INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-02-2010, 06:36 PM   #1
fabinho
Member
 
Join Date: Feb 2010
fabinho is on a distinguished road
Smile Bennere noi

Salut as dori ca bennerele de pe stadione sa fie actualisate pentru ca e penibil sa sa pui steaguri pe doua bete cu bennerele echilor si bennerele sunt bennere iar steagurile pe 2 bete sunt alceva.daca vreti va pot ajuta la unele echipe sa va dau fotografii cu bennere si sa le puneti pe cele actuale nu pe alea vechi multumesc.astept raspuns?
fabinho is offline  
Old 11-02-2010, 06:48 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Toate echipele vor avea steaguri noi in RLSP 2010 v2. Steagurile le punem in joc asa cum ne permite Fifa, asa e jocul, nu putem sa punem alt format.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 11-02-2010, 07:43 PM   #3
fabinho
Member
 
Join Date: Feb 2010
fabinho is on a distinguished road
Default

nu frate eu spuneam asa:1 sa apara bennere noi cu unele grupari vreau sa fac eu treaba asta sa va ajut .Grupari-brigasi ultras
2 unde ati facut voi in galerii steaguri pe 2 bete va dau eu modele de steaguri pe 2 bete si le puneti pe alea ca sa nu mai puneti steaguri pe 2 bete cu bennerele grupelor pt ca arata jenant iar eu vreau sa arate perfect si vreau sa te ajut
3 voi la unele echipe in loc de bennere adica steagurile de pe gard ati pus mesaje de acea vreau sa va ajut
4 vreau sa punem pe gard la echipele din tara liga 1 2 3 bennerele adica gruparile ultras iar steagurile pe 2 bete sa fie originale diferite de steagurile de gard
5 daca va int va ajut cu cea mai mare placere
fabinho is offline  
Old 11-02-2010, 09:23 PM   #4
stefan
Guest
 
Default

FIFA baga cele 6 steaguri/bannere random, nu se poate seta fiecare imagine sa fie steag sau banner.
 
Old 13-02-2010, 10:03 PM   #5
fabinho
Member
 
Join Date: Feb 2010
fabinho is on a distinguished road
Default

apropo modelulrile de steaguri de la echipe cine le face voi cei care faceti versiunea a 2?si apropo nu ma refer la cele puse de fifa ma refer la alea pe care le puneti voi cu grupurile adica de ex steaua stil ostil vacarm etc sau dinami tifosi front 47 etc voi le faceti? vas putea ajuta la cateva modele mai faine decat alea care sunt pe gard acuma pt ca unele brigasi de acolo sunt desfintate si voi inca puneti steaguri cu ele
fabinho is offline  
Old 14-02-2010, 01:28 AM   #6
Cristiano-Andres
Member
 
Cristiano-Andres's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Slobozia
Cristiano-Andres is on a distinguished road
Default

si unde e realismul?
Cristiano-Andres is offline  
Old 14-02-2010, 11:46 AM   #7
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Cristiano-Andres View Post
si unde e realismul?
La care post de referi? Ai pus o intrebare dar nu stie nimeni in legatura cu ce post.
Danny79 is offline  
Old 14-02-2010, 02:30 PM   #8
Cristi4
Member
 
Join Date: Dec 2007
Cristi4 is an unknown quantity at this point
Default

Ideea cu bannerele am adus-o si eu in discutie acum ceva timp..daca baietii spun ca nu se poate face prea mare lucru..macar sa nu mai repete acelasi banner de mai multe ori...ca se vede urat...si postul userului de mai sus cu "unde e realismul"..cred ca la asta se referea...daca se poate sa puneti cate un model de banner real bineinteles...iar daca unele echipe nu au decat o grupare si un banner...sa lasati doar ala sa nu il repetati de mai multe ori...
Cristi4 is offline  
Old 14-02-2010, 03:03 PM   #9
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Cristi4 View Post
Ideea cu bannerele am adus-o si eu in discutie acum ceva timp..daca baietii spun ca nu se poate face prea mare lucru..macar sa nu mai repete acelasi banner de mai multe ori...ca se vede urat...si postul userului de mai sus cu "unde e realismul"..cred ca la asta se referea...daca se poate sa puneti cate un model de banner real bineinteles...iar daca unele echipe nu au decat o grupare si un banner...sa lasati doar ala sa nu il repetati de mai multe ori...
Asta nu tine de noi.Este o problema a jocului.Cu aceeasi problema m-am confruntat si la Fifa Manager si daca cei de la EA nu o rezolva noi nici atat nu putem.
Noi facem patchuri nu patchuri care sa schoata anumite buguri din joc.
Deci nu mai faceti acemenea afirmatii total aiurea.
Inainte de a face aceste afirmatii jucati fara RLSP instalat si o sa vedeti ca problema asta exista in joc.
Altceva nu stiti decat sa dati vine pe patch.
Pot spune ca voi habar nu aveti ce jucati si cat de bine realizat este jocul daca veniti cu asemenea propuneri si intrebari.

Last edited by Danny79; 14-02-2010 at 05:03 PM.
Danny79 is offline  
Old 14-02-2010, 07:18 PM   #10
fabinho
Member
 
Join Date: Feb 2010
fabinho is on a distinguished road
Default Bennere

Danny cred ca nu intelegi uite care e treaba spui ca fiecare echipa are dreptu la 6 steaguri diferite.pai frate iti dam noi modelele care sunt actuale acum si tu le pui asta tot incercam sa iti spunem .iti dam noi modele care sunt actuale acum la fiecare echipa care are steagurile pe gard si iti dam modelel si tu le pui .vreti?
fabinho is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:55 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL