INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 10-08-2012, 10:51 PM   #291
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Doar daca o facem in Fifa.. Un Football Manager nu merge.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012, 01:15 AM   #292
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Adica noi am stat 23 de runde pentru nimic?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012, 09:41 AM   #293
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

s-a ales prafu'....pacat!...Matiluchi chiar facea chestii bune...A luat ban pentru ca facea ceva!...Numa in Romania se poate intampla
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012, 11:25 AM   #294
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Mercenaries View Post
Adica noi am stat 23 de runde pentru nimic?
Din alea 23 de runde vreo 15 ti le-o postat Stefan_ManUnited si eu vreo 3.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012, 12:00 PM   #295
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

ca eu nu puteam sa postez dar totusi va ziceam ce jucatori sa aleg deci gura mica cand faci o cupa intai asigurate ca merge jocul nu sa stam noi dupa tine si dupa aia sa zici ca nu merge jocul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012, 12:25 PM   #296
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Nu eu am organizat jocul, bai acesta. Nu eu am zis ca simulez
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012, 01:04 PM   #297
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Raz3 View Post
s-a ales prafu'....pacat!...Matiluchi chiar facea chestii bune...A luat ban pentru ca facea ceva!...Numa in Romania se poate intampla
Exista niste reguli pe acest forum, nu sunt foarte multe si nici nu cred ca sunt greu de inteles. Cat timp exista mai multe sectiuni mi se pare normal sa postati topicurile in acele sectiuni ca sa le puteti gasi. Cand postezi topicuri de FIFA 08/09/10/11, Football Manager, Pronosticuri si Fotbal in zona dedicata FIFA 12 iese o mare varza. Anul trecut urlati ca nu exista sectiune pentru Manager Mode FIFA 12 inainte ca jocul sa fie lansat oficial dar acum vad ca faceti topicurile pe unde va taie capul.

Am mutat ambele topicuri aici unde au mai existat topicuri cu simulari in Football Manager, nu le-am inchis, dar daca mai continuati cu certurile le voi inchide.
  Reply With Quote
Old 11-08-2012, 01:24 PM   #298
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Nu stiu daca ai observat, stefan, dar lumea doar la sectiunea Fifa 12 intra si mai exact la Manager Mode(ma refer la cei noi veniti). Matiluchi s-a gandit ca lumea ii va comenta thread-urile daca le va posta acolo, unde este activitate. Crezi ca nu stia ca o poate face si in alta parte, adica exact unde trebuie? Nici eu nu am fost de acord cu ce a facut cu cateva topicuri, dar ideea cu aceasta cupa simulativa poate fi adaptata si in sectiunea Fifa 12.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL