INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-12-2013, 06:18 PM   #611
boggyboo07
Member
 
boggyboo07's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Location: Casa Republicii
boggyboo07 is on a distinguished road
Default

Stie cineva cum sa fac celebrarile "Gallop (Gangnam Style) " si " Riding the wave " de pe o tastatura la PC ? Le-am deblocat pe ambele dar nu gasesc instructiunile la Settings-Celebrations.
Ma poate ajuta cineva ? Am setarile la tastatura cum era la FIFA 05,06,07,08.
boggyboo07 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2013, 08:08 PM   #612
ArnyQuaresma
Member
 
ArnyQuaresma's Avatar
 
Join Date: Dec 2013
ArnyQuaresma is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by boggyboo07 View Post
Stie cineva cum sa fac celebrarile "Gallop (Gangnam Style) " si " Riding the wave " de pe o tastatura la PC ? Le-am deblocat pe ambele dar nu gasesc instructiunile la Settings-Celebrations.
Ma poate ajuta cineva ? Am setarile la tastatura cum era la FIFA 05,06,07,08.
Riding the Wave - Q+W
ArnyQuaresma is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2013, 09:10 PM   #613
boggyboo07
Member
 
boggyboo07's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Location: Casa Republicii
boggyboo07 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ArnyQuaresma View Post
Riding the Wave - Q+W
Merge, mersi ! Acum sa vad cum sa fac si "Gallop" - Gangnam Style (e deblocata).
boggyboo07 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2014, 08:55 PM   #614
Marius bos
Banned
 
Join Date: May 2010
Marius bos is on a distinguished road
Thumbs down

[SIZE="6"]La fel de interesant cum ar fi so duci pe port vale sau ce mai e prin liga 4, ar fi mai interesnt chiar sa scoada 2 ligi din anglia si sa bage o ucraina, o rominie, o grecia.[/SIZE

Bahhh sunteti niste copii asa cum si veti ramane si ati inceput cu persoana mea de la bun inceput sa o luati la 11 m si ce sa mai sunp daca sunteti 2 de banii
nu mai vreau sa aud de voi niciodata si sa fiti inchis cu acest Fifaromania.net
....cum sa bage Liga 1 si alte ligi de 2 banii cand toti jucati jocul cu crak si piratat de pe tot felu de site-uri cu torente si nu va permiteti sa cumparatisa mai bage liga 1 cand nici macar 5 % nu cumparat Fifa sa fim seriosi daca vrei merge si mai departe asa ca niciodata nu mai vreau sa aud de generatia vostra de copii de 2 banii si am sa merg si ma departe ca sa fie inchis acest site ,hai la revedere..........
voi ati cauta-o mereu si ati [rimit cea ce ati cautat .!!!
Marius bos is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2014, 09:05 PM   #615
Zerothree
Member
 
Zerothree's Avatar
 
Join Date: Aug 2013
Zerothree will become famous soon enoughZerothree will become famous soon enough
Default

Tu ai fost ma ''haceru'' de a tinut putin siteul off? Te bate grav bbcode si tu eati hacer? 9 ani si un metru sub clanta..
Zerothree is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2014, 02:42 PM   #616
Al1n
Member
 
Al1n's Avatar
 
Join Date: May 2013
Location: Iasi
Al1n will become famous soon enoughAl1n will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Marius bos View Post
Mai interesant decat sa o duci pe port vale sau alta echipa din liga 4 in BPL, ar fi mai interesant chiar sa scoata 2 ligi din anglia si sa bage liga Ucrainiei,Romaniei, Greciei.
Sunt un copil ,asa cum voi si ramane.M-ati luat la 11 metri de la inceput pentru ca nu stiu sa scriu si pentru ca sunt un copil de 2 bani .
Nu mai vreau sa aud de voi niciodata si sper sa se inchida FifaRomania.net.Eu vreau ca fifa sa introduca liga 1 si alte ligi de 2 bani cand toti ,inclusiv eu, jucati fifa piratat de pe torrente si nu va cumparati jocul(inclusiv eu).Cei de la fifa nu vor introduce liga 1 deoarece doar 5% din utilizatorii acestui site nu au cumparat jocul .Voi face tot posibilul ca acest site sa fie inchis si nu vreau sa mai aud de generatia mea de copii de 2 bani .
Veti primi ceea ce ati cautat.
Invata sa scrii mai intai !Nu trebuie sa pui 2 de "i" dupa fiecare cuvant ce se termina in "i" .Poti folosi si pluralul cuvintelor si ai voie sa conjugi verbele inainte de a le folosi .Daca ai fi stiut sa scrii ,asa ar fi trebuit sa arate mesajul tau .Decat sa imi spui ca tu ai provocat "caderea" site-ului de saptamana trecuta mai bine mi-ai fi spus ca locuinta ta a fost lovita de o ploaie de meteoriti.Aveai sanse mai mari sa fii crezut.Tu nu esti decat un copil frustrat care nu are prieteni ,nu iese din casa si nu e bagat de nimeni in seama ,nicidecum un adult cum ai vrut sa spui mai sus. Daca ai fi fost mai atent ai fi observat ca sunt peste 20 de persoane pe acest forum care au FIFA 14 cumparat,ceea ce mi se pare un numar mai mare decat anul trecut.FIFA ar trebui sa imbunatateasca gameplay-ul jocului nu sa il strice dupa fiecare update .Daca vor ca jocul lor sa fie mai cumparat decat este ar trebui sa il imbunatateasca nu sa il inrautateasca cum au facut anul acesta .

P.S.:Asa maresti dimensiunea cuvintelor
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Al1n; 13-01-2014 at 02:46 PM.
Al1n is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2014, 02:50 PM   #617
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Nu stii sa scrii si ai calculat tu ca nici 5% nu avem.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014, 02:57 PM   #618
adi87
Member
 
adi87's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
adi87 is on a distinguished road
Default

nu va fi wc 2014 ca dlc in fifa 14,ceea ce e un lucru pozitiv daca vin cu atmosfera specifica,cateva tweaks la gameplay si desigur sa poti juca calificarile pe langa mode-urile online si offline ale turneului final
ceea ce poate un lucru negativ e ca jocul deocamdata se stie ca va fi cu siguranta pe xbox one/ps4 fiindca tournement mode lipseste pe aceste console din ce citeam din niste articole
wikipedia nu e o sursa sigura cand vorba de jocuri care au fost anuntate doar ca titlu si nu s-a oferit si ceva informatii
mai sunt 3 luni si nu ofera inca nici o informatie
ca data de aparitie,ce poate specula oricine usor,ar fi sfarsitul lui aprilie sau inceputul lui mai

ar fi pacat daca n-ar aparea wc 2014 si pe ps3/xbox360 dar e mai mult ca posibil sa n-apara
ea ufc apare doar pe noile console si cred ca asa vor face si cu wc 2014 vrand sa promoveze puternic noile console
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adi87 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2014, 10:49 AM   #619
Red_Evil
Member
 
Red_Evil's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Red_Evil is on a distinguished road
Default

Mi-am luat FIFA 2014, si am vrut sa imi schimb niste setari la el in fifaconfig si imi apare eroarea aceasta: The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. Imi poate spune cineva de ce?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Red_Evil is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2014, 02:32 PM   #620
N-Razvan
Member
 
Join Date: Sep 2013
N-Razvan is on a distinguished road
Default

Instalează NET Framework http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=30653
N-Razvan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa, fifa 14, fifa soccer, fifa soccer 14


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:11 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL