INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-2010, 05:25 PM   #1
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default FIFA sau PES

Ce ai cumpara?
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010, 06:14 PM   #2
CrossFadeRo
Banned
 
Join Date: Jan 2010
CrossFadeRo is on a distinguished road
Default

La cat le-am jucat pe ambele, acum nu as mai cumpara nimic, decat FIFA daca ar porta varianta de console.
CrossFadeRo is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010, 07:13 PM   #3
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

nu am jucat PES cu altcineva online, dar offline, desi arata mult mai bine fata FIFA PC, e o porcarie. Pur si simplu jucatorii aluneca si evenimentele sunt scriptate, deci stii cu 2 secunde inainte exact ce se va intampla.
am fifa 10..si chiar dak arata ca naiba, cu un patch pt gazon si alte mici imbunatatiri il faci un joc decent
gameplayul e destul de bun si online e ffff mult fun
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010, 07:26 PM   #4
Phoenix
Member
 
Phoenix's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Phoenix is on a distinguished road
Default

as lua un ps3 si as cumpara fifa 10 ps3
Phoenix is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010, 07:44 PM   #5
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

Aş cumpăra sigur FIFA10 pe PS3 !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010, 08:00 PM   #6
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

pes are o grafica mult superioara fata de fifa insa mi se pare plictisitor,chiar daca fifa10 nu are o grafica asa grozava totusi il prefer pe acesta!
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010, 12:12 AM   #7
fifaonline
Member
 
fifaonline's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
fifaonline is on a distinguished road
Default

Deci sa incepem cu Fifa10
Fifa 10 = are un game play perfect fata de precedentele din serai fifa , buguri cat mai putine , chiar foarte putine fata de fifa09 , fifa08 , fifa07 sau fifa06 , deci la controlul jucatorului si la miscarile care le are jucatorului fifa10 e cel mai reusit din seria fifa , LA GRAFICA , aici e problema , sunt importate stadioane si vaze grafice din fifa2003 , deci as da o nota asa :
Game play : nota 9.0
Grafica : nota 5.0
dar sa nu uitam grafica si gameplayul de pe Playstation 3 si Xbox ,super grafica , super game play

Pes ( Pro Evolution Soccer 2010 )
Game play , cam de nivelul la fifa06 cu miscari ale jucatorului cam de robot si alergare de zici ca patineaza , suturi de gol din poziti bine stiute exact ca la fifa06 , ffia07 , fifa08 , fifa09 , deci buguri cam multe si mari
Grafica , aici nu am ce zice in comparatie cu fifa , este peste fifa cu un nivel , as nota asa :
Game play : nota 6.0
Grafica : nota 9.5
asta e o parere de a mea si nu contrazic pe nimeni

Last edited by fifaonline; 09-02-2010 at 11:34 AM.
fifaonline is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010, 03:12 AM   #8
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

luna viitoare imi iau si eu un ps3 si nush ce sa fac mias lua pes2010 sau fifa 10 la asta ma tot gandesc.. dak iau pes va fi cam naspha ca sant echipe putine si nu poti adauga tu ca pe calculator patchuri de astea cu campionate insa am vazut fifa 2010 pe psp3 si chiar arata destul de bine dar nu sant asa de convins ca am citit pe un forum. ca si pe psp 3 ar exista buguri mai ales la fifa 2010 ce sa fac?? dat-i mi un sfat ms mult !!
cristy21 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010, 11:12 AM   #9
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by cristy21 View Post
luna viitoare imi iau si eu un ps3 si nush ce sa fac mias lua pes2010 sau fifa 10 la asta ma tot gandesc.. dak iau pes va fi cam naspha ca sant echipe putine si nu poti adauga tu ca pe calculator patchuri de astea cu campionate insa am vazut fifa 2010 pe psp3 si chiar arata destul de bine dar nu sant asa de convins ca am citit pe un forum. ca si pe psp 3 ar exista buguri mai ales la fifa 2010 ce sa fac?? dat-i mi un sfat ms mult !!
eu zic sa iti iei FIFA e super pe ps3
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010, 12:07 PM   #10
D. Villa_boy
Member
 
D. Villa_boy's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
D. Villa_boy is on a distinguished road
Default

Eu iti recomand Fifa este mult mai bun jocul decat Pes !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
D. Villa_boy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:39 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL