INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10 > Cariere
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-2010, 10:10 AM   #41
warhell10
Banned
 
Join Date: Jun 2010
warhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura about
Default

Tocmai deasta nu mai joc FIFAM , ma enerveaza ca echipele slabe din realitate se bat la campionat iar granzii se bat la retrogradare.......bafta
warhell10 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 10:12 AM   #42
yoyio2009
Member
 
yoyio2009's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Bacau (Moldova)
yoyio2009 is an unknown quantity at this point
Default

Ai de muncit!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Steaua 2D face pack:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
yoyio2009 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 01:01 PM   #43
kristian
Member
 
kristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
kristian is on a distinguished road
Default

ACU Arad realizeaza un transfer important prin care spera sa isi intareasca apararea destul de subreda in tur


Timisoara a fost la un pas sa realizeze o mare surpriza


Aventura noastra in cupa se opreste, totusi suntem multumiti ca ne-am descurcat onorabil in fata unei echipe de prim esalon


Un retur foarte bun facut de aradeni care au mari sperante sa promoveze

ACU Arad isi ia revansa in fata Gloriei si o invinge cu acelasi scor cu care pierduse in tur
kristian is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 03:47 PM   #44
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Pe Raphael Ion il am si eu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010, 07:23 AM   #45
kristian
Member
 
kristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
kristian is on a distinguished road
Default

Cu o etapa inainte de final ACU Arad si Nouva Mama Mia impart primul loc. Totul se va decide in ultima etapa cand cele doua se vor intalni intre ele


ACU Arad invinge dupa un meci pe care l-a dominat si obtine biletul pentru liga a doua


Rezultatele din ultimele etape:


In liga I Rapid ia campionatul si merge direct in Liga Campionilor, iar Dinamo realizeaza o mare surpriza neplacuta, terminand pe ultimul loc




Manchester arata ca exista viata si dupa C.Ronaldo


Franta este noua regina mondiala invingand in finala marea revelatie Egiptul
kristian is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010, 06:03 PM   #46
kristian
Member
 
kristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
kristian is on a distinguished road
Default

Sezon 2010-2011





Speram intr-o clasare in partea de sus a clasamentului si in formarea unei echipe care in sezonul viitor se va bate cu sanse reale la campionat

ACU Arad sufera mari schimbari de lot. 8 jucatori s-au intors dupa expirarea imprumuturilor la Liberty Oradea, iar Bogosel si Mititi s-au retras. Dintre cei imprumutati l-am achizionat definitiv doar pe Dochita care a avut un mare merit in promovare. Am promovat doi jucatori de la tineret, pe Vatamanu si un mare talent al Greciei, Xenakis, si am mai adus inca 5 jucatori.

Lotul pentru acest sezon :
Attached Images
File Type: png calintaru.PNG (630.6 KB, 8 views)
File Type: png nicolescu.PNG (638.0 KB, 10 views)
File Type: png filaret.PNG (635.3 KB, 8 views)
File Type: png radu.PNG (639.1 KB, 8 views)
File Type: png tucudean.PNG (643.2 KB, 8 views)
kristian is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010, 08:20 AM   #47
kristian
Member
 
kristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
kristian is on a distinguished road
Default

Rezultatele din tur au fost bune, tinand cont ca suntem o nou promovata, dar in opinia mea meritam mai multe puncte. Am primit prea multe goluri, dar avem o aparare foarte tanara care sper ca din retur se va descurca mai bine.




In cupa facem un meci mare si eliminam Steaua, dar din pacate in turul urmator suntem eliminati de Dunarea Giurgiu


Clasamentul din Liga I


O mare lovitura pe piata transferurilor pentru Romania
kristian is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2010, 11:45 AM   #48
kristian
Member
 
kristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
kristian is on a distinguished road
Default

Am adus 3 mijlocasi care sper ca ne vor ajuta sa intarim centrul liniei de mijloc, acolo unde ceilalti mijlocasi de care dispunem nu au dat satisfactie




Dupa 27 de etape batalia pentru promovare este deschisa. Ramnicu Valcea si Unirea Alba Iulia sunt favorite, dar ACU Arad, Baia Mare si Gloria Bistrita asteapta pasul gresit al acestora
kristian is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2010, 12:26 PM   #49
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

suta la suta ai folosit load/save nu ai cum,cel putin in primul an sa castigi asa usor....
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:42 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL