INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-01-2012, 07:33 PM   #101
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Dar fete/minifete vor fi ?
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2012, 10:09 PM   #102
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Va fi un patch de baza, vor fi loturi, echipamente, steme si steaguri adica doar lucrurile de care e nevoie ca o anumita echipa sa fie Steaua sau Dinamo. Nu avem nici timp sa lucram si nici nu avem oameni in echipa ca sa facem mai mult. Probabil vom publica liste cu id-uri de jucatori si echipe, poate si tutoriale sa puteti face voi minifete si ce mai vreti.
Topicul are doar 11 pagini, nu e asa greu sa cautati prin el...
  Reply With Quote
Old 23-01-2012, 06:07 PM   #103
Tony1
Member
 
Join Date: Jun 2011
Tony1 is on a distinguished road
Default

Am cautat in urma pe forum si am vazut ca nu vor fi minifete si fete,pacat adik acolo cand inlocuiesti jucatori sa vezi cum arata.
Nu exista nici o posibilitate sa faceti un mic efort si sa adaugati minifete si fete? si atat nik mai mult

Last edited by Tony1; 23-01-2012 at 06:22 PM.
Tony1 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2012, 07:38 PM   #104
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Tony1 View Post
Am cautat in urma pe forum si am vazut ca nu vor fi minifete si fete,pacat adik acolo cand inlocuiesti jucatori sa vezi cum arata.
Nu exista nici o posibilitate sa faceti un mic efort si sa adaugati minifete si fete? si atat nik mai mult
Deocamdata nu exista programe pentru convertit si editat fetele din Fifa12.
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2012, 07:59 PM   #105
Dennys
Member
 
Dennys's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Livada,Arad
Dennys is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by aLexBN View Post
Deocamdata nu exista programe pentru convertit si editat fetele din Fifa12.
Dar a apărut Creation Master 12 Beta 6,cu el se pot adăuga modele de feţe pentru jucători.
Dennys is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2012, 08:59 PM   #106
Tony1
Member
 
Join Date: Jun 2011
Tony1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Dennys View Post
Dar a apărut Creation Master 12 Beta 6,cu el se pot adăuga modele de feţe pentru jucători.
cum zice Denis, daca a aparut sau daca ar aparea ceva cu care sa creati fete si minifete in timp util, ca sa nu afecteze timpul de scoatere a patch-ului, ati putea sa le faceti? adik asa este jocul mult mai frumos si cred ca multi isi doresc sa fie cu fete si minifete patch-ul

Last edited by Tony1; 23-01-2012 at 09:01 PM.
Tony1 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2012, 09:20 PM   #107
stefan
Guest
 
Default

Voi intelegeti ce vi se zice de vreo 2 luni? Ca am spus chiar in primul anunt ce contine patchul dar vad ca tot veniti si cereti: Liga 2, fete, minifete, sunete la galerii, unul pe facebook vrea Universitatea Craiova, altul vrea FC Timisoara, altii vor toate stadioanele.

Patchul va contine 18 echipe cu stemele REALE (nu gresite cum am tot vazut), 54 de echipamente REALE cu toti sponsorii pe ele (nu doar culorile inversate la away fata de home sau un sponsor din 5), 18 seturi de banere si steaguri, loturi la zi care vor fi testate de mai multe persoane si vom modifica skillurile si in functie de opiniile lor, un program care va permite sa selectati daca vreti sa jucati cu RLSP sau fara si POATE 2 sau 3 stadioane. ATAT!

Chiar nu avem timp sa stam sa decupam vreo 400 de poze ca sa facem minifete la toti jucatorii. Suntem 5 oameni si pe langa editat FIFA trebuie sa mergem la facultate, master (unde acum e perioada EXAMENELOR) sau serviciu.
  Reply With Quote
Old 23-01-2012, 10:03 PM   #108
Dennys
Member
 
Dennys's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Livada,Arad
Dennys is on a distinguished road
Default

Da,dar cu Creation Master 12 Versiunea Beta 6 se pot adăuga feţe care au fost făcute pentru FIFA 2011,iar aLexBN a făcut vreo 20 de feţe dacă nu mai multe pentru FIFA 2011,le puteţi adăuga pe acelea.
Dennys is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2012, 10:43 PM   #109
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Cam asa arata o fata cu CM12
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2012, 10:45 PM   #110
Dennys
Member
 
Dennys's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Livada,Arad
Dennys is on a distinguished road
Default

Scuze a fost doar o idee,eu nu am încercat.
Dennys is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:52 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL