INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-10-2010, 02:48 AM   #1
Doar o īntrebare, atīt!
Guest
 
Smile Doar o īntrebare, atīt! După care pot fi banat.

Bună ziua,

Am şi eu o problemă. Am avut contul suspendat pīnă astăzi pentru trei īncălcări ale regulamentului: L-am făcut pe un baiat "prost", am scris un mesaj off-topic (i-am răspuns cuiva) şi nu mai ştiu ce am mai făcut... Parcă am mai jignit pe cineva, sau nu mai reţin precis a treia abatere. Īn orice caz, nişte chestiuni minore, după cum se vede.
Nu am fost deranjat aproape deloc de această suspendare, dacă aveam nelămuriri despre jocul FIFA 11 le adresam pe forumul oficial EA Games sau le păstram pentru perioada de după expirarea suspendării. N-am făcut alt cont şi nici nu mi-am bătut capul ci pur şi simplu am zis că e decizia unor moderatori, punctul lor de vedere, şi atīta tot.

Astăzi am scris cīteva mesaje la rubrica "FIFA 11", după care, īn foarte scurt timp, am primit un e-mail īn care eram informat că am fost din nou suspendat, pe motiv că sīnt "hater" şi nu aş şti să mă comport. Fiindu-mi citat mesajul incriminat, īmi permit să īl redau:
Quote:
DO NOT REPLY TO THIS EMAIL!
***************************

Dear Sylver Cheetah 53,

You have received a new private message at Forumul FifaRomania from mns, entitled "You have received an infraction at Forumul FifaRomania".

To read the original version, respond to, or delete this message, you must log in here:
forum.fifaromania.net/private.php

This is the message that was sent:
***************
Dear Sylver Cheetah 53,

You have received an infraction at Forumul FifaRomania.

Reason: Hater
-------
Cand vei invata sa te comporti, te vom primi cu bratele deschise
-------

This infraction is worth 4 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
forum.fifaromania.net/showthread.php?p=351868#post351868

---Quote---
Nu au cum să rezolve scadatul cu un patch de 20 mb. Mă apucă rīsul cīnd citesc cīte grozăvii se presupune că ar face patch-ul ăsta. Praf īn ochi!
---End Quote---
All the best,
Forumul FifaRomania
***************

Again, please do not reply to this email. You must go to the following page to reply to this private message:
forum.fifaromania.net/private.php

All the best,
Forumul FifaRomania
Jocul aşa este scris. Pentru a funcţiona pe sisteme mai puţin performante (şi a nu mai sacada), e nevoie să fie rescris. Este absolut logic că nu se paote rezolva cu un patch de 20 MB.
Erau enumerate mai multe probleme pe care, cică, le-ar rezolva acel patch (FIFA 11 1.01) şi, normal, acest fapt mi-a stīrnit rīsul, fapt pe care nu am considerat necesar să īl ascund.
Ultima mea afirmaţie, "praf īn ochi", este o părere atīt de des īntīlnită pe forumul oficial EA Games, īncīt mi-ar lua cīteva zile să postez ce e acolo.
Fiind acuzaţi că de o lună de zile, de cīnd a ieşit jocul, nu au fost capabil să rezolve niciunul dintre bug-urile reclamate, sigur că trebuiau să iasă cu acest aşa-zis patch pentru a mai calma spiritele.
Ce nu īnţeleg eu e de unde pīnă unde sīnt hater şi nu ştiu să mă comport? Īi urăsc pe EA Games? Nu-i urăsc, da' nici nu sīnt extraordinar de īncīntat de ultima lor creaţie. De fapt, i-am criticat muuult mai mutl pe forumul lor oficial şi, logic, oamenii nu m-au suspendat şi nici nu am luat vreun avertisment.

Nu este o problemă dacă sīnt suspendat pe FIFA Romānia, probabil că pot găsi răspuns la īntrebările mele şi īn alte părţi. Problema este īn a īnţelege şi eu logica după care s-au tras concluziile (mai sus amintite) īn ceea ce mă priveşte. Probabil că am īnnebunit, că eu chiar nu mai īnţeleg nimic.
Acest cont l-am creat doar pentru a adresa această intrebare. Poate fi banat! (Voi citi răspunsul ca "vizitator").
 
Old 28-10-2010, 02:55 AM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

In momentul in care o sa ai o atitudine decenta si vei renunta la stilul "sunt darul zeilor pe Pamant", atunci nu vei mai primi nici o infractiune.

Daca vrei sa-ti arunci ironiile pe undeva, te invit sa o faci in continuare pe forumul EA, oricum acolo nimeni nu asculta pe nimeni, dar cat timp esti aici pe forum, nu o sa acceptam atitudinea asta smechereasca.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL