INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-2011, 10:14 PM   #41
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Reusesti sa te mentii bine in clasament.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 12:13 PM   #42
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Etapa a 11-a

Atletico Madrid 1-0 Almeria
Neymar 55'
Omul meciului: Ujfalusi
T. Stefan: A fost un meci in care trebuie sa recunosc, ne-a dominat ultima clasata si asta s-a vazut pentru ca un fundas e omul meciului. S-a vazut lipsa titularilor de la mijloc obositi dupa meciul din Cupa. Pe Neymar l-am bagat la pauza si iata ca a confirmat cu un gol, de 3 puncte la primul sau meci in tricoul echipei noastre. Sincer, imi pare rau ca nu prea poate juca la noi din cauza lui Aguero si Forlan, titulari incontestabili, asa ca il voi imprumuta un sezon la o echipa mai slaba in perioada de transferuri ce urmeaza.

Last edited by Stefan_ManUtd; 26-07-2011 at 12:18 PM.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 12:16 PM   #43
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

nu se vede cat o emblema
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 12:34 PM   #44
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Ar fi o greseala sa-l imprumuti pe Neymar..tine-l rezerva..il bagi in meciuri ca cel de mai sus si iti rezolva partida.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 12:36 PM   #45
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Cred ca ar trebui totusi sa il pastrezi pe Neymar, nu se stie cand vei avea nevoie de el! Succes!
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 12:43 PM   #46
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Etapa a 12-a



Racing Santander 1-5 Atletico Madrid
Nahuelpan 59' / Forlan 10' 36' 89'
- / Aguero 22' 30'
Omul meciului: Sergio Aguero
T. Stefan: Sunt foarte multumit de acest rezultat. In prima repriza i-am dominat categoric marcand 4 goluri. In a 2-a au revenit si ei marcand golul de onoare din lovitura libera, dar pana la urma tot noi am inchis tabela prin Forlan. Astazi a fost parca o competitie intre cei 2 atacanti ai nostri, dar asta nu inseamna ca au fost egoisti si iata ca Aguero, chiar daca a marcat un gol mai putin decat Forlan, a fost omul meciului. Speram sa continuam tot asa.

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

Cred ca pana la urma o sa-l pastrez pe Neymar in caz de se accidenteaza vreunul dintre cei 2 atacanti pentru ca acum am marit nivelul la Fitness la 9 si nu cred ca vor mai obosi atat de des.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 12:53 PM   #47
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

bine faci ca il pastrezi pe neymar
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 01:21 PM   #48
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Etapa a 13-a

http://www.google.ro/url?source=imgl...2jZZ8MM0jXHsPw

Atletico Madrid 3-1 Sevilla
Forlan 11' 25' / Godin 76'(autogol)
Godin 45'
Omul meciului: Forlan
T. Stefan: Dupa ce am urcat pe locul 2 in urma ultimelor 2 victorii, Sevilla a fost echipa care vroia insistent sa ne fure locul. Nu ne-am simtit prea confortabil in aceasta postura, asa ca azi am dat totul pe teren si am reusit o victorie importanta. Forlan si-a facut iarasi numarul, dar ce m-a surprins a fost dubla lui Godin, un fundas. In minutul 45 noi am avut un corner. Adversarii au respins mingea care a ajuns in banda la Simao. Acesta i-a pasat lui Godin care se retragea, iar acesta a prins o bomba de la 40 de metri care s-a dus direct in vinclu. Din pacate si-a cam anulat reusita cu un autogol. Acest meci a adus si o veste proasta. In minutul 42 Reyes s-a accidentat si va sta pe bara 9 saptamani conform medicului echipei.

Clasament Liga BBVA
1. Real Madrid 33 pct. +19
2. Atletico Madrid 30 pct. +26
3. FC Barcelona 25 pct. +16
4. Sevilla 25 pct. +9
5. Osasuna 23 pct. +9
Noi avem un golaveraj clar superior si nu ne temem daca vom fi la egalitate de puncte cu cineva.

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

Cupa Spaniei



Atletico Madrid 0-3 Espanyol(simulat)
- / Baena 24'
- / Jose Callejon 67'
- / Osvaldo 85'
T. Stefan: Acest meci l-am jucat integral cu rezervele si nici nu ma asteptam la mai mult pentru ca era practic un meci fara importanta dupa victoria din tur. Ceea ce conteaza e ca ne-am calificat mai departe. Ceea ce e mai rau e ca Fran Merida s-a accidentat, dar medicul echipei ne-a dat o veste buna spunand ca intr-o saptamana va fi apt de joc din nou.

Last edited by Stefan_ManUtd; 26-07-2011 at 01:23 PM.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 01:26 PM   #49
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

M-ai speriat in cupa deoarece uitasem scorul din tur..dar totul e bine..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 01:33 PM   #50
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Imi place cum prezinti,pacat ca nu o faci in Fotoshop,rezultate si bune si rele,pacat de eliminarea din Cupa si pacat ca ai simulat,bft in camp
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL