INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-08-2011, 05:52 PM   #1
ronaldin
Member
 
ronaldin's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
ronaldin is an unknown quantity at this point
Default Fifa 12 optimizare

Credeti ca odata cu portarea lui de pe console pe PC fifa 12 va functiona mai greu decat in acest an.Fifa 11 cu toate ca am un PC foarte nu merge cum m-am asteptat eu.Sa speram ca fifa 12 va fi mai bine optimizat.
ronaldin is offline  
Old 09-08-2011, 06:45 PM   #2
Stf69x
Member
 
Join Date: Jan 2008
Stf69x is on a distinguished road
Default

nu inteleg de ce ai deschis un topic nou si nu ai postat in topicul " fifa 12 " , e o intrebare idioata la care nu cred ca iti poate raspunde nimeni pana nu apare jocul , de unde vrei sa stie cineva cum o sa fie portarea ? daca nu a jucat nimeni pe pc pana acum jocul , of doamne ce intrebari stupide.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stf69x is offline  
Old 09-08-2011, 08:49 PM   #3
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Stf69x View Post
nu inteleg de ce ai deschis un topic nou si nu ai postat in topicul " fifa 12 " , e o intrebare idioata la care nu cred ca iti poate raspunde nimeni pana nu apare jocul , de unde vrei sa stie cineva cum o sa fie portarea ? daca nu a jucat nimeni pe pc pana acum jocul , of doamne ce intrebari stupide.
si care-i problema daca a deschis un topic nou? de aia s-a inventat butonul "new thread", nu poti sa dormni linistit daca a facut el un topic nou sau ce?!

optimizarea a fost buna si anul trecut si cerintele sunt convenabile pentru un joc din 2011. dupa cum arata cerintele recomandate nu cred ca au lucrat la optimizare, poate doar un pic. o sa vedem in demo
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline  
Old 09-08-2011, 11:31 PM   #4
Stf69x
Member
 
Join Date: Jan 2008
Stf69x is on a distinguished road
Default

e vorba in mare de intrebarile stupide care le pun unii useri .... de unde stii tu daca optimizarea o sa fie la fel sau nu ? ai dat un raspuns tipic " o sa vedem in demo " normal ca o sa vedem in demo , deaia nici nu trebuia pusa intrebarea asta ca nu lucreaza nici unul din noi la ea sports ca sa zica cum e optimizarea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stf69x is offline  
Old 09-08-2011, 11:43 PM   #5
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

nimeni nu are de unde sa stie cum va fi optimizarea.osa vedem in demo,mai ales ca in acest an david rutter s-a ocupat de joc pe toate platformele si am incredere ca jocul va avea optimizare buna.
derrick88 is offline  
Old 09-08-2011, 11:44 PM   #6
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Folositi topicul FIFA 12 pentru orice aspect legat de joc.

http://forum.fifaromania.net/showthr...=17222&page=51
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:27 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL