INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 24-02-2003, 12:25 AM   #11
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

sa traiesti, fortz (sunt cocalar de mirc)a UTA
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2003, 03:12 PM   #12
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

Quote:
Corect Sanshine, nu?
Daca as raspunde doar "Corect!" s-ar considera post-boosting, nu? :mrgreen:
Asa ca uite, am dat un raspuns mai lung.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2003, 06:11 PM   #13
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

Echipa preferata din Romania: Steaua
Echipe preferate din afara: Real Madrid, Chelsea, Bayern, Lens.

Echipa cu cel mai urat joc din lume: Italia. Echipa cu cel mai frumos antijoc din lume: Italia.

Va rog sa nu ma dar analizati putin fotbalul lor si veti descoperi ca de prin anii '80 nu si-au mai schimbat jocul. Plictisitor.
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2003, 04:18 PM   #14
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

nici mie nu-mi place Italia, joaca prea urat

lol @ sanshine
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2003, 08:13 PM   #15
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

si fiindca sunt student sa stiti ca tin si cu :wink: Sportul Studentesc. cand a picat in B, dupa 90, am plans de m-am spart sunt baieti buni si atat ei cat si Progresul, pardon FC National ar trebui incurajati fiindca JOACA fotbal pe gratis de cele mai multe ori. BRAVO LOR!
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2003, 05:38 AM   #16
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

echipa preferata:"U" CRAIOVA(blue lion 4 ever)
echipe urate: Anti bucuresti.[/b]
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2003, 11:03 AM   #17
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Vreau sa te contrazic! Si eu sunt student, dar nu imi dau seama care e legatura dintre a fi sudent si a tine cu Spurtul. Oricum eu consider echipele FC National si Sportul ca fiind niste echipe artificiale. Eu nu cred ca Divizia A are nevoie de echipe fara suporteri si spectatori. Frumusetea campionatului nostru este data in general de suporterii din tribuna, ca in teren... Echipe precum CSM Resita, Petrolul(nu mai dau si alte exemple), echipe care au galerii importante la noi in tara sunt acum in Divizia B. Eu cred ca de astfel de echipe avem nevoie si nu de un campionat al Municipiului Bucuresti. Ce-ar fi fost daca promova acum doi ani InterGaz? Mergeam sa ne uitam la meci pe un stadion cu 5000 de locuri aflat langa groapa de gunoi a Bucurestiului?
mininu is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2003, 06:25 PM   #18
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Ai dreptate,asta e o atitudine de iubitor al fotbalului si de cunoscator al fenomenului ultra.Sa vedeti cand o sa fie meciul dintre Sportul si F.C National ce "spectacol" o sa fie in tribune.
Ca oricum in Div. A nu mai prea vedem fotbal, macar sa vedem tribune pline.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2003, 09:18 PM   #19
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

daca vreti sa vedeti fotbal si galerii adevarate veniti la Arad si timisoara....
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2003, 11:11 PM   #20
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Eu n-am nimic cu UTA si POLI dar nu pot egala CRAiOVA.Ma refer la galerii acum,si la meci amical au fost vreo 12,000 de oameni. In deplasare nu are asa puternica galerie dar acasa nu ii intrece nimeni.

(INIMITABILII!!!)
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:00 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL