INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Arhiva
Register FAQ Community Calendar

 
 
Thread Tools
Old 16-03-2003, 12:43 AM   #1
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default Intrebare

Stie cineva vreun site pe net de unde se pot cumpara echipamente ale echipelor din divizia A ,in special al Stiintei??? :?
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 16-03-2003, 10:22 AM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

din pacate nu, si daca ai gasi vreunul probabil ar fi echipamentul vechi. la noi majoritatea echipelor, inafara de steaua,dinamo, rapid si poate uta si poli, isi schimba echipamentul aproape saptamanal

si in al doilea rand marketingul la echipele noastre lasa de dorit, eu pana acum nu am gasit decat cu steaua la magazinul nike din oras si cu rapid si uta la magazinul errea, cam atat
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 20-03-2003, 12:06 AM   #3
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Echipamentele nu se gasesc pe piata pentru ca echipele nu au incheiate contracte cu firmele de echipament. Ce-i aia sa ai si Valsport si Joma in acelasi timp? In Bucuresti se gasesc tricouri doar cu Dinamo si Steaua. Probabil si cu Rapid la ei la club dar nu sunt sigur. In rest nimic. Eu am avut noroc cu un baiat care a jucat la Dinamo acum cativa ani si acum joaca la Metalul Plopeni. Fratisu a fost cu mine in scoala si-l cunosteam bine. Mi-a dat doua tricouri, unul Diadora si unul Joma. Marfa, nu?
mininu is offline  
Old 20-03-2003, 12:26 AM   #4
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Dar Dinamo are contract cu lotto si Steaua cu nike.Ma gandeam ca si Universitatea are cu errea.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 20-03-2003, 09:46 AM   #5
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

Quote:
Dar Dinamo are contract cu lotto si Steaua cu nike.Ma gandeam ca si Universitatea are cu errea.
si celelalte echipe au in general "contracte", dar nu sunt exclusive: nu-l intereseaza pe Nike, de exemplu, contract exclusiv cu Farul Constanta. Intr-un fel, mai mult si-ar strica imaginea. Cluburile se descurca si ele cum pot.
sanshine is offline  
 

Bookmarks

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:32 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL