INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10 > Cariere

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-06-2010, 09:55 AM   #1
mikay007
Banned
 
Join Date: Jan 2009
mikay007 is on a distinguished road
Default Cariera - mikay007

Salut ! Am inceput cariera la formatia de prima liga engleza Hull City pentru inceput evitarea de la retrogradare este principalul obiectiv.Dupa primul stagiu de pregatire efectuat in Austria Premier League le pune fata in fata pe Hull City si Chelsea Londra prima jucand pe teren strain in ciuda tuturor asteptarilor tigrii au reusit sa se impuna cu scorul de 1-0 dupa un meci in care s-au aparat perfect facand invidioase si pe cele mai mari echipe italiene .Golul a fost reusit in minutlu 59 e Veteranul Nick Barnby care a profitat de o balbiala generala si a inscris cu poarta goala.
Attached Images
File Type: jpg day 1.JPG (87.5 KB, 29 views)
File Type: jpg untitled2.JPG (94.4 KB, 28 views)
File Type: jpg untitled3.JPG (111.4 KB, 27 views)
File Type: jpg untitled5.JPG (222.6 KB, 31 views)
mikay007 is offline  
Old 26-06-2010, 10:42 AM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

La ce dificultate joci si ce ligi (tari) ai ales la inceput?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 26-06-2010, 11:07 AM   #3
mikay007
Banned
 
Join Date: Jan 2009
mikay007 is on a distinguished road
Default

Am selectat la normal. Anglia toate ligile Spania Italia Germania Franta Romania Argentina Brazilia Olanda Rusia Ligile selectate.Si pe calea asta tin sa-ti multumesc pentru munca depusa la Fm 08 sunt un mare fan .

Hull City-Tottenham 0-1 scor care nu reflecta realitatea din teren tigrii avand mai multe ocazii dar care au fost irosite foarte lejer ,a urmat partida cu Bolton pierduta rusinos cu 4-1 dupa ce Hoffman noua achizitie deschisese scorul cu un voleu din corner.In deplasarea de la wolwes City a reusit din nou sa deschida scorul prin acelasi hoffman dar sa vazut egalata in ultimele 5 minute astfel vazundui-se refuzata o binemeritata victorie au trecut 3 partide consecutive fara victorie iar trupa lui Bucur Mihai nu sta deloc bine in campionat se anunta o batalie strasnica pentru ramanerea pe prima scena a fotbalului.

In urma mai multor rezultate neconvingatoare conducera clubului Hull City a anuntat demiterea lui Bucur Mihai din functia de antrenor al echipei de pregatirea acesteia urmand sa se ocupe secundul acestuia Stefan Iovan.
Attached Images
File Type: jpg untitled3.JPG (119.1 KB, 23 views)

Last edited by Astristul; 27-06-2010 at 02:52 AM. Reason: mesaje consecutive
mikay007 is offline  
Old 27-06-2010, 02:52 AM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Te-as ruga ca pe viitor, atata timp cat e disponibil butonul EDIT, sa-l folosesti si sa nu mai postezi mesaje consecutiv!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 27-06-2010, 01:27 PM   #5
Barcelona86
Banned
 
Join Date: Jun 2010
Barcelona86 is on a distinguished road
Default Cariera - Barcelona86

Salut! Am inceput o cariera la Arsenal Londra. Am selectat ligile din Argentina, Brazilia ,Belgia ,Olanda ,Anglia ,Italia ,Germania ,Franta ,Rusia T,urcia ,Ucraina, si Romania .Am pus la normal nivelul .Am inceput sezonul cu doua cantonamente in Austria la Flachau si in Brazilia la Sao Paolo am disputat 4 amicale 3 castigate si unul pierdut.am promus ca obiective clasificarea pe un loc de Champions League pentru sezonul viitor.optimi de finala in cupa Si accederea in semifinalele de Champions League in sezonul in curs.am realizat niste transferuri postul care trebuia neaparat acoperit fiind cel de portar unde prin mare noroc l-am transferat pe Julio Cesar de la Internationale care avea o clauza de reziliere de a se transfeta la cluburi din afara campinatului.Deci cu postul de portar acoperit i-am mai transferat pe fundasul Bonera de la Milan profitand de mai sus numita clauza de reziliere si pe Iaquinta de la ,Batrana Doamna' acestea fiind principalele transferuri si un schimb de jucatori cu Real Madrid Gago respectiv Song .acestea fiind spuse Premier League debuta pentru ,,Tunari'' cu meciul impotriva celor de la Everton in deplasare .Rezultatul a fost un sec 2-0 pentru tunari galuri inscrise de van Persie respectiv Fabregas dupa o respingere a lui Haword si o lovitura executata de van persie la care Fabregas a pus capul.
Attached Images
File Type: jpg untitled8.JPG (101.0 KB, 15 views)
File Type: jpg 1.JPG (87.4 KB, 29 views)
File Type: jpg untitled.JPG (15.0 KB, 14 views)
Barcelona86 is offline  
Old 27-06-2010, 01:55 PM   #6
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cont dublu. Topic inchis!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:54 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL