INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 22-04-2008, 07:46 PM   #111
trista
Banned
 
Join Date: Feb 2008
trista is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Chiar ca!
Stii trista, exista un buton edit pe care poti sa-l folosesti pe durata a 24 de la postare.
Nu era nevoie de 5 posturi pentru a ne explica toate acele lucruri!
am vrut doar sa raspund
trista is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008, 09:59 PM   #112
zgoobly
Member
 
zgoobly's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Mangalia City
zgoobly is an unknown quantity at this point
Default

eu joc cu steaua un 4-4-2 si merge ceas... imi pun fundasii laterali si mijlocasii laterali putin in fatza si joaca perfect Inainte jucam la dinamo un 4-1-2-1-2 si mergea si ala bine cu roberto carlos, donovan, palacio, vanden borre, kahlenberg... ce echipa
zgoobly is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008, 10:54 PM   #113
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

mda ce echipa....normal ca echipa jaoca bine ( sau ti se pare ) , cand aduci jucatori din editor la dinamo/steaua , pentru ca nivelul echipelor adverse e mult sub al tau. incearca sa joci fara editor si vedem cat de bine o sa iti functioneze tacticile
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008, 02:31 PM   #114
zgoobly
Member
 
zgoobly's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Mangalia City
zgoobly is an unknown quantity at this point
Default

frate nu am editat nika... urasc sa joc cu editor... da eram prin sezonu 6-7 knd aveam echipa aia...
zgoobly is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008, 03:48 PM   #115
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

--------------------------------------------------------------------------------

"Champions League d 5 ori consecutiv cu Dinamo; Campionat d 5 ori cons, Cupa la fel... L-am dat p Dariusz Dudka p vreo 25-30 milioane la Lyon "

cum ai reusit sa faci asta fara editor ? eu sutn cu chelsea si de 2 sezoane ma chinui sa castig champions league . in cate sezoane ai reusit sa castigi atata cu dianmo si dupa cat timp ai castigat primu champions l. ?
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008, 04:03 PM   #116
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post
--------------------------------------------------------------------------------

"Champions League d 5 ori consecutiv cu Dinamo; Campionat d 5 ori cons, Cupa la fel... L-am dat p Dariusz Dudka p vreo 25-30 milioane la Lyon "

cum ai reusit sa faci asta fara editor ? eu sutn cu chelsea si de 2 sezoane ma chinui sa castig champions league . in cate sezoane ai reusit sa castigi atata cu dianmo si dupa cat timp ai castigat primu champions l. ?
Are dreptate margarit. Poate ai jucat la easy, desi habar n-am cum e ca eu joc la normal!
E foarte greu sa te mentii la un anumit nivel, indiferent de campionat. Meciuri in cupa, liga, cupa ligii, liga campionilor/uefa. E greu sa tii pasu, iar tu vii sa ne zici ca ai castigat atatea trofee asa de repede?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008, 09:55 PM   #117
zgoobly
Member
 
zgoobly's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Mangalia City
zgoobly is an unknown quantity at this point
Default

Am jucat la very easy... shame on me ) si salvam inainte d meciuri importante... dadeam de vreo 3-4 ori load game pana sa castig meciuri din sferturi , semifinale, respectiv finale... Si eram cam prin al 7lea sezon knd il dadusem p dudka p 25 milioane Primu UCL lam kastigat in sezonu al doilea... Ooo... si aveam ceva gaura in buget )
zgoobly is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008, 10:28 PM   #118
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

atunci de ce mai scri la recorduri ? nu stiu frate , imi fac si eu echipa si ti -am zis , castig tot timp de 120492343124453 de ani . eu sincer ma oftic cand vad ca vine 1 si zice ca a castigat de 5 ori champions league ci dinamo si eu ma chinui de 3 ani sa castig champions league cu chelsea . cand jocii si tu corect atunci sa vi sa iti etalezi performantele la recorduri , pana atunci daca vad ce scri ma pftic . eu am avut performante dar nu foarte mari si pentru asta eu am pus la recorduri ca nu am ajuns pana in 2011 ( record negativ) . ia incearca sa joci fara save si load si alte tiganii sa vedem daca iei macar cupa sau daca termini macar un sezon. scuze de greseliile gramaticale dar sunt un pic pilit
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008, 09:36 AM   #119
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Hmm, eu cu Middlesbrough(naiba sa-i piepta-ne ,au un nume ciudat)am depasit obiectivul si am reusit sa calific intr-o cupa europeana cu buget de doar 3 mil.Apoi, in al II-lea sezon, am avut buget de transferuri de 20 mil.,din care am cheltuit 16.Paradoxal, in loc sa treg tare pentru a castiga cupa uefa, am ajuns pe la retrogradare.
(nu fac magarii, sunt de cocalari )
__________________
suveran din subteran
Maryusake is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008, 10:58 AM   #120
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Incearca sa iti schimbi tactica de jocEu in Anglia jucam cu 4-1-2-1-2.Mi se pare foarte buna tactica asta dar poti sa o schimbi putin sa aduci DM-u mai in fata sa-l faci CM.
RF7 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL