INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 03-06-2011, 06:31 PM   #31
the godfather
Member
 
the godfather's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Galati
the godfather is on a distinguished road
Default

In Campionat am reusit sa urc pe locul 2 la doar 5 puncte de liderul,Sevilla.
  • Valencia-Osasuna 1-1(un meci foarte echilibrat)
  • Levante-Valencia 0-4(am castigat detasat derby-ul local)
  • Valencia-Malaga 2-0(un meci in care Hamsik a marcat primele lui goluri la Valencia)
  • Almeria-Valencia 1-4(o misiune destul de usoara impotriva "lanternei rosii")
  • Valencia-Real Zaragoza 2-2(am pierdut 2 puncte cu o echipa care se lupta sa nu pice in Segunda Division)

In UCL am reusit sa ajung in Optimi,unde voi intalni Chelsea,una din cele mai in forma echipe din Europa .
  • Lens-Valencia 2-2(un egal care ma obliga sa castig in ultimul meci cu Inter,pentru a fi sigur de calificare)
  • Valencia-Inter 4-1(jucatorii s-au daruit extraordinar pe teren,iar noi mergem alaturi de Inter in Optimi)

In Cupa Spaniei voi intalni o echipa din Liga a III-a,Linares(sincer sa fiu e prima oara cand aud de acest club )
the godfather is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2011, 07:39 PM   #32
Barcelona92
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barcelona92 is on a distinguished road
Default

Ciudat ca la ce lot ai ar trebui sa domini Primera.Dar mai sunt destule meciuri de jucat si puncte de pierdut.
Barcelona92 is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2011, 09:43 PM   #33
the godfather
Member
 
the godfather's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Galati
the godfather is on a distinguished road
Default

Nu doar eu am lot bun.In orice caz imi place ca nu castig meci de meci, deoarece jocul devine mai realist cand bati pe Barcelona si te incurci cu o echipa precum Almeria
the godfather is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2011, 11:07 PM   #34
the godfather
Member
 
the godfather's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Galati
the godfather is on a distinguished road
Default

In campionat am reusit in sfarsit sa urc pe primul loc dupa o serie uimitoare de 4 victorii consecutive .
  • Barcelona-Valencia 0-4(catalinii au fost de nerecunoscut in acest meci si au jucat incredibil de slab)
  • Valencia-Getafe 4-1(Aguero intr-o forma de invidiat)
  • Atletico Bilbao-Valencia 0-2(cu aceasta victorie ne apropiem la doar 2 puncte de primul loc si urmeaza meciul direct cu Sevilla)
  • Sevilla-Valencia 1-4(asta e adevarata diferenta intre Valencia si echipa care a condus jumatate de campionat)

In Cupa Spaniei am trecut de Linares foarte usor cu un scor general de 14-2,iar in Optimi am intalnit Atletico Madrid pe care am invins-o 2-1 ;2-1.In Sferturi voi intalni Espanyol,o echipa care in campionat este penultima .

Saisprezecimi:
  • Linares-Valencia 2-11;0-3(o figura frumoasa facuta de aceasta echipa necunoscuta,desi au primit 14 goluri totusi au reusit sa marcheze 2 goluri)

Optimi:
  • Atletico Madrid-Valencia 2-1;2-1(in tur nu prea meritam victoria,insa norocul a fost de partea noastra reusind sa marcam in minutele 88 si 90)

In perioada de transferuri am facut cateva mutari la echipa.

Schimburi:
  • Ninis,Coentrao(Valencia)<=>Aissati,Suarez(Ajax)
  • Krasic,Falcao(Valencia)<=>Veloso,Moutinho(Sporting Lisabona)

Am imprumutat si pe Alexis Sanchez de la Udinese cu optiune de cumparare de 9.5 mil .
the godfather is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2011, 02:57 PM   #35
the godfather
Member
 
the godfather's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Galati
the godfather is on a distinguished road
Default

In pofida unei inlantuiri de 3 meciuri fara victorie in camiponat,am reusit sa imi pastrez pozitia de lider.
  • Valencia-Racing Santander 2-1(desi am castigat,din pacate s-a accidentat Aguero care va lipsi destul de mult)
  • Real Betis-Valencia 1-1(se simte lipsa lui Aguero)
  • Valencia-Recreativo Huelva 1-1(un semi-esec care mareste diferenta intre noi si echipa de pe locul 2 )
  • Real Valladolid-Valencia 4-3(o infrangere care ne trimite pe locul 2)
  • Valencia-Mallorca 3-2(o victorie caer ne readuce in fruntea clasamentului)
  • Espanyol-Valencia 0-3(show facut de echipa mea)
  • Valencia-Atletico Madrid 4-1(a revenit Aguero)

In Cupa Spaniei am trecut destul de greu de Espanyol,iar in Semifinale voi intalni Atletico Bilbao.

Sferturi:
  • Espanyol-Valencia 2-1;2-5(o dubla mansa cu mari emotii pentru noi)

Last edited by the godfather; 04-06-2011 at 02:59 PM.
the godfather is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL