INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Probleme

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-2006, 03:16 PM   #1
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Pls ajutati-ma ca nu mi se vede stadionul Ghencea si nici arbitrii la toate meciurile si cele amicale si cele oficiale.
Am vazut ca au mai fost probleme de genu asta care s-au rezolvat cu config.dat , dar eu am bagat acel config si tot nu mi se vede stadionul si nici arbitrul.


Alte probleme nu mai am !! Oricum pls ajutati-ma daca poate careva!!!!





Ps : id meu de mess: mada_clau2000
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 04:14 PM   #2
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Intreb pentru a 10000-a oara ai respectat tot ce se cerea:instalarea patch-ului pe curat,fara alte dracovenii instalate?
Jokes is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 06:25 PM   #3
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Da, am respectat exact tot ce scrie pe manual. Nu am mai instalat absolut nimic. Pur si simplu am dezinstalat Fifa 06 am sters directorul ala din my documents am sters directorul in care era fifa instalat , apoi am instalat fifa 06 din nou am downloadat patchul l-am instalat , am downloadat si config.dat l-am bagat in directorul de fifa si apoi am jucat. Am inceput cu Petrolul Moinesti am jucat 2 ani. Nu au fost probleme de loc . Apoi la sfarsitul celui deal doilea sezon la Petrolul Moinesti am jucat finala Cupei Romaniei pe stadionul Ghencea care nu se vedea. Se vedea negru si inprejur scria Missing Texture la fel scrie si pe arbitru. Acum vreau sa incep cariera ca Steaua dar nu pot din aceasta cauza!!!


Ma poate ajuta cineva?



Contact pe mess id meu mada_clau2000

Nu ma poate ajuta nimeni?
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 08:43 PM   #4
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Din pacate nu stiu sa te ajut,poate te lamureste cineva din echipa deja ma depaseste
Jokes is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 08:45 PM   #5
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Hmmm , ok dar cum as putea sa vb cu cei din echipa???
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 08:46 PM   #6
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default

o sa-ti raspunda ei cand o sa vada topicul. putina rabdare.
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
Īn cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 08:50 PM   #7
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Hmmm totusi daca stau sa ma gandesc singura modificare pe care am facut-o de cand am bagat divizia A la Fifa 06 e ca am bagat cc 06 si am adaugat un nou jucator la echipa nationala a Romaniei ! Oare din cauza asta nu imi merge???
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 08:51 PM   #8
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default

se poate. mi se pare ca nu sunt compatibile. reinstaleaza tot.
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
Īn cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 09:18 PM   #9
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

CC06 este foarte instabil orice mica modificare iti poate face necazuri
Jokes is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006, 09:26 PM   #10
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

OHHH Firar !!! Daca e de la asta voi reinstala tot dar numai dupa ce ma voi plictisi de jucar Fifa 06 )
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:28 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL