INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > 2010 Fifa World Cup

View Poll Results: Cine va cāştiga Cupa Mondială?
Spania 44 44.44%
Brazilia 15 15.15%
Anglia 6 6.06%
Argentina 6 6.06%
Olanda 5 5.05%
Germania 13 13.13%
Italia 4 4.04%
Franţa 0 0%
Portugalia 4 4.04%
alta (precizează!) 2 2.02%
Voters: 99. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 29-04-2010, 11:07 AM   #11
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

Eu cred ca va castiga Spania . Au nume mari in echipa precum Casillas , Puyol , Ramos , Iniesta , Xavi , Torres , Villa , Silva.... !
puma_nike is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2010, 11:54 AM   #12
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
Anglia cred ca va castiga mondialul...au o echipa de 5 stele englezii Terry,Ferdinand,A.Cole,Gerrard,Lampard,J.Cole,Walc ott,Rooney,daca e sa ii iei dupa nume au cea mai completa echipa si cel mai bun antrenor de la mondial Fabio Capello...Argentina cred ca va fi deziluzia,nu au antrenor Maradona nu are nici o treaba cu tactica,s-a vazut si in grupele de calificare Argentina a fost aproape sa nu prinda mondialul plus ca Messi nu a impresionat niciodata la nationala



adica asa a fost mereu?ce vrei sa zici ca nici o echipa din Europa nu a luat CM?
Am vazut ca ai mentionat toate numele mari ale Angliei ,dar un singur lucru nu au ei si anume un portar cat de cat bun .Green se pare ca va fi titularul din poarta Angliei dar Anglia nu a mai avut un portar bun de la David Seman incoace ,care nici el nu era cine stie ce (in sensul ca mai gafa).
Eu cred ca Italia va egala pe Brazilia la numarul de trofee castigate
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2010, 12:37 PM   #13
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Putem să terminăm discuţia, Brazilia din nou campioană mondială.

Părerea mea.
Attached Images
File Type: jpg 1272490300243.jpg (39.1 KB, 40 views)
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...

Last edited by Ratonu; 29-04-2010 at 12:39 PM.
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2010, 07:42 PM   #14
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Am vazut ca ai mentionat toate numele mari ale Angliei ,dar un singur lucru nu au ei si anume un portar cat de cat bun .Green se pare ca va fi titularul din poarta Angliei dar Anglia nu a mai avut un portar bun de la David Seman incoace ,care nici el nu era cine stie ce (in sensul ca mai gafa).
Eu cred ca Italia va egala pe Brazilia la numarul de trofee castigate
ai dreptate nu prea au portar totusi eu il vad titular pe Joe Hart care este in mare forma a fost ales portarul sezonului in Premier League peste Van der Sar,Cech,Reina,Almunia,James etc,si asta spune ceva...Italia nu mi se pare capabila sa ia CM nu mai au echipa de acum 4 ani...favoritele mele la castigare CM sunt in ordine 1.Anglia 2.Spania 3.Brazilia
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 01:50 PM   #15
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Spania sau Argentina, acestea sunt probabil cele mai bune echipe, restul au doar individualitati.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 03:55 PM   #16
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Ratonu View Post
Putem să terminăm discuţia, Brazilia din nou campioană mondială.

Părerea mea.
Da ... 4-3 impotriva Argentinei, dupa cum reiese in poza.

Favoritele mele:
1. Romania (nu s-a calificat)
2. Japonia (macar sa se califice in optimi)
3. Germania (Low face minuni)

PS: In sondaj am votat Brazilia pentru ca asta cred.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 09:21 PM   #17
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Quote:
Originally Posted by @lyn reloaded View Post
Spania sau Argentina, acestea sunt probabil cele mai bune echipe, restul au doar individualitati.
de acord cu tine in privinta Spaniei care oricum au si ei vedete nu poti sa zici ca sunt o echipa care doar munceste si nu are sclipire...jucatori ca F.Torres,D.Villa,Fabregas,Xavi,Iniesta etc. pot inventa oricand un gol sau o pasa de geniu...in schimb Argentina are jucatori dar nu are echipa sau mai bine zis nu are antrenor
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2010, 10:01 AM   #18
bogdy1387
Member
 
bogdy1387's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: TM
bogdy1387 is on a distinguished road
Default

Care face colectie cu stickere CM 2010 si e din timisoara?
bogdy1387 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2010, 10:46 AM   #19
6cai
Member
 
6cai's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
6cai will become famous soon enough6cai will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to 6cai
Default

Honduras bate tot!!!!!!!
6cai is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2010, 11:23 AM   #20
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

sper sa castige germania si cel mai frumos ar fi sa joace finala cu brazilia si sa se razbune pentru infrangerea din finala din 2002
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
cm 2010

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:06 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL