INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-2008, 02:57 PM   #681
Seth_15
Member
 
Join Date: Mar 2007
Seth_15 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Kelly View Post
E o vrajeala de joc, am crezut ca au imbunatatit ceva la gameplay, pe dracu, au facut 2-3 schimbari la pase si la suturi, si atat. Din nou PES 2009 va fi peste FIFA 09. (am vazut un filmulet cu pes 2009, arata aproape la fel ca 08, dar gameplayul e 50% schimbat).
unde ai vazut ? ca am cautat si nu am gasit pes 2009 video...

on: o porcarie de joc... poate au schimbat putin grafica, la gameplay nu cred... pacat dupa imagini chiar credeam ca va fi ceva diferit... ramane sa il testam noi, ca poate ce era acolo era beta sau mai stiu eu ce...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Seth_15 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 03:23 PM   #682
Kelly
Banned
 
Join Date: Aug 2008
Location: Merseyside
Kelly is infamous around these partsKelly is infamous around these parts
Default

V-am zis eu ca EA minte cu nerusinare, unde faze de next-gen , unde sunt elementele next-gen ? o mare minciuna e aceasta firma EA ! (loviar falimentu) !

Aici filmul cu PES 2009
Kelly is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 03:50 PM   #683
alinutzu
Member
 
Join Date: Apr 2008
alinutzu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Kelly View Post
V-am zis eu ca EA minte cu nerusinare, unde faze de next-gen , unde sunt elementele next-gen ? o mare minciuna e aceasta firma EA ! (loviar falimentu) !

Aici filmul cu PES 2009
ai dreptate asta e iuresul ala care apare in fiecare an dar cand testam jocul ramanem foarte dezamagiti ...am vazut k sunteti de acord cu mine ..nu ramane decat sa vedem game playul in rest ne-am lamaurit cu totii anul asta cred k ma mut la pes 2009
alinutzu is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 08:38 PM   #684
John Cena 27
Member
 
John Cena 27's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Bucuresti
John Cena 27 is on a distinguished road
Default

deci jocul asta e fifa 08 cu vreo 30% mai marfa...si eu care vroiam sal cumpar...cred ca si PES 08 e mai tare ca fifa 09.....Pt ca e Next-en clar PES.....SO...Nici macar no sa incerc jocu...din acest moment spun Adio FIFA...
__________________
If you want some........Come Get Some!!!

.::Chain Gang::.
John Cena 27 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 08:41 PM   #685
Lionel Messi
Member
 
Lionel Messi's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Lionel Messi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by John Cena 27 View Post
deci jocul asta e fifa 08 cu vreo 30% mai marfa...si eu care vroiam sal cumpar...cred ca si PES 08 e mai tare ca fifa 09.....Pt ca e Next-en clar PES.....SO...Nici macar no sa incerc jocu...din acest moment spun Adio FIFA...
Cate dreptate poti aven John....fifa e praf....baieti..voi ati vazut cum arata???ce naiba???asta e bataie de joc...hai sa fim seriosi..comparati PES 08 cu fifa 09 si tot e mai marfa....aducetiva aminte cand ati vazut primele filmulete cu fifa 08..toti WOW>..next-gen..si cand colo...PRAF...cei de le EA au dezamagit mereu de la fifa 05 sa zic incoace si asa vor face si de acum incolo...niciodata nu vor face un FIFA...misto pe pc...asa ca si eu spun ADIO Fifa....
__________________
Zi de zi vad in fata alb si rosu....am sange alb rosu...traiesc pentru culorile alb rosu:X:X:X....Forza Dinamo!!
Unicul capitan e Catalin Haldan!
Te vom iubi mereu!
Lionel Messi is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 08:55 PM   #686
Varaloi
Guest
 
Default

Trebuie sa recunosc ca sunt dezamagit de minciunile pe care EA a putut sa le scoata (Dumnezeu stie de unde). Dar, ce sa mai, e EA nu e Ubisoft sau Eidos. Mare pacat, puteau sa faca, cu tehnica disponibila in momentul de fata, un FIFA memorabil care sa revitalizeze seria pe PC...
  Reply With Quote
Old 23-08-2008, 09:07 PM   #687
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

poate sunt un bou dar PES 2008 e next gen?
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 09:08 PM   #688
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Unde sunt cele 50000 de noi animatii ?? Varaloi are dreptate, EA desi are tehnica necesara nu se chinuie putin sa faca si pentru PC un joc frumos. Poate si din cauza vanzarilor, dar prima data jocul pe PC a devenit cunoscut si iubit, iar aceasta traditie se pierde acum ca in loc sa scoata anual un joc bun, doar il modifica pe precedentul si il scot la piata...atat . Dezamagire mare in orice caz, mai ales la gameplay.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 09:09 PM   #689
gigimures
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tg-Jiu
gigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to gigimures
Default

E praf jocul doar grafica si prin meniu e foarte tare ca gameplayul e fifa 08 clar cu cateva imbunatatiri si cum a zis Varaloi : "...cu tehnica disponibila in momentul de fata... " se putea face un joc memorabil...
PS. paul pes nu e next gen ...
gigimures is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2008, 09:22 PM   #690
Kelly
Banned
 
Join Date: Aug 2008
Location: Merseyside
Kelly is infamous around these partsKelly is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by gigimures View Post
E praf jocul doar grafica si prin meniu e foarte tare ca gameplayul e fifa 08 clar cu cateva imbunatatiri si cum a zis Varaloi : "...cu tehnica disponibila in momentul de fata... " se putea face un joc memorabil...
PS. paul pes nu e next gen ...
Care grafica? ca e acelasi rahatel, adica au marit textura la gazon ca sa para a fi 3D, au pus niste blur pe jucatori si pe cateva chestii, si asta e grafica ? Parca vad ca si chestia cu Live League va fi o mare porcarie.
Kelly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:34 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL