INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 03-10-2011, 08:11 PM   #111
Raulic
Member
 
Raulic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Baia Mare
Raulic is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Raulic
Default

Cam asta e ideea .. da 96% din gamerii din Romania nu inteleg lucrul asta .. daca joc FIFA , trebuie sa urasc PES-ul si viceversa.. si daca le joci pe aman2 ce faci atunci ?
__________________
PESRomania Team is looking for PES 2011 Editors
( face-makers & kit-makers ).
We really need help
Contact us at
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Raulic is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2011, 12:40 AM   #112
stefan
Guest
 
Default

Ciudata schimbare de situatie din partea echipei care declara ca ei sunt ca un Mercedes si FifaRomania ca o Dacie si sutineau ca noi nu facem patchuri noi ci doar le convertim pe cele vechi. Poate daca ar fi avut cineva bunul simt sa se uite prin ele ar fi observat ca in fiecare an totul a fost nou, chiar si stadioanele au fost refacute de vreo 3 ori (da, alea despre care spuneati ca le faceam in Paint din 3 linii). Oricum nu stiu cine e interesat de stirea asta... Si nu mi-a placut topicul ala in care va anuntati noua sectiune. Daca ati fugarit fanii FIFA de pe forum nu mi se pare frumos sa va faceti reclama aici ca sa-i aduceti inapoi.

Acum ca am clarificat si asta cred ca totusi asta e un topic despre PES asa ca va rog sa nu mai deviati de la subiect!
  Reply With Quote
Old 05-10-2011, 03:39 PM   #113
Raulic
Member
 
Raulic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Baia Mare
Raulic is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Raulic
Default

Nu a fugarit nimeni pe nimeni ..
Si acum sunt multi fani FIFA la noi pe forum care probabil nu au recunoscut..
Cum i-am zis si lui caly era cineva inainte care strica parerea despre fifa, eu nici macar nu am fost in echipa cand au postat articolul cu Mercedesul si Dacia, si da sigur era asa cum zici tu ca sunt foarte sigur ca doar 2 oameni din echipa au jucat patchul vostru. Poti sa vezi si la noi pe forum, ca multora le pare rau cand au auzit ca voi o sa inchideti site-ul , le pare rau bineinteles pentru patchurile voastre, fie ca joace doar FIFA sau si PES.

Nu prea cred ca am avea nevoie de fani inapoi cand am crescut de la 500 de useri pe zii pe 5000 intrun an ...
__________________
PESRomania Team is looking for PES 2011 Editors
( face-makers & kit-makers ).
We really need help
Contact us at
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Raulic is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2011, 06:04 PM   #114
Edu*
Member
 
Edu*'s Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Edu* will become famous soon enough
Default

In acest an pes'ul ma dezamagit,ma asteptam la mai mult,fifa > pes
Edu* is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2011, 04:03 PM   #115
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Quote:
N-avem de unde să ştim cāt s-a muncit sau nu. Totuşi, eu mă declar dezamăgit. Am jucat doar un meci. Şi nu mai jucasem PES de la 2010 īncoace. Nu m-am lovit de o evoluţie prea mare dpdv al gameplay-ului. Iar ceea ce m-a deranjat cel mai mult e sistemul de pase - mult, mult prea directe. De parcă jucatorii ar fi legaţi īntre ei de o sfoară invizibilă pe care s-ar deplasa mingea. Ciudat.
Incearca sa schimbi sistemul de pase din setari si mai vorbim atunci ;-) In rest.. multa sanatate, PES is back.. it was dead since PES 6.
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2011, 08:47 PM   #116
KenVelo^
Member
 
Join Date: Oct 2011
KenVelo^ is on a distinguished road
Default

Dupa parerea mea, este mult mai slab decat Fifa 12
KenVelo^ is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2011, 02:02 AM   #117
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Parerea ta conteaza mai putin atat timp cat nu aduci si argumente ;-)
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2011, 08:58 AM   #118
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by KenVelo^ View Post
Dupa parerea mea, este mult mai slab decat Fifa 12
Comentariile de genul acesta nu isi au nici un rost. Fiecare are dreptul sa joace ce joc vrea dar asta nu cred ca ii da dreptul sa critice alt joc.
Daca unora le place Fifa sa vorbeasca de fifa, celor care le place sa joace pes sa vorbeasca despre pes, etc.
In loc sa se certe pe un forum pe tema " Care joc e mai bun" ar trebui sa vina cu propuneri pentru cei care lucreaza la patchuri.
Asa se vor putea face updateuri bune pentru joc nu criticand alte jocuri.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2011, 09:28 PM   #119
<daniiiel>
Banned
 
Join Date: Oct 2011
<daniiiel> is on a distinguished road
Default

Am incercat Pro Evolution Soccer 2012, dar nu este o diferenta mare intre 2011. Sunt multe lucruri bune si la Fifa, si la Pes, dar eu tot raman la Fifa
<daniiiel> is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 09:09 PM   #120
ionutuz
Member
 
Join Date: Mar 2009
Location: Constanta
ionutuz is on a distinguished road
Default

stie cineva de unde sa iau si eu pes 2012 pentru ps2 ?
ionutuz is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
pro evolution soccer 2012

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL