INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 25-10-2011, 09:12 PM   #121
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Da. De la un magazin ce are in stoc astfel de produse. Nu mai are rost sa dau nume ca sunt sigur ca ti-ai dat seama deja. Succes!
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2011, 04:02 PM   #122
RapidGoat
Banned
 
Join Date: Aug 2011
RapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these parts
Default

Am incercat Pro Evolution Soccer 2012, dar am fost dezamagit..am astept mult mai mult de la acest joc:| La become a legend, aproape nu au schimbat nimic ...chiar era mai bine, ca ai putut alege intre 5-6 echipe. Acum trebuia sa joc cu Viteese din Olanda. Trebuie sa joci 10 meciuri, ca sa poti dezbloca master league cu jucatori reali, si club boss. Asta nu prea inteleg. :| Daca au muncit la acest joc, de ce trebuie sa joci nu stiu cate meciuri. + ca este foarte sa castigi.
RapidGoat is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2011, 09:05 PM   #123
SilviuCarlos97
Member
 
SilviuCarlos97's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Buzău
SilviuCarlos97 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RapidGoat View Post
Am incercat Pro Evolution Soccer 2012, dar am fost dezamagit..am astept mult mai mult de la acest joc:| La become a legend, aproape nu au schimbat nimic ...chiar era mai bine, ca ai putut alege intre 5-6 echipe. Acum trebuia sa joc cu Viteese din Olanda. Trebuie sa joci 10 meciuri, ca sa poti dezbloca master league cu jucatori reali, si club boss. Asta nu prea inteleg. :| Daca au muncit la acest joc, de ce trebuie sa joci nu stiu cate meciuri. + ca este foarte sa castigi.
La Become a Legend au avut minte ca in PES 2011 iti alegeai din 5-6 echipe dar la PES 2012 acum e Random ca in realitate deci e un + de realitate ceea ce tu nu stii, iar chestia sa deblochezi Team Line-Up Original e gandita e mult mai real asa sa deblochezi..sau daca nu vrei poti lua este Patch care iti da Max GP + totul deblocat:P
SilviuCarlos97 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2012, 05:15 PM   #124
ionutuz
Member
 
Join Date: Mar 2009
Location: Constanta
ionutuz is on a distinguished road
Default pess 2012

Am jucat cu un prieten, eu din tastatura, el din gamepad. Mi-a dat gol cu gamepadul, si nu stiu cum sa facem sa continuam jocul, ca se opreste la reluare. Adica nu gasim ESC-ul la gamepad.

Last edited by ionutuz; 19-01-2012 at 05:55 PM.
ionutuz is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2013, 12:27 PM   #125
Alex-ul
Member
 
Join Date: Dec 2010
Alex-ul is an unknown quantity at this point
Default

Mi-am instalat rpes v1,2 si 3.De ce nu mai imi apare imaginea full?Se vede foarte mic,am modificat cate ceva la camera dar tot asa se vede,cum pot remedia acest lucru?

Last edited by Alex-ul; 01-04-2013 at 02:57 PM.
Alex-ul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
pro evolution soccer 2012

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:50 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL