INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-10-2009, 08:18 AM   #201
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

V-as sfatui sa nu mai vorbiti despre varianta piratata
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 12:39 PM   #202
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

********** fifakorea.net
raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 04:55 PM   #203
Daanniy
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti
Daanniy is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by raulik07 View Post
********** fifakorea.net
Si mai multe daca aveti :d. MS
__________________
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, atunci esti nebun deoarece pasarerele nu vorbesc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Daanniy is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 12:15 AM   #204
KaTa09
Member
 
Join Date: Nov 2008
KaTa09 is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare se poate juca in fifa 09 cu echipele si transferurile care sunt in fifa 10 de ex sa joc in fifa 09 cu Real Madrid si sa am transferurile in 09 cum sunt in fifa 10
KaTa09 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 12:18 AM   #205
bayern
Member
 
Join Date: Feb 2009
bayern is on a distinguished road
Default

da ma iti dau eu o chestie si joci cu transfeurile facute ... dai pm si ti-l trimit
bayern is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 04:06 PM   #206
maryus2010
Member
 
Join Date: Oct 2009
maryus2010 is on a distinguished road
Default

Am si eu o problema cu Fifa10 ... Cine ma ajuta cu orice indiciu referitoare la ea iasi fi foarte recunoscator.... Deci am instalat Fifa10 FULL iar cand ii dau sa intru in joc imi apare acea eroare clasica cu Don't send
p.s eu unul am o mica banuiala cu aceasta eroare , nu am instalat pe calculator nici un service pack , asta doar pentru ca nu mil primeste pot spune din cauza placii video care este Ati radeon 9550 , 128 mb.
Deci daca stie cine cum sa ma ajute cat de putin va rog sa postati.
maryus2010 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 08:58 PM   #207
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Probabil e din cauza placii video, bine ca ai mentionat-o. Fiind de 128 MB cred ca e ceva mai veche, iar fifa nu poate rula pe ea. 09 ti-a mers ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 10:15 PM   #208
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Am si eu intrebare care nu stiu daca apartine acestui topic,in fine nu deschid altul aiurea
Dar eu de cand joc fifa din 2005 mai precis nu am vazut la inceputul meciului sa se dea cu banu ,sa se aleaga mingea si terenul ,mereu echipa gazda incepe mingea ,chiar le este greu sa faca acest lucru ,de curand am jucat fifa 96 parca sau 94(nu mai stiu sigur) si acolo era asa ceva ,bine atunci era subdezvoltat acest joc si acolo se facea acest lucru
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 11:39 PM   #209
maryus2010
Member
 
Join Date: Oct 2009
maryus2010 is on a distinguished road
Default

multumesc pt raspuns Razor .... Fifa 09 mi-a mers chiar f bine.
Chiar nu se poate face nimic??? prin registrii pe undeva ?? eu unul nu ma pricep chiar asa de bine
maryus2010 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 09:34 AM   #210
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

poti sa faci ceva si sa-ti schimbi placa video
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:32 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL