INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-2009, 02:51 PM   #1
and13gtc
Banned
 
Join Date: Oct 2009
and13gtc is on a distinguished road
Default Problema rlsp fifa 10

Salutare , sunt nou pe aici am si eu o intrebare legata de patchul rlsp 2010 :

Am instalat dimineata fifa 2010 full rip skullptura avea vreo 2 gb dar am inteles ca e full dar arhivat nu stiu cum , dupa aceea dau eu un search pe google sa vad cand apare rlsp deoarece eu nu joc fifa decat online la cariera doar cu echipe romanesti ( steaua ) ) am instalat rlsp totul ok dau cariera manager mode intru pe teren si vad pe tricouri o chestie scrisa extream parca si numele jucatorilor la toate echipele din liga I am incercat sa l reinstalez nimic .. sugestii tricourile erau la toate echipele identice ceva cu galben si rosu aiurea ..

DAca puteti sa ma ajutati as fi foarte fericit ...

mentionez ca am instalat rlsp downloadat de aici ..
and13gtc is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 02:55 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Chiar nu pot sa imi dau cu parerea pentru ca ai o versiune ciudata de Fifa 1o. Patchul se instaleaza in folderul Fifa 10 si trebuie la final sa astepti pana ce scriptul din fereastra neagra isi face treaba.

Asadar, asigura-te la inceput ca instalezi patch-ul in folderul principal al Fifa 10 si apoi ca lasi scriptul de la final sa lucreze pana la final. Daca toate astea nu merg, eu nu te mai pot ajuta si iti recomand sa iti iei o versiune corecta a jocului, din magazin.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 02:57 PM   #3
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by and13gtc View Post
Salutare , sunt nou pe aici am si eu o intrebare legata de patchul rlsp 2010 :

Am instalat dimineata fifa 2010 full rip skullptura avea vreo 2 gb dar am inteles ca e full dar arhivat nu stiu cum , dupa aceea dau eu un search pe google sa vad cand apare rlsp deoarece eu nu joc fifa decat online la cariera doar cu echipe romanesti ( steaua ) ) am instalat rlsp totul ok dau cariera manager mode intru pe teren si vad pe tricouri o chestie scrisa extream parca si numele jucatorilor la toate echipele din liga I am incercat sa l reinstalez nimic .. sugestii tricourile erau la toate echipele identice ceva cu galben si rosu aiurea ..

DAca puteti sa ma ajutati as fi foarte fericit ...

mentionez ca am instalat rlsp downloadat de aici ..
Ai instalat RLSP downloadat de aici te inteleg perfect.
Dar te intreb ceva ai jocul cu licenta?
Pentru a nu avea probleme si a putea juca fara probleme iti recomant sa cumpeti jocul.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 08:23 PM   #4
solidmag3
Member
 
solidmag3's Avatar
 
Join Date: May 2008
solidmag3 has a little shameless behaviour in the past
Default

Am si eu aceasi verisune fifa de 2 gb.. este numa Engleza sunt sterse celelalte limbii si imi merge bine..

incearca sa reinstalezi totul .. dezinstaleaza fifa si sterge folderul din mydocuments si instaleaza totul dinnou..
solidmag3 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009, 08:27 PM   #5
Eduarddd
Member
 
Join Date: Oct 2009
Eduarddd is on a distinguished road
Default

Imi zici si mie te rog de unde ti-ai luat fifa 2010 full rip skulptura ? Pentru ca pe torrentele romanesti nu il gasesc.

Mersi anticipat.
Eduarddd is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2009, 05:19 PM   #6
onix
Member
 
onix's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Location: Lupeni
onix is on a distinguished road
Send a message via ICQ to onix Send a message via MSN to onix Send a message via Yahoo to onix
Default

Daca puteti sami ziceti de ce imi lipeste Cupa Romaniei ?
onix is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:22 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL