INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Fifa Manager 06

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-2006, 08:22 PM   #1
Bobell
Member
 
Join Date: Apr 2006
Bobell is on a distinguished road
Default

as vrea sa stiu cum pot sa transfer jucatori din diferite campionate de exemplu italia pentru ca la lista de transferuri daca dai sa iti caute iti da numai de la cateva echipe numai vreo 8 echipe din ce campionat dai sa cauti cum pot sa gasesc toate echipele de exemplu daca dai cauti in italia de la A.S. Roma nu poti sa transferi petru ca nu o gasesti
Bobell is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2006, 07:33 AM   #2
Andrey95
Member
 
Andrey95's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Iei carnat Ionescu
Andrey95 will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Andrey95
Default

Ai jocul original?
Andrey95 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2006, 09:14 AM   #3
stefan
Guest
 
Default

Am impresia ca atunci cand incepi un joc, trebuie sa selectei mai multe campionate, si asa o sa ai toti jucatorii din acele campionate disponibili pentru transfer si o sa te poti muta la alte echipe sa le antrenezi. Numai ca o sa mearga jocul mai greu.
  Reply With Quote
Old 06-04-2006, 09:20 AM   #4
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Daca selectezi 2 campionate nu merge mai greu( numai sa nu selectezi Spania si Anglia, ca au vreo 8 ligi in total) dar daca selectezi mai mult de 3 o sa inceapa sa mearga greu.
Alex is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL