INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-2009, 11:06 AM   #171
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
Dar daca se "arunca" cum fac sa ii pun sa strige "partieeee"(glumeam).Dar dac pun commitmenl very high si schimb formula de joc cu una mai ofensiva oarca , tot nu este pe placul meu. Era frumos daca avea ca la TCM 04 prin simpla apasare a unei taste sa fie "full attack" sau "full defend" , "pressing" , etc.
Poate te refereai la TCM 2005, ca 2004 nu avea butoanele alea!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2009, 11:57 PM   #172
fifamanager
Member
 
Join Date: Jan 2009
fifamanager is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
Da stiu toate "chichitele" de la tactica. dar e cam neplacut ca in ultimile minute sa fii nevoit sa dai un gol(sau sa nu primesti) si sa stai 5 minute sa faci tactica(general+individual orders) plus eventuale schimbari in formula de joc.
pai da mai omule pai trebuie sa faci astea dar asta depinde de sistemu adversarului in functie de cat de ofensiv e iti pui defensive line asta depinde dak vrei sa joci la offside sau dak vrei sa joci deep dak joci deep dai closing down own half sau dak esti p final d meci si conduci cel mai bn defending third si apoi depinde de pozitiile jucatorilor adversarilor dak u ai un dm si el are 2 cf vei avea probleme sigur si trebuie sa schimbi tactica dak adversaru o schimba in asa fel incat ca sistemu p carel folosesti sa nu fie deloc util in fata tacticii lui(scz dak vorbesc incoerent e tarziu sis obosit)deci in concluzie dak nu esti dispus sa faci treburile astea atunci nu mai juca sau joaca cu instant results
fifamanager is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2009, 01:03 PM   #173
RaduB
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: Madrid
RaduB is on a distinguished road
Send a message via MSN to RaduB Send a message via Yahoo to RaduB Send a message via Skype™ to RaduB
Post

Quote:
Originally Posted by fifamanager View Post
pai da mai omule pai trebuie sa faci astea dar asta depinde de sistemu adversarului in functie de cat de ofensiv e iti pui defensive line asta depinde dak vrei sa joci la offside sau dak vrei sa joci deep dak joci deep dai closing down own half sau dak esti p final d meci si conduci cel mai bn defending third si apoi depinde de pozitiile jucatorilor adversarilor dak u ai un dm si el are 2 cf vei avea probleme sigur si trebuie sa schimbi tactica dak adversaru o schimba in asa fel incat ca sistemu p carel folosesti sa nu fie deloc util in fata tacticii lui(scz dak vorbesc incoerent e tarziu sis obosit)deci in concluzie dak nu esti dispus sa faci treburile astea atunci nu mai juca sau joaca cu instant results
Pai sa scrii incoerent e una iar sa scrii incorect romaneste e altceva care nu prea are de-a face cu oboseala si mai degraba cu .... dar mai bine nu mai zic cu ce !
RaduB is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2009, 12:45 AM   #174
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by RaduB View Post
Pai sa scrii incoerent e una iar sa scrii incorect romaneste e altceva care nu prea are de-a face cu oboseala si mai degraba cu .... dar mai bine nu mai zic cu ce !
Messengeru asta....
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2009, 07:49 AM   #175
fifamanager
Member
 
Join Date: Jan 2009
fifamanager is on a distinguished road
Default

radub sa nu ii fac eu cv lu mama ta
fifamanager is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2009, 08:42 AM   #176
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by fifamanager View Post
radub sa nu ii fac eu cv lu mama ta
"fifamanager", incearca sa-ti stapanesti gura. Omul ti-a atras atentia pentru incoerenta ta in scris, ar trebui sa pui capul in pamant si sa incerci sa te corectezi in loc sa fii nesimtit.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2009, 12:29 AM   #177
RaduB
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: Madrid
RaduB is on a distinguished road
Send a message via MSN to RaduB Send a message via Yahoo to RaduB Send a message via Skype™ to RaduB
Exclamation

Ia uite na ca sa vezi ... imi dadu cartonas galben !!!!! Huh ... Liquid neica daca nu ai ce face, fa-ti neica de lucru mergi bea o bere joaca un joc ceva, uita-te la tv.... decat sa dai aiuera cartonase galbene pe aci !!!!
Auzi Offtopic ... ce sa-ti spun .... Bravo neica.. Da-mi inca 3 acum... sau da-mi rosu ! Huh
RaduB is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2009, 02:53 AM   #178
fifamanager
Member
 
Join Date: Jan 2009
fifamanager is on a distinguished road
Default

liquid uitate in postu meu oleaca am mentionat ca am scris ca un analfabet eram obosit si....si el ma facut practic prost pt k el a zis k nui din cauza oboselii ci e din cauza subculturii sau........ ce voia el sa zica deci ma facut prost si mam enervat scz am fost nervos
fifamanager is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2009, 07:04 AM   #179
RaduB
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: Madrid
RaduB is on a distinguished road
Send a message via MSN to RaduB Send a message via Yahoo to RaduB Send a message via Skype™ to RaduB
Exclamation

Quote:
Originally Posted by fifamanager View Post
liquid uitate in postu meu oleaca am mentionat ca am scris ca un analfabet eram obosit si....si el ma facut practic prost pt k el a zis k nui din cauza oboselii ci e din cauza subculturii sau........ ce voia el sa zica deci ma facut prost si mam enervat scz am fost nervos
Pai si acum tot obosit fusesi ma analfabetule de nu scrisasi corect romaneste !?! Si jignirile tot din cauza oboselii sunt imbecilule ?!?
RaduB is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2009, 08:26 AM   #180
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RaduB View Post
Pai si acum tot obosit fusesi ma analfabetule de nu scrisasi corect romaneste !?! Si jignirile tot din cauza oboselii sunt imbecilule ?!?
Fratilor incercati sa nu va mai jigniti. Intram sa cautam jucatori de perspectiva si vedem injurii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL