INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Fifa Manager 07

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-2007, 07:48 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Liga I In FIFA Manager

As vrea sa lamurim niste chestii. Patchul care a fost anuntat in urma cu ceva vreme (in NOIEMBRIE) nu va mai aparea. FifaRomania nu are nicio legatura cu respectivul patch, nu noi ne-am oferit sa-l facem, ci niste useri de pe forum. Acestia nu au reusit sa lucreze insa si patchul a cazut. Noi ne-am oferit doar ajutorul.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:09 PM   #2
stelistul_1000
Member
 
stelistul_1000's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucuresti
stelistul_1000 is just really nicestelistul_1000 is just really nicestelistul_1000 is just really nicestelistul_1000 is just really nice
Default

Mi-e mila de voi pt. cate reprosuri veti primi... Eu va inteleg, din partea mea nu-i nimic!
__________________
Trup si suflet pentru culori!
stelistul_1000 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:36 PM   #3
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

stai sa inteleg...nu mai apare RLSP ?????? deci e nesimtire chestia asta...daca nu mai apare...vreau si eu un raspuns rapid la intrebare.......SA INCEAPA RAZBOIUL !!!!
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:38 PM   #4
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

Patchul care a fost anuntat in urma cu ceva vreme (in NOIEMBRIE) nu va mai aparea. Care parte nu ai inteles-o? Si ce razboi sa inceapa?
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:44 PM   #5
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

cum frate ce razboi sa inceapa.....cum nu mia apare...asa mare e bataia de joc?? adica ziceti ca apare....aratati poze din rlsp... toata lumea asteapta cu sufletul la gura sa apara.....am asteptat 3 luni degeaba??????????? si acum gata...apare cineva si zice ca nu mai apare rlsp...si gata...ce mare lucru pt voi...e nesimtireeeee.....scuzati cuvintele dar asta e....amagiti lumea...ati stat 3 luni si nu ati facut nimic??? chiar nu inteleg..? sau doar va faceti reclama pe spatele acestui site..? si cum ziceam SA INCEAPA RAZBOIUL....o sa vedeti ce razboi
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:47 PM   #6
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Au fost jocuri ce au fost amanate sau anulate si aveau milioane de fani si nu au facut niciun razboi, asa ca mai bine uita-te la un film, asculta o muzica si te calmezi!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:48 PM   #7
stefan
Guest
 
Default

Razboiul impotriva prostiei de care dai tu dovada?
  Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:50 PM   #8
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Head_Shot View Post
cum frate ce razboi sa inceapa.....cum nu mia apare...asa mare e bataia de joc?? adica ziceti ca apare....aratati poze din rlsp... toata lumea asteapta cu sufletul la gura sa apara.....am asteptat 3 luni degeaba??????????? si acum gata...apare cineva si zice ca nu mai apare rlsp...si gata...ce mare lucru pt voi...e nesimtireeeee.....scuzati cuvintele dar asta e....amagiti lumea...ati stat 3 luni si nu ati facut nimic??? chiar nu inteleg..? sau doar va faceti reclama pe spatele acestui site..? si cum ziceam SA INCEAPA RAZBOIUL....o sa vedeti ce razboi
man normal ca e frustrant ca dupa o asteptare asa de lunga sa vina cineva si sa puna punct , dar totusi dupa cum au zis nu ei sau angajat sa faca patchul asa ca nu cred ca are rost "razboiul"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:52 PM   #9
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

nu inteleg ma cum de nu au reusit sa-l faca.....nu-mi ziceti ca au stat de el sa-l faca 3 luni.....si din-tro data acum a picat tot.....nu-l mai fac....eu cred ca se stia treaba de f mult timp...dar ne-au lasat sa ne amagim aiurea....nu-mi vine sa cred ca o munca de 3 luni e aruncata la gunoi....nu sunt la fel de credul ca voi
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 08:57 PM   #10
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Nu s-a putut si gata, ce naiba nu intelegi? Daca nu iti convine, foarte bine, nu trebuie sa ameninti cu razboaie!
Alex is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:39 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL