INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-2007, 09:43 PM   #1
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default Pacat...

Acum aproape 2 ani cand m-am inregistrat pe forum... nu ma mai puteam "dezlipi" de la calculator... citeam toate posturile, studiam topicurile vechi, ma amuzam la unele comentarii. Cu timpul am ajuns sa-mi fac cativa prieteni pe aici, care chiar sunt super de treaba (nu dau nume ca apoi si-o iau in cap ).

De cateva luni nu am mai intrat asa des pe forum... pentru ca nu-mi mai place. S-a umplut de pusti carora d-abia le da mustata si care viseaza "cai verzi pe pereti", care fac schimb de id-uri de messenger numai ca sa arate cat de tari sunt ei "in ale fifei" ca sa zic asa... Din pacate numarul lor e din ce in ce mai mare, forumul nu mai are aproape nicio logica. Nu mai e "cheful" ala de citit, cand vezi mesaje scrise de stelistul92, dynamovistu_95 sau mai stiu eu cine... (sunt doar niste exemple, nu stiu daca ei chiar sunt useri pe acest forum).

Ca un final la "pledoaria" mea, pot sa zic ca FifaRomania este "vinovata" pentru rezultatele proaste de la Testele Nationale Sau chiar asta e scopul vostru? D-aia m-am lasat de Fifa ca sa iau nota mare la bac.

Si ca o incheiere: "Sa avetzi multah baftah in kontinuare, shi sa nu va datzi niciodata batutzi."
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
În cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 09:45 PM   #2
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Lasa pika stii ca eu is alaturi de tine
Alex is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 09:48 PM   #3
Sheghi_Danutzz
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: LA Tara
Sheghi_Danutzz can only hope to improve
Default

ai dreptate ca acum toata lumea vrea sa fie cat mai sus . Eu nu stui cum arata forumul inainte dar acum e cam de nota 6-7 ca sunt multi smecheri .nu zic ca nici eu nu as fi facut asa ceva poate ca si eu am o parte din vina .
__________________
Ciiiiiiiiiiiiiiiiineeeeeeeeeeeeeeee suntem ... HAM HAM HAM
Sheghi_Danutzz is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 09:57 PM   #4
Danutz_Cdi
Member
 
Danutz_Cdi's Avatar
 
Join Date: May 2007
Danutz_Cdi is infamous around these parts
Default

Lasa vrajeala Alex ca esti de cacao...
__________________
Forta Unirea ... tin cu Unirea deci urasc Echipele din Bucuresti
Danutz_Cdi is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 10:01 PM   #5
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Aici e vorba de altceva, nu să vă înjuraţi unii pe alţii. Cine nu respectă subiectul, poate îl trimit eu la cules de cacao...

PS: pikciu are mare dreptate, ar trebui să se simtă mai mulţi dintre voi şi să se gândească cine sunt ei de fapt şi dacă reprezintă ceva pentru acest Pământ.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 10:07 PM   #6
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Trist dar adevarat.Se poate revedea frumusetea forumului de alta data(pe care din pacate eu ca membru nu am prins-o) doar privind in vechile topicuri,vechile mesaje.Parca atunci veteranii postau mai mult,in urma cu...o luna sa apara Fifa 07.Damn it! Stupid game...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 10:08 PM   #7
Sheghi_Danutzz
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: LA Tara
Sheghi_Danutzz can only hope to improve
Default

eu nu am zis nimic Sirius daca la mine te ai referit eu l-am sustinut pe pikciu
__________________
Ciiiiiiiiiiiiiiiiineeeeeeeeeeeeeeee suntem ... HAM HAM HAM
Sheghi_Danutzz is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 10:10 PM   #8
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

O cauza a acestui degres al calitatii posturilor pe forum o consider incetarea unor useri importanti in a posta eu dandu-le mare dreptate, nu mai sunt subiecte interesante de discutie, acum se vorbeste doar de fifa, care a dat mai multe goluri, care a facut schema mai "shukara" s.a.m.d Acum 1 an si ceva cand m-am inregistrat eu se discuta mult mai liber, erau useri mai descuiati, aveai ce discuta cu ei, chiar si discutiile de pe thread-urile de fotbal erau mult mai misto, chiar daca te intepai cu alti suporteri, nu iesea cu scandal, acum toti suporterii sunt ultrasi, daca ai zis ceva de echipa lor sufleteasca incep sa vorbeasca de parca-s in jungla. Majoritatea userilor ce posteaza frecvent in lunile astea au maxim 13-14 ani, cred ca media lor nu depaseste aceasta varsta si nu prea ai ce sa le ceri, atat stiu, creierul lor nu e suficient dezvoltat pt a intelege ca nu fifa e totul, nu limbajul de cartier te caracterizeaza, nu daca asculti manele dar tu zici pe forum ca esti rapper conteaza, se cunoaste dupa mentalitate ca esti un manelar.
Alex is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 10:26 PM   #9
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Pikciu sa stii ca nu esti singurul.Nici eu nu prea mai acelas avant si tot din acelas motiv.
Jokes is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2007, 10:51 PM   #10
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Eu creca din putin respect unele persoane de 13-14 care posteaza in fiecare zi intr-un mod sacaitor ar trebui sa se abtina, dar se pare ca nu e asa.

Eu nu vizitez deloc zona Fifa, chiar nu ma atrage nimic acolo cu atat mai mult cu cat joc Fifa ocazional. Daca e sa ignoram acel loc, forumul merge bine. Majoritatea celor care posteaza "cu cap" sunt persoane cunoscute, cu vechime, respect etc. Mai sunt si tentativele unor pusti care desi n-au nimic in comun cu subiectul dezbatut se baga si ei in seama sau creeaza topicuri noi, doar doar atrag atentia. Penibil, nu mai exista acel respect pe care ti-l ofera 3-4-5 ani pe forum, te iei in gura cu orice copil fara viata care sta toata ziua pe computer si joaca Fifa.
yahoo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:05 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL