INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-07-2011, 11:40 PM   #11
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Felictari pentru primul meci.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 12:57 AM   #12
extreme24
Member
 
Join Date: Feb 2010
extreme24 is on a distinguished road
Default aa

nice
extreme24 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 11:39 PM   #13
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

Am o mica problema cu FIFA dar o rezolv azi si sper ora 1 2 sper sa pot posta macar meciul urmator cu Gaz pentru ca voi merge cateva zile in sat si nu voi posta aproximativ 3 4 zile

As dori daca cineva are o sugerare de prezentare sa ma contacteze prin PM va rog si cea mai buna o aleg promit!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by faustino14; 24-07-2011 at 11:42 PM.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 03:04 AM   #14
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

4-2 Lapadat-18,54

Sfarlea-11
Markus-33
Birza-44
El Hadji-80


R.Lucescu:Am facut un meci superb.Ii felicit pe baieti din tot sufletu,insa acum trebuie sa ne gandim doar la derby-ul cu UTA pe care trebuie sa il castigam cu orice pret.Se pare ca "Sfarlica" sa integrat bine in echipa,il felicit si pentru trofeul de "Man of the Match".Suntem aproape de inca cateva transferuri,pe care pana la meciul cu Iasi sau cel mai tarziu dupa meciul cu Iasi cand se incheie perioada de transferuri trebuie sa le definitivam.Sper ca pana la meciul cu Iasi sa le definitivam pentru a putea folosi jucatori in meciul cu Iasi.Pot doar sa va spun ca vor fi surprize destul de mari prin transferurile care le vom face.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

0-1 Markus-10

R.Lucescu:Am castigat acest meci pot sa zic cu ajutorul lui Fildan.Am avut insa noroc si la penalty-ul ratat de Galca in min 70.Am avut desutle emotii si pe final puteam marca inca 1 2 goluri,insa si puteam primi 2 fara probleme.Urmeaza meciul cu Iasi un meci care este de 1X2.Sper sa invingem si sa ramanem pe pozitia 1.Felicit baietii pentru victoria din derby,insa mai este mult pana departe.

Dupa meciul cu Iasi voi pune toate transferurile,cat am cheltuit pe transferuri,cat am castigat pe transferuri,sper sa merite suma de bani care am cheltuit.o
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by faustino14; 25-07-2011 at 01:12 PM.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 10:24 AM   #15
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

3-1 Bratu-34

Sorian-12,84
Birza-22


R.Lucescu:Sunt foarte multumit de acest meci.Pot spune fara doar si poate ca nu avem cum sa nu promovam de pe primul loc dupa ce transferuri am facut.Sper insa ca noi veniti sa se integreze bine in echipa si sa nu lipseasca golurile.


Transferuri:
Veniri:
Sebastian Sfarlea->2.000.000E->Tg.Mures
Cartes->375.000E->Cruz Azul
Oscar Lopez->480.000E->Real Betis
Aleksandar Dragovic->2.850.000E->FK Austria
Marián Cisovsky->1.035.000E->FC Timisoara
Ousmane N`Doye->2.182.500E->Dinamo Bucuresti
Claudiu Keseru->6.750.000E->FC Nantes



Plecari:
Stroescu Teodor Dan->2.800.000E->Unirea Urziceni
Florean Andrei->4.758.000E->Rapid Bucuresti
Birtalan Botond->1.836.000E->Chievo Verona(Italia)
Toca Bogdan->830.700E->FC Arges



FC Bihor a fost una dintre cele mai active echipe romanesti in aceasta perioada de mercato.A reusit sa aduca 7 jucatori din care 2 au mai jucat la Oradea.Dupa definitivarea tuturor transferurilor Claudiu Keseru a fost de acord cu un interviu pentru toti fani Oradiei si fani ziarului Pro Sport.

Z:Claudiu revii la Oradea dupa 8 ani de zile.Ce ai gasit schimbat?
C.K:Intradevar revin dupa 8 ani.Pot spune ca totul s-a schimbat.
Z:Te asteptai sa revii la Oradea de la un club ca Nantes?
C.K:In cariera de fotbalist anul acesta poti fi in Australia, peste jumate de an poti fi acasa si tot asa.Am fost placut surprins cand am aflat ca cei de la Oradea sunt interesati de mine.
Z:Crezi ca venirea la FC Bihor este un pas inapoi?
C.K:Nu.Sub nici o forma,chiar daca vom evoloa in liga a 2-a sunt sigur ca vom promova,si cu putine sanse vom putea castiga Cupa Romaniei si vom participa in Europa League.
Z:Care este obiectivul tau aici la FC Bihor?
C.K:Sa joc cat mai bine si sa fiu mereu omul potrivit la locul potrivit
Z:Iti multumim pentru timpul acordat si multa bafta la Oradea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by faustino14; 25-07-2011 at 01:25 PM.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 10:43 AM   #16
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Ai facut transferuri valoroase..chiar nu ma asteptam..sper sa te ajute sa obtii in continuare rezultate pozitive!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:32 AM   #17
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

Primul 11


Rezerve: Pogacsics(GK) Iuhas(F) Cisovsky(F) Coroian(M) Sulea(M) El Hadji(A) Keseru(A)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by faustino14; 25-07-2011 at 11:34 AM.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:41 AM   #18
Alecu Valentin
Member
 
Alecu Valentin's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: comuna Gorgota
Alecu Valentin is on a distinguished road
Send a message via AIM to Alecu Valentin Send a message via Yahoo to Alecu Valentin
Default

ai o echipa buna ai facut ceva investitii
Alecu Valentin is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 01:12 PM   #19
reMMMuseL
Member
 
reMMMuseL's Avatar
 
Join Date: May 2011
reMMMuseL is an unknown quantity at this point
Default

Ai o echipa buna,si rezultatele sa vad si dinainte sa vina ei!!
Bafta in continuare!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Boboc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reMMMuseL is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 01:13 PM   #20
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

0-2 Sorian-3,68

R.Lucescu:Sorian merita sa devina purtatorul tricoului "numaru 10".Este un jucator foarte iute la mijloc si salveaza multe mingi a si pierdute.Per total a fost un meci echilibrat,insa eu cred ca un scor mai echitabil era 1-2.Ii felicit pe baieti pentru victorie si mai avem 3 etape dupa care avem meci de Cupa cu Concordia unde trebuie sa ne calificam mai departe.


4-1 Badea-10
Musca-Rosu-8
Sfarlea-30
Markus-61,77,90


R.Lucescu:Un meci castigat pe merit.Am dominat clar meciul chiar daca in minutul 10 am primit gol.Am jucat aproape tot meciul in 10 oameni.Sincer cred ca arbitrul a exagerat aratandu-i rosu direct lui Musca.In prealabil a fost un meci frumos cu o victorie frumoasa a baietilor.Sper ca aceasta serie de victorii sa nu se opreasca aici.Urmeaza meciul cu Mioveni care suntem obligati sa il castigam altfel vom pierde locul 1.


Clasament:
1.FC Bihor-6M-18P
2.FC Arges-7M-17P

3.Dacia Mioveni-6M-18P
4.ACSMU Poli Iasi-7M-13P
5.Unirea Alba-Iulia-6M-12P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by faustino14; 25-07-2011 at 01:30 PM.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:44 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL