INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-08-2009, 11:16 AM   #11
armani
Member
 
armani's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Pitesti
armani is an unknown quantity at this point
Send a message via AIM to armani
Default

Tragem concluzi cand o sa jucam demo, pana atunci sa nu aruncam cu noroi in ei ,daca au promis ca fac schimbari la gameplay asa o sa fie, toti vrem ceva nou
armani is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2009, 12:42 PM   #12
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Numai sa nu fie schimbari la gameplay pe sistemu cum se repara la noi drumurile

Adica peticesc pe alocuri si spun ca e nou nout...
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2009, 01:03 PM   #13
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

nu pare pera promitator din detaliile oferite de cei de la EA..ganditi-va si voi, in fiecare an au zis ca imbunatatesc asezarea jucatorilor pe teren si fac apararile mai bune..
in schimb abia astept sa vad ce se tot lauda cu driblingul asta 360
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2009, 01:43 PM   #14
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by spidyp77 View Post
nu pare pera promitator din detaliile oferite de cei de la EA..ganditi-va si voi, in fiecare an au zis ca imbunatatesc asezarea jucatorilor pe teren si fac apararile mai bune..
in schimb abia astept sa vad ce se tot lauda cu driblingul asta 360
Pe PC nu este dribling 360. este decat control 360. Doar pe console e si control si dribling 360
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2009, 03:27 PM   #15
Kelly
Banned
 
Join Date: Aug 2008
Location: Merseyside
Kelly is infamous around these partsKelly is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Vad ca ai o abilitate extraordinara de a descifra cele mai mici detalii dintr-un film de o calitate scazuta.
Mersi, am ochi buni. Oricum se vede clar si din calitatea aia cum se dau pasele si cum se misca jucatorii, exact ca la fifa 09, adica 08, adica 07 adica 06 adica 05 adica 04.

^^
Kelly is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2009, 03:49 PM   #16
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Unii oameni sunt pur si simplu incredibili cand vine vorba de Fifa. Kelly, probabil ai fost prea ocupat sa observi pasele cu piciorul intins (nu vad cum s-ar da pasele altfel) incat sa observi ca jucatorii nu mai stau si se uita la adversar cum sunt depasiti, se retrag in aparare in bloc iar altii se demarca mult mai bine ca la 09, unde fie pasai inapoi, fie driblai vreo 5-6 jucatori. Un alt lucru pe care l-am observat e ca mingea sare si cand pasezi, nu doar cand cade din degajare. In sfarsit portarii bat lovituri libere din afara careului. Eu cred ca Fifa e pe un drum bun.

Quote:
Originally Posted by timisica_cristian View Post
Pe PC nu este dribling 360. este decat control 360. Doar pe console e si control si dribling 360
Este si dribling si defensiva si control 360.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by sorin; 22-08-2009 at 04:15 PM.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2009, 08:56 PM   #17
Kilmster
Nick vechi: Deeny
 
Kilmster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Timişoara
Kilmster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Kilmster Send a message via Skype™ to Kilmster
Default

Din acest video, mari schimbari nu se vad. Totusi, nu are rost sa imi dau cu parerea pana nu o sa il joc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Kilmster is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2009, 03:36 PM   #18
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Eu sunt de partea lui Kelly , are dreptate cu jocul asta de cacat.Sincer nu mai astept fifa cu atata placere.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009, 12:37 AM   #19
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default

New gameplay video(old-build!)
http://www.gamezilla.pl/video/fifa-10-pc-gameplay
Am observat ca jucatorii sunt mai responsabili si se pozitioneaza mai bine pe teren.In acest video nu este prezent 360 ' ( uita'te la 1:25).Personal,sunt dezamagit,nu mai am ce sa comentez.
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Shuby; 29-08-2009 at 01:02 AM.
Shuby is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009, 01:53 AM   #20
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default

Si la ce te asteptai asa inovator de la fifa 10 ? Fifa 2010 va fi ca sigur la fel ca fifa 09 doar ca, cu mai putine schimbari, la fel o spun sincer fifa 10 e un update la fel cum a fost si fifa 08 cu putine schimbari fata de fifa 07. Driblingul sau defensiva 360 cand vor fi bagate nici nu cred ca va fi o diferenta fata de miscarile in 8 parti din fifa 09.

Cel mai scarbos lucru la fifa 09 cand il joc sunt bugurile cand mingea trece prin bara, jucatorii se ciocnesc fara sa aiba mingea la picior, obosesc repede etc, si sper macar bugurile astea sa nu le vad.

In rest un gameplay inovator schimbat mult, la fel cum a fost schimbarea majora a graficii din fifa 09, cred si sper, si sa va asteptati, ca va fi in fifa 2011, cand probabil vor munci mult mai mult producatorii si mai din timp.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...

Last edited by Iulian_G; 29-08-2009 at 02:02 AM.
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:32 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL