INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Campionate si jocuri online
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-2008, 08:13 PM   #1
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default Rgw

www.rgw.ro este un site unde joci fifa 07,08,09 si avansezi in clasament. Eu momentan numai joc, dar cred ca multi de aici vor fi incantati de aceasta idee.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2008, 03:35 AM   #2
alabala
Member
 
Join Date: Oct 2008
alabala is an unknown quantity at this point
Default

Asa este, Romanian Gaming World (RGW) Organizeaza Competitii FIFA 07/08/09.
RGW foloseste un script licentiat de competitii votat #1 in lume. Aceasta comunitate organizeaza totodata si Turnee cu Premii, Inscriere Gratuita sau pe baza de Xp.
Xp-ul se obtina prin participarea in clasamente. Din victorii se obtin xp(puncte), iar la un anumit numar de puncte puteti participa in aceste turnee cu premii.
Exista Competitii cu Premii dar totodata si Competitii de fun, drept urmare aveti de unde alege. Luand in considerare totodata ca va oferim posbilitatea de a juca editia de fifa favorita, punandu-va la dispozitie FIFA 07/08/09.
Exista si Competitii cu Clanuri pentru fiecare editie de Fifa.
Va punem la dispozitie site-ul nostru www.rgw.ro , script-ul de competitii unde se petrece majoritatea din activitate, www.rgw.ro/ladder si totodata un forum de discutii: www.rgw.ro/forum

Pentru mai multe detalii, accesati id-ul rgw_fifa.

Va multumim, Comunitatea RGW.
alabala is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2008, 11:48 AM   #3
alabala
Member
 
Join Date: Oct 2008
alabala is an unknown quantity at this point
Default

www.rgw.ro/ladder Competitii Fifa 07/08/09, Turnee cu premii sau fun, Inscriere gratuita sau pe baza de xp. Din xp se obtin victorii, iar cu xp-ul obtinut poti participa in turnee cu premii. Azi vor avea loc inscrieri GRATUITE pentru turnee, iar castigul va fi de 3000 xp. Fiecare turneu va avea 32 locuri libere. Inscrierile se fac la ora 16:00. RGW - Romanian Gaming World
alabala is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 09:24 AM   #4
ronaldica
Member
 
Join Date: Mar 2010
ronaldica is on a distinguished road
Default

Rgw nu mai exista acum in forta a revenit WGL ... World Gamers League este cel mai complex campionat de fifa din Romania la ora actuala. Exista competitie pentru fiecare gen de fifa 07/08/09/2010.
ronaldica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL