INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Fifa Manager 07
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-2007, 11:38 PM   #1
spiridusu
Member
 
Join Date: Jan 2007
spiridusu is an unknown quantity at this point
Exclamation :(((

Salutare bai fratilor eu unul m-am saturat ne duceti cu vorba de cel putin 3 luni ziceti k dak ii stresam pe baieti nu iese patchul dar ce legatura are ??? a ???? macar puneti si voi niste poze pe forum "inafara de acelea de la intrare in site " k sa stim si noi daca se lucreaza la el sau ne duceti cu acadeaua ca pe copii mici.

P.S. Am toata stima si respectul pentru realizatorii patchului pentru k stiu k este o munca grea dar datine si noua un semn o dovada ca lucrati la el si ca nu ne ducecti cu vorba ca sa intram zi de zi pe site si sa dam 150000 de topicuri
spiridusu is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 07:44 AM   #2
Agy23
Member
 
Agy23's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Constanta , Romania
Agy23 is on a distinguished road
Default

Ia mai termina ma ca incepi sa stresezi pe toata lumea de pe forum nu numai pe cei care lucreaza la patch. Daca nu iti convine fa`ti singur un patch. Cei ce lucreaza la el nu sunt platiti de tine sa scoata patchul , daca vor il fac daca nu , nu. Eu am incercat sa`mi fac un patch si am reusit cat de cat. Cu ajutorul a mai multe patchuri pe care le`am gasit pe alte siteuri am reusit sa imi pun in joc stemele echipelor , pozele de la Steaua , rapid , dinamo , poli tim. , poli iasi.
Lasa oamenii in pace ca nu sunt ei obligati sa raspunda in fata ta.
Agy23 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 09:37 AM   #3
spiridusu
Member
 
Join Date: Jan 2007
spiridusu is an unknown quantity at this point
Exclamation

dami si mie patchul ala cu pozele pls eu am un patch dar are doar stemele tuturor echipelor si as vrea si eu macar pozele lu steaua pls
spiridusu is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 03:19 PM   #4
Agy23
Member
 
Agy23's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Constanta , Romania
Agy23 is on a distinguished road
Default

Spiridusule da`mi ID de mess
Agy23 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 04:06 PM   #5
spiridusu
Member
 
Join Date: Jan 2007
spiridusu is an unknown quantity at this point
Default

id-ul meu este spiridusu_yo@yahoo.com baga id meu in lista pls si da-mi si mie patchul cu fetele jucatorilor
spiridusu is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 09:47 PM   #6
spiridusu
Member
 
Join Date: Jan 2007
spiridusu is an unknown quantity at this point
Exclamation

auziti am si eu o intrebare patchul va cuprinde fetele jucatorilor in meciul 3D adica la watch meci sa apara ca la fifa pozele lor ???
Si mai anume ce vor cuprinde patchul?
1.Stemele din div a si b ?
2.Fetele jucatorilor
3.Echipamentele
4.Stadioanele
5.Numele corecte ale stafurilor si ale jucatorilor ((mutu))

Eu sper ca toate dar daca e asa va anunt ca au aparut deja o gramada de patchuri care baga fetele jucatorilor stemele tricourile si stadioanele ... doar legat de numele stafurilor n-am vazut nici un patch.Asa ca scuze dar sper sa nu va chinuiti degeaba ca pana cand il veti termina vor apara alte patchuri
spiridusu is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 10:30 PM   #7
Robb...cica stelist :)
Member
 
Robb...cica stelist :)'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Arad
Robb...cica stelist :) is an unknown quantity at this point
Default

pai megapatchu' ala care a aparut cuprinde si divizia a si b cu steme, conducatori si antrenori dar stadioane si fete pentru jucatorii din Romania iti zic sincer ca nu am gasit si crede-ma ca am cautat.
probabil o sa apara patchul dupa ce se inchide perioada de transferari ca sa fie loturie updatate....mai asteapta si tu un pic...ca se lucreaza la el si va aparea curand...Cred...
Robb...cica stelist :) is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 10:43 PM   #8
spiridusu
Member
 
Join Date: Jan 2007
spiridusu is an unknown quantity at this point
Exclamation roob

roob eu am patch cu stemele, stadioanele am gasit un tutorial m i le-am facut si sunt foarte bune pentru fete astept raspunsul lui agy care a spus ca are toate astea si asa nu o sa mai am nevoie de nici un patch k fetele o sa le am stadioanele le am stemele le am staful tehnic e bun doar echipamentele nu le am dar cred ca exista patchuri si pentru aceasta asa ca ...
spiridusu is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 11:00 PM   #9
Robb...cica stelist :)
Member
 
Robb...cica stelist :)'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Arad
Robb...cica stelist :) is an unknown quantity at this point
Default

ce ai gasit pentru stadioane?
sa faci stadioanele sau sa iti apara poza acolo in dreapta sus???
dupa cate am vazut in imagini, o sa apara stadionul stelei...nu numa'poza
Robb...cica stelist :) is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2007, 09:38 AM   #10
adyrychu
Member
 
Join Date: Nov 2006
adyrychu is on a distinguished road
Default

Daca vreti sa bagati fetele jucatorilor din liga I, va spun eu ce trebuie sa faceti! Downloadati patchul pentru fifa manager 2006(il gasiti pe aici http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=3211), il dezarhivati(nu conteaza unde), dupa aceea faceti un folder in C:\FIFA Manager 07\user
cu numele "Picture",iar dupaia copiati tot ce este in folerul fete(cel care l-ati dezarhivat din patch) il copiati in C:\FIFA Manager 07\user\Picture .
Mie imi merge! Sper sa va mearga si voua! Succes
adyrychu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL