INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Career Mode Stories

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-05-2014, 12:58 PM   #11
fatansilviu
Member
 
fatansilviu's Avatar
 
Join Date: Apr 2014
fatansilviu is on a distinguished road
Default

Antrenorul Bresciei, Silviu, s-a tinut de cuvant fata de suporteri si a reusit 4 victorii in urmatoarele 4 etape.

- Bari 0-1 Brescia
- Brescia 2-0 Cesena
- Modena 0-1 Brescia
- Brescia 2-0 Crotone


Dupa aceste 4 victorii ale echipei din Brescia, clasamentul arata astfel:
1. Palermo - 27
2. Brescia - 25
3. Avellino - 24
4. Siena - 21
5. Spezia - 20


In urmatoarea etapa va fi derby-ul de la varful clasamentului dintre Palermo si Brescia.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fatansilviu is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2014, 02:41 PM   #12
Crazy
Member
 
Crazy's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Crazy is on a distinguished road
Default

echipa si-a mai revenit , acum trebuie sa mentii ritmul !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Crazy is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2014, 05:29 PM   #13
c_bogdan_7
Member
 
c_bogdan_7's Avatar
 
Join Date: Mar 2014
c_bogdan_7 is on a distinguished road
Default

Foarte bine Daca continui asa , mergem in A
c_bogdan_7 is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2014, 04:59 PM   #14
fatansilviu
Member
 
fatansilviu's Avatar
 
Join Date: Apr 2014
fatansilviu is on a distinguished road
Default

Din pacate, cariera va inceta deoarece mi-am spart controllerul din cauza unui rage. Cariera va inceta pana imi iau alt controller.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fatansilviu is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2014, 02:10 AM   #15
fatansilviu
Member
 
fatansilviu's Avatar
 
Join Date: Apr 2014
fatansilviu is on a distinguished road
Default

Si am revenit de pe tastatura, pana cand o sa imi iau alt controller o sa joc doar career mode. E mult mai greu de pe tastatura, pe controller bateam la professional cu 4-0,4-1,3-0 etc, iar de pe tastatura bat la maxim 3-1.


Odata cu plecarea surpriza a lui Laurentiu Reghecampf de la Steaua, Gigi Becali a fost nevoit sa se orienteze repede si astfel a ajuns la un acord cu Silviu Dorian, fostul antrenor al Bresciei, pe care a lasat-o pe locul 1. Obiectivele impuse de latifundiarul din Pipera sunt castigarea eventului si calificarea in grupele ligii campionilor. Silviu va avea un salariu de 150.000€ anual, iar contractul este pe o perioada de 3 ani. Clauza de reziliere a lui Silviu este de 50.000.000€, iar bugetul alocat pentru transferuri este de 4.000.000€. Iata ce a declarat noul antrenor al stelei:

Sunt mandru de faptul ca am ajuns in sfarsit antrenor la clubul cu care am obtinut cele mai mari satisfactii pe vremea cand eram jucator. Stiu ca jucatorii vor fi greu de motivat pentru al 3-lea titlu la rand, mai ales prin faptul ca Steaua a fost sanctionata cu un an afara din orice competitie europeana din cauza valizei. Am o sarcina dificila, pot spune chiar infernala, insa sunt pregatit pentru titlul 26.

Steaua a mers ceas in amicale cu noul antrenor:
- Steaua 2-0 FC Porto
- Steaua 4-1 Mansfield Town
- Steaua 3-0 Metalul Resita
- Steaua 2-0 CSU Craiova


Veniri:
- Felgueiras 1.000.000€ + Tatarusanu
- Lemnaru 400.000€ + Kapetanos
- Alcenat 800.000€
- Geraldo 750.000€
- Guilherme 1.300.000€
- Elton 900.000€
- Andrei Lungu 250.000€


Plecari:
- Tatarusanu ( CFR Cluj )
- Kapetanos ( U Cluj )
- Tanase 1.000.000€ ( Werder Bremen )
- Gardos 5.000.000€ ( Olympiakos Pireu )
- Valceanu * imprumutat ( Southend )
- Tarnovan * imprumutat ( Olimpia Satu Mare )
- Gradinaru * imprumutat ( ASA Targu Mures )
- Rapa * imprumutat ( Petrolul )
- Costea 275.000€ ( NEC Nijmegen )


Silviu reuseste sa castige primul lui trofeu din cariera lui de antrenor. Steaua reuseste sa se impuna in fata celor de la Petrolul in timpul suplimentar, dupa 1-1 in 90 min. si 3-1 final.

Silviu s-a declarat multumit de jocul echipei:
Am ratat o multime de ocazii monumentale, am avut 3 bari, una peste alta fotbalul a triumfat si nu antijocul. Steaua a aratat ca exsita viata si dupa Reghe si ca, cu ajutorul unor transferuri reusite si o pregatire fizica buna, Steaua poate continua sa viseze spre titlul 26.

A inceput campionatul, iar dupa 3 etape Steaua este pe locul 2 cu 7 puncte, la egalitate cu Otelul Galati si Dinamo..

- CFR Cluj 1-1 Steaua
- Steaua 1-0 Gaz Metan Medias
- Concordia Chiajna 1-2 Steaua


Silviu: Am aratat pe acest inceput de sezon un fotbal bun, din pacat ratam mult si nu fructificam macar jumatate din ocaziile avute. Apararea scartaie, se vede ca mai este nevoie de cateva etape pentru a se creea chimie intre fundasii centrali. Ma bucur enorm de mult pentru Lemnaru care a marcat toate cele 4 goluri ale noastre din campionat si in acest moment este golgheterul romaniei.

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fatansilviu is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2014, 11:20 AM   #16
Atrium
Member
 
Atrium's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Borsa MM
Atrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the rough
Default

Succes la Steaua! Ai inceput bine cu un trofeu. Nici un campionat nu te-ai descurcat rau, sper sa fii mai inspirat in fata portii.

Bune si realiste transferurile.
__________________
Career Mode of the Year 1st Place
Best Username 1st Place
Cel mai inbunatatit la cariere 2nd Place
Update-ul anului 3rd Place
Atrium is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2014, 02:28 PM   #17
oprisan
Member
 
oprisan's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Buzau
oprisan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to oprisan
Default

Transferuri foarte bune ... rezultate la fel ! Sper sa continui treaba inceputa de reghe
oprisan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:34 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL