INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Total Club Manager 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-2005, 09:58 PM   #11
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Pai daca iti instalezi 50 de patchuri cand toti iti zic sa nu mai instalezi altele in afara de RLPS..
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2005, 10:29 PM   #12
srn
Member
 
Join Date: Feb 2005
srn is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by shaid-kid@Dec 19 2004, 10:15 PM
zice ca nu sunt informatii suficiente sa faca fotbal fusion...d c..nush....

io zic ca nu ne mai recunosc aia de la fifa cu patch asta nu vedeti ca la tcm dinamo e mai tare ca steaua si la fifa e viceversa tre' sa se faca un patch care sa fie asemanator...cred ca asta e...oricum problema trebuie rezolvata vedeti si patch-urile trecute de la tcm si fifa 2004...

srnnuta@yahoo.com[quote]
srn is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2005, 10:34 PM   #13
stefan
Guest
 
Default

loturile din patchul pt TCM 2005 au fost facute in vara cand dinamo luase campionatul, cele pentru RLSP 2005 au fost facute in ianuarie cand steaua era pe primu loc, deci nu mai aberati , footbal fusion nu o sa mearga niciodata cu echipele romanesti din TCM, si cu nici o alta echipa care nu e bagata de EA in baza de date FIFA :P De cate ori sa mai zic asta?
  Reply With Quote
Old 27-02-2005, 04:48 PM   #14
edydascalu
Member
 
Join Date: Feb 2005
edydascalu is on a distinguished road
Default

Fara RLSP merge football fusion chiar cu echipele romanesti, desi nu sunt incluse in Fifa. Deci nu stiu ce sa mai cred...
edydascalu is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2005, 11:03 AM   #15
fighters
Member
 
Join Date: Oct 2004
fighters is on a distinguished road
Default

da parca si eu stiam ca football fusion mere chiar daca echipa nu este in baza de date,adica mere sigur ca la inceput cand am pus mana pe joc asa jucam deoarec imi facusem la FOUND NEW CLUB si il bagasem in divizia A si mergea sa joc in fifa deci pana la urma care e faza,nici eu nu mai inteleg nimic in morti lor de retardat astia de la EA nu putea sa faca la fel ca la 2004 asta cu iesitu din joc cea mai mare tampenie!!!!!!!!!
fighters is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL