INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

View Poll Results: Credeti ca un jucator din Liga 1 merita un talent de 8*?
Da 9 25.71%
Nu 5 14.29%
8 stele este cam exagerat pentru Liga 1 21 60.00%
Voters: 35. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-07-2009, 12:34 PM   #1
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default Credeti ca merita vreun jucator din Liga 1, 8* talent?

Credeti ca un jucator din Liga 1 merita un talent de 8*?

Daca da, argumentati raspunsul si va rog sa nu fiti influentati de pasiunea voastra pentru un anumit club. Ganditi obiectiv!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 24-07-2009, 01:51 PM   #2
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Nu merita sigur. Daca DA, care ar fi??
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline  
Old 24-07-2009, 02:19 PM   #3
Cris
Guest
 
Default

Nici eu nu cred ca merita cineva, poate, as putea spune ca Tanase ar putea primi dar nu chiar 8 stele !

Last edited by Cris; 24-07-2009 at 02:22 PM.
 
Old 24-07-2009, 02:35 PM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by papimig View Post
Nu merita sigur. Daca DA, care ar fi??
Eu nu vreau sa influentez pe nimeni, tocmai de aceea nici n-am votat, si nu voi vota in acest sondaj!
Vreau doar sa stiu parerea fanilor acestui joc din Romania.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 24-07-2009, 02:36 PM   #5
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Am votat varianta 3. Poate doar Lobont acum vreo 2 ani in perioada lui de glorie, cand multi eram de acord ca e unul din cei mai buni portari din Europa , dar in momentul asta n-avem jucatori de 8 stele in Liga 1...

Edit: A, scuze Astristul, nu stiam ca s-a schimbat
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by reikko26; 25-07-2009 at 01:52 PM. Reason: sistemul s-a schimbat, nu 4, ci 8 ;)
reikko26 is offline  
Old 25-07-2009, 12:48 PM   #6
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

8* sunt pentru Messi, Ronaldo, Ribery, Benzema...etc.
timisica_cristian is offline  
Old 25-07-2009, 01:17 PM   #7
Leahu
Member
 
Leahu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Leahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by timisica_cristian View Post
8* sunt pentru Messi, Ronaldo, Ribery, Benzema...etc.
Corect,sunt foarte putini jucatori in lume care merita 8*,si nu vad nici un jucator in Romania sa joace precum Messi,Ronaldo...
Leahu is offline  
Old 25-07-2009, 01:55 PM   #8
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu deviati de la discutie. Aici este vorba STRICT de cei din Liga 1. Nici macar stranierii gen Mutu sau Chivu nu intra in discutie pentru ca nu joaca in Liga 1. Iar referitor la Messi si CR, astia au 10* nu 8*!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 25-07-2009, 02:13 PM   #9
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Singurul caruia i-as da 8* ar fi Lobont,dar in momentul de fata nu cred ca mai merita 8*.
MAi mult de 6* nu cred ca as da la un jucator foarte bun din liga 1.
Sa zicem tanase poate avea 6* in rest toti vor fi sub 6.Oricum te-ai ridicat prea mult la 8* cand vorbim de liga 1.
Deci in final:
Lobnt 8*
Tanase 6* poate 8* in cazul in care continua la forma buna care l-a adus la echipa nationala.
Danny79 is offline  
Old 25-07-2009, 03:35 PM   #10
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Singurul caruia i-as da 8* ar fi Lobont,dar in momentul de fata nu cred ca mai merita 8*.
MAi mult de 6* nu cred ca as da la un jucator foarte bun din liga 1.
Sa zicem tanase poate avea 6* in rest toti vor fi sub 6.Oricum te-ai ridicat prea mult la 8* cand vorbim de liga 1.
Deci in final:
Lobnt 8*
Tanase 6* poate 8* in cazul in care continua la forma buna care l-a adus la echipa nationala.
mă uimiţi când spuneţi că nu mai merită Lobonţ 8 *. de ce mă rog nu mai merită? pentru că a fost accidentat? păi asta nu e un motiv. Nu e vina lui şi asta nu ar trebui să îi scada talentul. Cred că singurul care merită e Lobonţ. A dovedit peste tot pe unde a jucat.
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:37 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL