INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 07-06-2004, 09:34 PM   #1
MaPaX
Member
 
Join Date: Dec 2002
Location: Alba Iulia
MaPaX is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MaPaX
Default

Aici discutam despre echipa noastra draga!
Aici voi veni eu sau oricine cu stiri... pe care le vom comenta!
MaPaX is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2004, 09:50 PM   #2
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Misto MaPaX !
lipsea topicul despre echipa mult iubita de sub podul grant

HAI RAPID !!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2004, 09:55 PM   #3
MaPaX
Member
 
Join Date: Dec 2002
Location: Alba Iulia
MaPaX is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MaPaX
Default

Atacantul Lucian Burdujan este noua achizitie a Rapidului.

Clubul RAPID a platit pentru el 300.000 de dolari si Ceahlaul va primi 30% dintr-un eventula transfer in strainatate.

Transferul a fost perfectat chiar de presedintele echipei Ceahlaul, Gheorghe Stefan, marti dupa amiaza la hotelul Crowne Plaza.

Burdujan a mai jucat la CS Olimpia P. Neamt.

Atacantul Lucian Burdujan a marcat in acest sezon 5 goluri pentru formatia lui, un gol fiind din lovitura de la 11 metri. A luat un cartonas rosu si 3 cartonase galbene.

Atacantul de 20 de ani, Lucian Burdujan a semnat cu RAPID un contract pe o perioada de 4 ani.


Ce parere ai despre asta? Stirea ii scrisa de mine pe www.forzarapid.ro :P
MaPaX is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2004, 12:30 AM   #4
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

lool...chiar ca doar rapid a mai ramas fara topic i-am mai zis eu la R...dar vad ca Mapax a fost mai rapid

transferul este unu foarte bun....asta inseamna ca s-au potolit cu cristea...si poate sa vina la steaua linistit
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2004, 02:27 PM   #5
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

pai dj-cata, eu am vrut de mult sa fac chiar inaintea celui cu steaua care a fost primul de pe aici dar am considerat ca sunt alte forumuri mai potrivite pentru astfel de topicuri...oricum nu strica

sper ca Burdujan sa se integreze rpd la Rapid, nu ca alti...

am vazut ca mi`ai dat prv pe mirc dar ai iesit, stai linistit ca intru des pe site-ul forza rapid mapaxe

poate ai timp sa postezi si tu ceva despre programul rapidistilor in aceasta pauza competitioanala...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2004, 05:43 PM   #6
MaPaX
Member
 
Join Date: Dec 2002
Location: Alba Iulia
MaPaX is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MaPaX
Default

Sabin Ilie a fost transferat la Universiteatea Craiova pentru 250.000 de dolari. El a semnat un contract pe o perioada de 3 ani
MaPaX is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2004, 06:12 PM   #7
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

mda naspa .... luam toate ciurucurile si ma rog acuma se vb in presa ca niculae sa se duca la steaua etc etc ... nu luam si noi pe bratu odata :P
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2004, 10:08 PM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

da, chiar, rapid nu a facut niste transferuri prea stralucite, mai ales ca multi dintre jucatorii lui petrescu si becali vor pleca, nu?

A, rapidul a trecut si el pe Lotto?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2004, 11:38 PM   #9
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

pai de la rapid pleaca vali negru , galamaz ,irimia astia cik vin la dinamo
sabin ilie a plecat deja
ziyati pleaca si ala in emirate
in schimb vine doar burdujan
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2004, 01:40 AM   #10
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

stai mns...a inceput si Rapid sa transfere...
Marius Constantin, fundasul de la FC Brasov a ajuns in Giulesti pt 300.000 plus cedarea lui Dossey...

alt nou venit ar fi Traian Alexandru Marc, portarul si capitanul echipei de tineret al nationalei Romaniei de tineret (mai multe nu stiu de el )

"Bomba" ar putea veni de la McKain care este foarte aproape de un transfer la Rapid dupa cum a spus si Copos. El este urmatorul pe lista

Da mns, Rapid va juca in echipamente lotto sezonul acesta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
giulesti, rapid

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL