INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-09-2010, 02:09 AM   #11
eddy1
Member
 
Join Date: Nov 2009
eddy1 is on a distinguished road
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by alyn2009 View Post
1)Nu ma face sa folosesc alt limbaj , ca plangi la poala lu` maicata . De unde pana unde sunt fan Messi ? Esti dus cu capul?
2)Eu stau destul de linistit , doar tastez . Numai fi tu "agitat" din cauza asta .
3)Ma preocupa ? Da , am scos doua patchuri pentru mine , apoi le-am facut publice . Multumit ?

Am spus clar in topicul meu ca jucatorii care s-au retras in 2010 sunt prezenti in FIFA 08 , inclusiv in patch-ul meu , deoarece in FIFA 08 sunt date din acel an , nu din prezent , iar acei jucatori se vor retrage automat in 2010 (fiind setati special) . Pedro este la Barcelona , in Update 1.0 .
Si cu asta am incheiat , iar ti-am demonstrat ca ai scris numai tampenii din castronul de tinichea ce iti apartine .

PS : Scuze pentru off-topic .
Iauz la el..ce lilbaj o sa folosesti, de la coltu` strazii ? Nu`mi zi ca ai voie asa ceva aici ca daca era voie zburai de mult aici :-j...si ai grije cum vorbesti ca eu nu te`am jignit.

Puteai sa spui la cine vrei tu, dar ma rog...o treaba BINE FACUTA, ASA AR TREBUI SA FIE. Si faza cu "setarea speciala"..m`ai dat pe spate cu ea, parca numai tu ai folosit programe pentru a edita jucatori , stadioane , etc. , iauz se retrag automat, pai scoatei vere de acum ca de aia ai facut fisierul pe data de 24.08.2010 ..si cam atat :-j ..

La sfarsit iti zic ca poate iti sare dopul ca esti pus sub multa presiune, la cate cuvinte "noi" ai folosit ieri....
Nu stiu de ce scrisai eu acum, caci, copii dorm de mult, dar asta e vad ei maine..

---------- Post added at 02:09 AM ---------- Previous post was at 02:04 AM ----------

Quote:
Originally Posted by XaNdRys View Post
Daca nu iti convine fati tu patch cum vrei tu. Mie daia nu imi place sa iau de la altcineva patch, pentru ca stiu ca nu voi fi multumit , asa stiu ca imi fac eu cum vreau.
Pai nu am zis ca nu imi convine am zis ca mai era de lucrat, oricum eu am luat patch-ul tau si la tine nu cred ca m`am plans..mi`a placut extrem de mult, cu toate ca am stat sa fac la stadioanele alea si la echipamentul lui Poli Timisoara insa a meritat...

Edit`uri in CM08 stiu sa fac si eu, insa cautam liga 1 , ca altfel nu luam RSPL-ul ..

Si vad ca ii iei apararea lu` ala dupa ce ti-a zis acum cateva luni ceva de dulce..:-j..cand erai in colaborare cu el ..
eddy1 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 10:47 AM   #12
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by eddy1 View Post
Domnule " STIE TOT " eu am vrut sa zic ca nu sa lucrat bine..sa intels ?..si nu sunt pretentios...tot ce vroiam era ca sa fie jucatorii cat mai reali, Heading-ul luand in considerare inaltimea, si toate cele, dupa un model mai avansat gen :2010..
Si partea cu transferurile facute pana la acea data de 24.08.2010 nu este adevarata. Luam un alt club : AC MILAN ..ce mai cauta CAFU acolo cand el nu mai joaca fotbal de 1 an 2. Alt exemplu: Unde e PEDRO de la BARCELONA, slava domnului el joaca de ani buni la Barcelona :|Fiorentina : Pazzini e de mult la Sampdoria impreuna cu SEMIOLI de mult timp..Vieri nu cred ca mai joaca la Fiorentina..de 1 an si ceva de cand sa retras ..

Deci nu am nimic cu tine. am vrut sa scor in evidenta urmatoarele :
1) esti fan MESSI
2) nu te mai agita ca sucul ca ramai fara acid
3) daca esti membru aici, si vad ca te preocupa totul despre simulatorul FIFA 08 cui trebuie sa ne plangem ...nu tie ?
Ba eddy acel patch e facut pt a juca fifa 08 cu liga I si jumatate din echipele din liga II actualizate pana la data de 24.8.2010. Acest patch introduce echipe romanesti in patch nu actualizeaza tot fifa 2008. Si daca vrei totul cum trebuie i-ati fifa 10 si baga-ti rlsp 10 si atunci nu mai ai dc comenta. Si daca nu-ti convine ca s-a facut in sfarsit un patch pt fifa 08 fara buguri si crasuri in manager inseamna ca esti cel mai SACAIT om de pe forum si nuciun patch nu te va multumii.
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 10:51 AM   #13
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

eddy...asa am pus sh eu problema sh mi`au sarit in cap...te sfatuiesc sa le apreciezi munca...(ati muncit sh va felicit)...sh sa te joci tu in cm08 sa iti faci cum vrei tu...asa am facut sh eu...am actualizat mai toate loturile echipelor importante...asta e sfatul meu!

bft!
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 11:45 AM   #14
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Dezinstalati patch-ul din calculator daca nu va convine ? Cel mai simplu , nu ?
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 01:18 PM   #15
eddy1
Member
 
Join Date: Nov 2009
eddy1 is on a distinguished road
Smile

Quote:
Originally Posted by L3gionarul View Post
Ba eddy acel patch e facut pt a juca fifa 08 cu liga I si jumatate din echipele din liga II actualizate pana la data de 24.8.2010. Acest patch introduce echipe romanesti in patch nu actualizeaza tot fifa 2008. Si daca vrei totul cum trebuie i-ati fifa 10 si baga-ti rlsp 10 si atunci nu mai ai dc comenta. Si daca nu-ti convine ca s-a facut in sfarsit un patch pt fifa 08 fara buguri si crasuri in manager inseamna ca esti cel mai SACAIT om de pe forum si nuciun patch nu te va multumii.
LOLLLLLLLLL ...ma dar voi nici unu nu intelege, am inteles ca actualizarea sa facut pana la data de 24.08...asa, am zis doar faptul ca nu e in ligile straine facut corect. Bine ca ai zis tu ca ca nu actualizeaza tot fifa.. ..si nu sunt sacait


---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

[/COLOR]
Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
eddy...asa am pus sh eu problema sh mi`au sarit in cap...te sfatuiesc sa le apreciezi munca...(ati muncit sh va felicit)...sh sa te joci tu in cm08 sa iti faci cum vrei tu...asa am facut sh eu...am actualizat mai toate loturile echipelor importante...asta e sfatul meu!

bft!
Sigur, am zis ca este facut bine, dar nu in intregime, bine ca a zis legionarul ca e facut doar pentru liga 1, si stai fara grije ca mi l`am editat eu cu creation master...Mersi mult pentru sfat !!

Last edited by eddy1; 10-09-2010 at 01:21 PM.
eddy1 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2012, 11:57 PM   #16
georgylyk
Member
 
georgylyk's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Buzau
georgylyk is on a distinguished road
Default

nu iti recomand cep!!!!!!!!
georgylyk is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:45 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL