INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 05-01-2011, 05:17 PM   #21
flavio25
Member
 
Join Date: Aug 2010
flavio25 is on a distinguished road
Default

Am si eu o problema:cand joc fifa 11 prin gameranger nu merge sa imi controlez jucatorii cu gamepadul,asa prin meniu merge.Stie cineva care ar fi problema?
flavio25 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 04:58 AM   #22
Mr_Oli
Member
 
Mr_Oli's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: ARAD
Mr_Oli is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Mr_Oli Send a message via Skype™ to Mr_Oli
Default

apasa butonul 10 cand trebuie sa selectezi profilu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mr_Oli is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2011, 11:09 AM   #23
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default

Cine vrea să joace 2 vs 2-uri, să mă contacteze!
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Shuby is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2011, 10:16 AM   #24
X-oNe
Member
 
X-oNe's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Targoviste
X-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud of
Send a message via Yahoo to X-oNe
Default

Cine joaca prin GameRanger sa isi lase aici nickul si poate jucam niste meciuri...

Nick: EdDy
__________________
Adevăratul război al acestor vremuri este cel cu noi înşine.
X-oNe is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2011, 05:20 PM   #25
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Eu propun sa lasam e-mail-urile, pentru ca atunci cand cautam dupa nickname o sa dea cel putin 10 variante la fel , insa dupa e-mail e exact. Sunteti de acord?

Last edited by Razor; 18-01-2011 at 05:23 PM.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2011, 06:45 PM   #26
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

cum imi fac gratis cont silver pe gameranger?
ca vreau sa folosesc microfonul,sa vb in timpul meciului
demonikul sunt si pe gameranger
ce sa fac sa-mi intre lejer,ca sta blocat cam 1 min la arena
ca am laptop cu performante acceptabile,intel core i3 2,3 ghz,4 gb ddr3 ram,ati mobility hd 5470 512 mb
daca nu eram plecat de acasa,imi luam de banii astia un desktop cu procesor i5 sau i7

Last edited by demonikul; 19-01-2011 at 02:16 AM.
demonikul is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2011, 10:14 AM   #27
X-oNe
Member
 
X-oNe's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Targoviste
X-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud of
Send a message via Yahoo to X-oNe
Default

Ce parere aveti de un campionat FIFAROMANIA ?
__________________
Adevăratul război al acestor vremuri este cel cu noi înşine.
X-oNe is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2011, 02:09 PM   #28
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Eu sunt de acord, insa avem nevoie de un organizator, cineva care sa aiba timp sa se ocupe de scoruri, regulament si tot ce tine de administrare. Ar fi foarte bine, daca sunt multi doritori facem stil UCL ( 8 grupe x 4 echipe ) , daca nu atunci stil Europa League ( 4 x 4 ) , fara tur-retur sa nu dureze o vesnicie. Avem voluntari ?
Razor is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2011, 02:58 PM   #29
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

exista site-uri care fac asta si gratis
tu creezi contul,apoi iti faci liga si cupa sau doar liga sau doar cupa,introduci id-uri,iti arata si schedule pe etape si bagi doar rezultate doar in casutele de rezultat si automat clasamentul ti se updateaza
nu mai stiu cum se numea acel site,dar oricum sunt mai multe
demonikul is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2011, 06:10 PM   #30
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Stiu ca sunt, dar X-One zicea sa facem un campinat Fifaromania, adica intre useri de pe forum, ar fi mai frumos asa. Eu nu am timp acum sa organizez, sunt prins cu olimpiada de mate, scoala de soferi, poze pt sfarsit de an, etc... si nu am cand, dar as participa daca s-ar face. X-One, ai putea sa administrezi tu ? o sa te ajut daca vei avea nevoie, dar nu pot sa fiu eu organizatorul principal din motivele mentionate mai sus.
Razor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:08 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL