INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 09-09-2010, 04:35 PM   #1
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default PES 2011: Demo





DOWNLOAD

Mirror 1
Mirror 2
Mininova Mirror
Filelist Mirror
Lasttorrents Mirror

In varianta demo se vor putea juca meciuri amicale offline impotriva calculatorului sau impotriva altui partener.
Echipele disponibile sunt: FC Barcelona si Bayern Munchen, iar din Cupa Libertadores: Chivas Guadalajara si Internacional.
Stadioanele prezente sunt: Konami, Camp Nou si Estadio Escorpio.

Last edited by Caly; 15-09-2010 at 01:38 PM.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 04:41 PM   #2
cip
Member
 
Join Date: Aug 2010
cip will become famous soon enough
Default

cei de pe ps3 network au jucat deaja pes 2011 demo
sa ne spuna si noua cam cum arata pes 2011 , ce gamplay are , sau schimbat ceva la suturi
cip is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 02:59 PM   #3
Alex.
Nick vechi: |Alex|
 
Alex.'s Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Iaşi
Alex. will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Alex.
Default

Am vazut eu live de la cineva pe un site cum juca si ne raspundea la intrebari... da s-a schimbat aproape totul, jocul merge foarte fluent, suturile fenomenale, portarul bestial iar pasele superbe. Acum sa vedem din demo ce va fi... caracteristicile de mai sus sunt din ce am vazut pe ps3, acuma pe pc mai trebuie sa asteptam 2 zile...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Alex. is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 05:54 PM   #4
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Pana la urma demo-ul pentru Pc apare pe 15,nu? Are cineva informatii în legatura cu ora la care va aparea?
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 06:03 PM   #5
X-oNe
Member
 
X-oNe's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Targoviste
X-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud of
Send a message via Yahoo to X-oNe
Default

citeste si tu pe aici

http://pes2011.com/en/index.html
__________________
Adevăratul război al acestor vremuri este cel cu noi înşine.
X-oNe is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 06:05 PM   #6
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Data, maine - 15 Septembrie. Ora, nu se stie, dar o sa fie link aici pe forum imediat ce apare.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 07:50 PM   #7
Georgica
Member
 
Georgica's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Slatina
Georgica is on a distinguished road
Default

Caly cerintele cred ca vor fi ca la pes 10 deoarece mine apare demo
Georgica is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 08:09 PM   #8
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

PES 2011 Demo vine in noaptea asta!

Versiunea PC a demo-ului va fi disponibila in aceasta noapte, in jurul orei 1 AM CET, pe site-ul oficial PES (http://pes2011.com). Versiunile pentru console vor fi disponibile la amiaza pentru Xbox360 si in jurul orei 16 pentru PS3.



...1AM CET fiind ora 2AM la noi.

Last edited by Caly; 14-09-2010 at 08:27 PM.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2010, 12:17 AM   #9
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

poate sa fie 1 am LA,dar si asa,maine pana la 12 va fi disponibil jocul
domiti bine ca maine jucam
demonikul is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2010, 12:20 AM   #10
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

A aparut demo!!!!
Cyclone is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:32 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL