INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 04-02-2010, 10:08 AM   #1
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default Mai joaca cineva fm08?

Salut ,mai joaca cineva dintre voi fifa manager 08?vad ca foarte putini,spuneti-mi si mie cu ce echipa sa mai incep ,adik sa nu fie nici prea buna dar nici prea proasta si sa aiba un sponsor bun care sa dea bani mai multi ,in romania nu-mi place,se dau bani putini,au bugetele mici ....Thanks!!
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 10:38 AM   #2
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

Aaaa Fifa manager ) ...fm inseamna football manager trebuia sa zici fifam...Oricum poti incepe cu Toulouse...E o echipa bunicica...Eu cu ea am inceput in fifam10...Sau poti sa incepi cu Shakhtar.Echipa pe care eu o cunosc foarte bine pentru ca am jucat un an si ceva la ea...Timp in care am castigat europa league si supercupa europei (joc pe normal si nu am folosit loaduri )

Last edited by mariusghe; 04-02-2010 at 10:45 AM.
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 11:00 AM   #3
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

incepeam cu shakhtar ,dar ma deranjeaza stemele din ucraina ca nu le au si joc cu patchul lui rabesandratana (ultimul) nu sti vreun patch care sa bage stemele la ucrainieni ?
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 11:30 AM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cauta pe ManagerFIFA.com ca au la toate tarile din Europa patch-uri cu steme. Trebuie doar sa le redenumesti pe fiecare in parte.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 11:59 AM   #5
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

Ms,o sa ma uit ,sper sa gasesc:P
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 09:17 PM   #6
ANAHATA
Member
 
Join Date: May 2008
ANAHATA is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by adita17 View Post
Salut ,mai joaca cineva dintre voi fifa manager 08?vad ca foarte putini,spuneti-mi si mie cu ce echipa sa mai incep ,adik sa nu fie nici prea buna dar nici prea proasta si sa aiba un sponsor bun care sa dea bani mai multi ,in romania nu-mi place,se dau bani putini,au bugetele mici ....Thanks!!

si eu joc fifa manager 08 dar incep in Anglia - Conference eu zic sa incepi cu o echipa din Anglia pentru ca este mult mai greu de transferat jucatorii fata de alte campionate si te poti orienta spre jucatorii de la tineret ai si echipa a doua de unde poti lua sau aduce ... etc

Last edited by Astristul; 06-02-2010 at 10:31 PM. Reason: Anglia, nu England!
ANAHATA is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 10:39 PM   #7
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

sau poti incepe o cariera adevarata si sa accepti una din cele 3 oferte care iti vin
__________________
Iar cand noi nu vom mai fi
Va veti aminti
Ca a fost odata
Dream Team
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010, 08:37 PM   #8
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

Quote:
Originally Posted by totty86 View Post
sau poti incepe o cariera adevarata si sa accepti una din cele 3 oferte care iti vin
da e misto si cu asta...e inceput de cariera si iti da ce echipa vor ei nu ce vrei tu...cred ca asa incep:P ...ms
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010, 06:54 PM   #9
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by adita17 View Post
Salut ,mai joaca cineva dintre voi fifa manager 08?vad ca foarte putini,spuneti-mi si mie cu ce echipa sa mai incep ,adik sa nu fie nici prea buna dar nici prea proasta si sa aiba un sponsor bun care sa dea bani mai multi ,in romania nu-mi place,se dau bani putini,au bugetele mici ....Thanks!!
Pentru mine e singurul manager care conteaza si o sa il joc multi ani de acum incolo, pana ce va aparea cu adevarat un joc care sa il detroneze si aici ma refer la meciul 3D. Fifa Manager 09 sau 10 probabil ca sunt mai bune pentru cei care joaca la instant result dar la 3D sunt un dezastru.

Pentru cei interesati de FM 08, pe pagina mea de web o sa gasiti la sfarsitul lui Martie sau mijlocul lui Aprilie (nu pot inca sa anticipez exact data) un mega-patch cu loturile noi din peste 20 de campionate din 2010 si peste 40 de mii de poze pentru jucatori.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2011, 09:36 AM   #10
mihai26
Member
 
Join Date: Sep 2011
mihai26 is on a distinguished road
Default

Fm08?Sigur,e bestial jocul asta.Dar mai ales cu patch-ul lui Rabe de 2011-2012!
mihai26 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:53 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL