INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-03-2004, 10:03 PM   #31
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Intradevar legione granata a facut o atmosfera frumoasa. De la "ultras" steaua am auzit doar m**e rapid de 5-6 ori si steaua de 3-4 ori si cam asta a fost totul. Nu inteleg ce se duc baietii pe stadion, doar sa faca prezenta , sa stea ca martorii? Daca tot mergeti la galerie strigati tot meciul nu din 15-n-15 minute.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 25-03-2004, 10:34 PM   #32
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

nu a fost asa...poate doar in r2 cand nu inteleg nici eu de ce au lasat-o mai moale......

si pot sa zic ca la meciu asta s-a injurat foarte putzin....si eu m-am mirat cum de au injurat asa de putzin

__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline  
Old 26-03-2004, 01:13 AM   #33
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

pai in repriza 2 nu ca au lasat-o mai moale ba chiar au fost jalnici...
adik mi sa parut foarte aiurea ca spectatorii sa nu incurajeze echipa la 3-2 pt ei...ce sa mai zic la 3-3
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 26-03-2004, 01:31 AM   #34
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Sirius-> ce sa iti rsp, crezi ca se gandeste cineva ca o sa fie un meci urat? Poate doar Piti si Ando . Cat despre duritati, sincer mi-as dori sa vad care pe care . Ca pe vremuri, ce dracu`.

Ce mah? Cati o sa venit? 6000? cu tot cu jucatorii, invitatii lui Becali si aia care vor viziona meciul de la bodegile din Bucuresti poate
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 26-03-2004, 03:00 PM   #35
cinevaaaa
Member
 
Join Date: Feb 2004
cinevaaaa is on a distinguished road
Talking

Nu tin nici cu Steaua nici cu Dinamo dar cred ca va fi 3-2 sau 2-2

haide POLI IASI
cinevaaaa is offline  
Old 26-03-2004, 11:49 PM   #36
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

liviu - mai uita-te prin ziare.....aveam 5000...dar acum vad ca au mai ramas doar 4000....dar oricum tot o sa fie minim 5000 de stelisti pe stadion....si iara o sa facem o atmosfera la fel de frumoasa ca si anu trecut cand am fost in groapa...
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline  
Old 27-03-2004, 12:37 AM   #37
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Sa vedem insa si ce o sa joace echipa voastra. As prefera sa fim varza la "sustinere" si sa va dam de la 3 in sus!

Joaca Munteanu pana la urma, sau nu? Sunt curios ce mesaje i se pregatesc...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 27-03-2004, 05:43 PM   #38
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

sa va zic scorul la dinamo-steaua... 0-4!!!!!!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline  
Old 27-03-2004, 06:55 PM   #39
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

norok ca nu se joaca pe ghencea ca la cum a plouat azi se alegea prafu de meciul asta.. :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 27-03-2004, 10:22 PM   #40
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

LooooooooooL Cata ce a patit echipa ta stelara, ultra solara, parasolara ? Ce s-a intamplat cu cel mai puternic lot al campionatului, inafara de gol un sut ati avut pe poarta, atat, un sut . Felicitari echipei dinamo (ma ustura pe dinauntru cand spun asta) pentru jocul prestat , in prima repriza. dinamo a aratat ca o echipa franceza, agresiva dar technica , cu atingeri rapide de balon cu un joc adeseori spectaculos. In prima repriza steaua arata ca o echipa de amatori , pana si noi Romanii care ne strangem sa jcuam fotbal cateodata am fii facut o figura mai frumoasa. Sunt sigur ca daca noi am fii jucat in locul stelei , nu s-ar fii simtit diferenta dintre lotul stelist si amatori . Totusi exista o scuza pentru jocul penibil prestat de stelisti in primul mitan...ei sunt intergalactici ...pobabil daca meciul s-ar fii jucat pe Luna sau Marte rezultatul ar fii fost cu totul altul.
Duelul peluzelor a lasat adeseori de dorit, inca odata ultras steaua si-au facut "datoria" . Rezultatul a fost unul corect, steaua nemeritand golul egalizator. Tosusi acest gol "mincinos" a fost de folos , facand meciul mai interesant, facand-ul fericit pe jiji pt un minut (pacat ca nu au aratat segvente cu becalli dupa golul victoriei dinamoviste).
Noroc Liviu ! ( stii tu de ce, sau mai bine stelistii stiu de ce )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL