INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Probleme
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-09-2006, 02:23 PM   #1
BehindDK
Member
 
Join Date: Sep 2006
BehindDK is on a distinguished road
Default

deci am un PC procesor 1.1 Duron , placa video 32mb , nvidia tnt2 , ram 256sdr. inainte sa instalez windowsul fifa06 imi mergea foarte bine nu aveam probleme si in ciuda faptului ca am o placa video de 32mb se vedea super. acum dupa ce am instalat windowsul din nou am pus acelasi driver la placa video , acelasi windows , acelasi kit de fifa06 nimic schimbat si mi se vede super-naspa nu-mi merge greu dar se vede supernaspa nu stiu dece. terenul se vede urat tare un fel de verde spre negru.
daca stiti careva ce setari pe la placa video ar trebui sa fac sau in joc va multumesc !
pls help me ...
BehindDK is offline  
Old 06-09-2006, 07:40 PM   #2
BehindDK
Member
 
Join Date: Sep 2006
BehindDK is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by BehindDK@Sep 6 2006, 03:23 PM
deci am un PC procesor 1.1 Duron , placa video 32mb , nvidia tnt2 , ram 256sdr. inainte sa instalez windowsul fifa06 imi mergea foarte bine nu aveam probleme si in ciuda faptului ca am o placa video de 32mb se vedea super. acum dupa ce am instalat windowsul din nou am pus acelasi driver la placa video , acelasi windows , acelasi kit de fifa06 nimic schimbat si mi se vede super-naspa nu-mi merge greu dar se vede supernaspa nu stiu dece. terenul se vede urat tare un fel de verde spre negru.
daca stiti careva ce setari pe la placa video ar trebui sa fac sau in joc va multumesc !
pls help me ...
[snapback]90907[/snapback]
haidetz mah chiar nici unul nu stiti nimic ? :|
BehindDK is offline  
Old 06-09-2006, 08:02 PM   #3
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

N-are nimeni idei deoarece toata lumea se gandeste la FIFA 07 :P
Jokes is offline  
Old 07-07-2008, 04:16 AM   #4
Kluiver9
Member
 
Join Date: Jul 2008
Kluiver9 is on a distinguished road
Default

Trebuia sa-i raspundeti Lui BehinDK.....E ceva de la placa video...ca altceva..in afara de virusi numai este:|
Kluiver9 is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:26 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL