INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > RCIF 2004

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-2004, 02:22 PM   #11
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

mns...vreau sa imi cer scuze daca ti-am facut ceva..probabil ca si eu fac parte din lista ta cu inapti si nesimtiti..dar nu as vrea sa renunti!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 02:56 PM   #12
PedroSs
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: bucuresti
PedroSs is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to PedroSs
Default

mns si io te rog sa nu renunti
io sper ca nu team suparat cu nimic ,si daca da imi cer scuze
__________________
FORZA STEAUA

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
PedroSs is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 03:52 PM   #13
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

As vrea si eu sa spun ceva. FifaRomania a realizat acest patch in 3 oameni + RaPiDuTz. Este clar ca a fost mult de munca, si ca au fost unele scapari, mai mici sau mai mari. Patchul a fost dublu fata de anul trecut, si forta de lucru mai mica. Intarzierea a fost normala. Ca de aici au aparut nemultumiri, de asemenea normal. Pe cei care tot intrebau "de ce intarzie RCIF" ii inteleg intr-un fel, ei neincercand vreodata sa faca o astfel de editare, ca mns se enerva, si asta pot sa inteleg, dar pana la un punct.

mns-> vizitatorii acestui forum, si cei care downloadeza patchul sunt majoritatea copii, trebuie sa le intelegi comportamentul, mai ales ca cei mai multi, nici n-au stiut datele problemei.

Eu sper ca topicul acesta l-ai pus la nervi, si din cauza patchului, si din cauza intrebarilor, si sper ca iti vei dai seama in cateva zile, cand se vor linisti apele, ca cei care intra aici, majoritatea, o fac pentru a lua un patch facut de voi, putini sunt cei care iti vor multumi, sau cei care macar vor avea un cuvant bun de spus. E normal, cred ca stiai asta cand te-ai apucat, e imposibil sa multumesti 200-300 de oameni, pe putin (adica cei care downloadeaza).

Voi faceti un lucru excelent, si foarte dificil, dovada ca sunteti singurii din Romania. Daca tu consideri ca pe viitor iti vei putea aloca timpul necesar realizarii patchului, nu cred ca merita sa abandonezi acest proiect extraordinar. Iti amintesti ce scrisesei intr-o semnatura, mai de mult "FifaRomania - it iz a drim cam tru"? Merita sa abandonezi visul din cauza acestor mici probleme?
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 03:59 PM   #14
ovidiu
Member
 
Join Date: Nov 2003
ovidiu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by D_Dogg@Apr 14 2004, 04:52 PM
As vrea si eu sa spun ceva. FifaRomania a realizat acest patch in 3 oameni + RaPiDuTz. Este clar ca a fost mult de munca, si ca au fost unele scapari, mai mici sau mai mari. Patchul a fost dublu fata de anul trecut, si forta de lucru mai mica. Intarzierea a fost normala. Ca de aici au aparut nemultumiri, de asemenea normal. Pe cei care tot intrebau "de ce intarzie RCIF" ii inteleg intr-un fel, ei neincercand vreodata sa faca o astfel de editare, ca mns se enerva, si asta pot sa inteleg, dar pana la un punct.

mns-> vizitatorii acestui forum, si cei care downloadeza patchul sunt majoritatea copii, trebuie sa le intelegi comportamentul, mai ales ca cei mai multi, nici n-au stiut datele problemei.

Eu sper ca topicul acesta l-ai pus la nervi, si din cauza patchului, si din cauza intrebarilor, si sper ca iti vei dai seama in cateva zile, cand se vor linisti apele, ca cei care intra aici, majoritatea, o fac pentru a lua un patch facut de voi, putini sunt cei care iti vor multumi, sau cei care macar vor avea un cuvant bun de spus. E normal, cred ca stiai asta cand te-ai apucat, e imposibil sa multumesti 200-300 de oameni, pe putin (adica cei care downloadeaza).

Voi faceti un lucru excelent, si foarte dificil, dovada ca sunteti singurii din Romania. Daca tu consideri ca pe viitor iti vei putea aloca timpul necesar realizarii patchului, nu cred ca merita sa abandonezi acest proiect extraordinar. Iti amintesti ce scrisesei intr-o semnatura, mai de mult "FifaRomania - it iz a drim cam tru"? Merita sa abandonezi visul din cauza acestor mici probleme?
mns,
dupa cum zicea cineva pe un alt topic, cei carora le merge bine patchul nu vor mai intra sa te 'deranjeze", cu unele exceptii - cei care isi fac timp sa-ti multumeasca!
Te deranjeaza cei carora din diferite motive nu le merge si care, dupa cateva luni de asteptare, vor sa joace RCIF!
Cam asta e...
Bafta!
__________________
You will never walk alone!
ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 04:19 PM   #15
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Quote:
Eu unul nu mai rezist, si asta din cauza voastra, nu ma ascund dupa motive gen scoala sau chestii de genul asta.
mns...
esti extraordinar ...
bravo mai ... tine-o si la 80 de ani asa... ca eu nu-ti mai explic... !!

Quote:
In al doilea rand va zic ca am ramas dezgustat de nesimtirea lui Totti si a lui scandalf, doi fost moderatorii de la forumul nostru, va multumesc la amandoi, ati dovedit ce fel de persoane sunteti, de nimic...
acelasi lucru' ti l-as putea spune si eu cu cea mai mare lejeritate avand toate argumentele din lume... dar ma abtin... !

sa sti ca eu am vorbit cu foarte multi dupa acest forum si din afara forum-ului care numai posteaza sau care te cunosc... si foarte multi mi-au spus ca am dreptate... dar sa te inteleg ca esti nervos si blabla... !

si nu spune te rog frumos ca ati fost putini... ca multi au vrut sa va ajute dar doar au dat din gura... ca eu ti-am cerut in dese randuri sa te ajut... ba chiar te-am rugat... pentru ca ma pasiona (pasioneaza) fotbalul (fifa) ... si am vrut sa te ajut !!!! dar tu nu ai vrut... probabil ca ai avut motivele tale... !

daca esti fericit ... fara nici o urma de ipocrizie ... eu iti spun ca-mi pare rau ... si nu vreau sa renunti !

in rest... oameni buni (astia mai noi pe forum) nu va mai dati voi cu parerea despre mine ca nu stiti nimic !

numai bine... !

---------------------------

edit:

si inca ceva... patch-ul este reusit... !
deci poti continua ! bafta !

Te rog mai iarta-ma odata... sunt frumos si da-mi o sansa... !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 05:47 PM   #16
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

eu unu..daca mns renunta eu nu mai am ce cauta pe forum..!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 06:01 PM   #17
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

nici nu cred ca o sa mai fie !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 06:06 PM   #18
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

Totti nu mai tu ai facut asta...sa mor eu..da-te draq.... pt Totti
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 06:17 PM   #19
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

looooooool !
tu ce .... (ti) te bagi bah ***** ?

f**** vorbesti ca prostu` si nici nu sti despre ce este vorba... !
cati idioti s-au adunat pe forum-ul asta doamne :P !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 06:28 PM   #20
danutz_andrey
Guest
 
Default

ADIO mns!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL