INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > Manager Mode
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-2009, 11:35 AM   #1
mahdahleen
Member
 
mahdahleen's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
mahdahleen is an unknown quantity at this point
Smile M. Gava-.-.-.Manager --FIFA08

Dupa un prim sezon la SC Herrenven in care a castigat campionatul,cupa si Cupa UEFA,M.Gava a semnat un nou contract valabil pe un an cu gruparea olandeza.Acesta va avea un salariu anual de 1,2 milioane de euro.Echipa va juca direct in grupele Champions League.

Sponsorul echipei:


Echipa-primul 11:


Antrenorul roman si-a fixat 3 amicale in stagiul de pregatire de la Frankfurt cu formatii foarte bine cotate in campionatele lor.La revenirea in Olanda echipa isi va prezenta lotul pentru sezonul 2008-2009 in compania formatiei FC Liverpool.


Dificultate:Jucatori:Legendary
Portar:World Class
Durata:4 min
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mahdahleen is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 11:47 AM   #2
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Vezi ca postezi in locul gresit.Aici se posteaza doar fifa 09.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 12:33 PM   #3
mahdahleen
Member
 
mahdahleen's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
mahdahleen is an unknown quantity at this point
Default

OFF TOPIC:Va rog faceti abstractie de faptul ca am postat aici.Am pus cariera aici pentru ca acesta este mai vizitat si as putea sa interactionez mult mai bine cu ceilalti manageri activi.

ON TOPIC:
Primul amical:


Transfer:SC Heerenveen l-a achizionat,liber de cantract,pe fundasul german Sinkiewicz.


Al doilea amical:


Vanzari:
A. Hanssen(OV-64-27ani)-->FC Groningen(1,903,000 €)
M. Svec(OV-61-21ani)-->Reggina(1,042,800 €)

Ultimul amical al stagiului de pregatire din Germania:Primul gol al lui Sinkiewicz in tricoul batavilor.


Super prezentarea anului se incheie cu o super victorie!!!

Elyounoussi-NOUL HUNTELLAR AL LUI HEREENVEEN.Oferta de 11 mil de euro pentru el de la Liverpool,refuzata de Hereenveen.

DEBUT DE SENZATIE IN EREDIVISE!!!

Golurile au fost marcate de:Beerens,Benitez,Sinkiewick,Elyounoussi

Iata si primele declaratii ale lui M.Gava dupa meciul cu Waalwijk:"A fost un meci frumos cu ocazii mari de ambele parti,insa noi am fost mai atenti si astfel am reusit sa castigam acesta partida.Baietii trebuie felicitati insa nu trebuie facut mare tam-tam din acesta victorie impotriva unei noi promovate.Este doar inceputul,mai este mult de munca,si in final as vrea sa ne bucuram din nou.Urmeaza un meci deosebit de dificil impotriva castigatoarei UCL,Olympique Lyon,in Supercupa Europei.Acum jucatorii trebuie sa dea tot ce e mai bun pe teren pentru ca acest trofeu sa apara in vitrina clubului."

Last edited by mahdahleen; 26-07-2009 at 11:31 AM.
mahdahleen is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 02:04 PM   #4
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Ai inceput bine amicalele(observ ca ai Career Expansion Pack)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2009, 11:20 AM   #5
mahdahleen
Member
 
mahdahleen's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
mahdahleen is an unknown quantity at this point
Default

M. Gava intra in istorie cu SC Heerenveen!

Echipa olandeza SC Heerenveen antrenata de romanul M.Gava,a produs o surpriza imensa in Supercupa Europei.SC Heerenveen a invins cu scorul de 1-0,castigatoarea Champions League,Olympique Lyon,golul fiind marcat de internationalul ecudorian Christian Benitez,venit la echipa in vara anului 2007.


Bucuria lui Benitez dupa gol:


Managerul M.Gava a declarat:"A fost un meci fabulos.Am crezut in sansa noastra si iata ca am reusit.Au existat intr-adevar si momente ale meciului,in care simteam ca suntem sufocati de pressingul celor de la Lyon,insa echipa a rezistat si a fructificat foarte bine ocaziile de gol pe care le-a avut.Am reusit foarte bine si ceea ce ne-am propus pe plan defensiv si anume sa nu faultam in preajma portii pentru a nu-i da ocazia lui Juninho sa se remarce la loviturile libere.Echipa merita felicitata,iar acum asteptam cu mare interes tragerea la sorti a grupelor Champions League de la Nyon,in care speram sa avem si un dram de noroc.Heerenveen liefde!(Iubesc Heerenveen)"

Transferuri din pepiniera clubului.Academia de juniori Heerenveen a trimis un jucator deosebit de promitator la prima echipa.Numele jucatorul este Tom Maul ,este austriac,si la frageda varsta de 16 ani are deja un onorabil overall de 72.Acesta evolueaza ca mijlocas central-dreapta.Odata cu el de la echipa a doua au mai venit si Diego Carranta->OV-71(CF)->17 ani si Dos Santos Franca->OV-60(CAM)->16ani.Ultimii doi se vor pregati cu echipa pana in iarna,atunci urmand a se decide daca vor fi pastrati,imprumutati sau vanduti.
In saptamanile viitoare se asteapta noi sosiri de la academia de tineret.


Etapa 2:

Un joc anost,insa finalizat cu o victorie esentiala pentru SC Heerenveen.

Etapa 3:

SC Heerenveen impiedicata pentru prima data in acest sezon de o echipa cu pretentii marete in noul sezon,Willem II.SC Heerenveen a ratat multe ocazii care au costat o victorie ce parea destul de usor de obtinut.

Plecari:G.Sibon s-a despartit de SC Heerenveen transferandu-se la echipa FC Eindhoven in schimbul sumei de 402,500€.Jucatorul are 34 ani si un overall de 65,evoluand ca atacant.

Nyon,Franta:Grupele UEFA Champions League

1.Bayern Munchen
2.SC Heerenveen
3.AEK Atena
4.Trabzonspor

Iata si primele declaratii ale managerului M.Gava imediat dupa ce a aflat grupele UCL:"Echipa are potential,norocul ne-a suras,iar acum avem sanse cu adevarat reale de a ne califica in optimile UEFA Champions League.Speram sa facem o figura frumoasa in aceasta competitie mai ales ca sunt la prima prezenta dupa o absenta de 8 ani."

Last edited by mahdahleen; 26-07-2009 at 04:32 PM.
mahdahleen is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2009, 01:03 AM   #6
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

As vrea sa imi incep si eu o noua cariera de fifa 08 si sa o postez, dar as vrea sa stiu cum pui rezultatele alea asa mici , nu toata poza si cum pui pozele , poti sa imi dai si mie PM cum pui pozele ?
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2009, 03:14 PM   #7
forbidden
Member
 
forbidden's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Bacau
forbidden is on a distinguished road
Default

nice
forbidden is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:39 AM   #8
the_new_quaresma
Member
 
the_new_quaresma's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
the_new_quaresma is on a distinguished road
Default

Sunt sigur ca iei locul 2 in grupele CL
the_new_quaresma is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2009, 09:46 AM   #9
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

C.Bergodi:Sunt sigur ca M.Gava si echipa sa vor face senzatie in UCL pentru ca foarte multe echipe sa zicem mici au demonstrat ca se poate castiga UCL cu daruire si un joc bun,bafta in continuare!
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 04:35 PM   #10
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Imi place ceia ce faci la Heerenveen sper sa castigi tot in cest camp ,ocrum amicale destul de tari

Cariera mea http://forum.fifaromania.net/showthr...t=17372&page=7 Farul Constanta,va astept
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL