INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > RLSP 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-2011, 02:08 AM   #1
valentin0001
Member
 
valentin0001's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
valentin0001 is an unknown quantity at this point
Default Vor fi stadioane in rlsp 2011?

A aparut pana acum vrun program cu ajutorul caruia sa puteti edita stadioane ? Daca nu a aparut ,stiti ceva daca va aparea ? daca a aparut , vor fi stadioane in rlsp 2011?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
valentin0001 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 08:52 AM   #2
sheriff
Banned
 
Join Date: Aug 2010
sheriff is an unknown quantity at this point
Default

cred ca nu vor fi...in RLSP 11..din nefericire.....singurii care cred ca vor edita stadioane cred ca vor fi rusii de la fifachamp.net(STINGRAY and PANTIKAPEY)...care la FIFA 10 au facut stadioane NEXT GEN ..repet ..parerea mea
sheriff is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 11:10 AM   #3
alex.dinamo
Member
 
alex.dinamo's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
alex.dinamo has a little shameless behaviour in the past
Default

nu e prea portivit...dar daca tot vorbim de editat....am vazut undeva un video in care in fifa era prezenta liga 2-a braziliana....si nu-mi venea sa cred ca au reusit sa faca asta....a mai vazut cineva vre-un video cu vre-un alt campionat adaugat?
si una peste alta...mai stie cineva cv despre rlsp?..eu unul sunt pesimist din moment ce pe site totu e inghetat......daca v-a aparea cred ca v-a aparea in vara....cand vom fi satui si asteptand fifa 12
alex.dinamo is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 12:02 PM   #4
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by sheriff View Post
cred ca nu vor fi...in RLSP 11..din nefericire.....singurii care cred ca vor edita stadioane cred ca vor fi rusii de la fifachamp.net(STINGRAY and PANTIKAPEY)...care la FIFA 10 au facut stadioane NEXT GEN ..repet ..parerea mea
Daca va exista o metoda de conversie a stadioanelor vor fi si stadioane dar momentan nu exista nici una.

Editarile "Next Gen" de la FIFA 10 nu au nici o legatura cu grafica Next Gen de la FIFA 11. Acum e alt motor grafic, alt format pentru stadioane, editarile "Next Gen" din anii trecuti au insemnat doar niste texturi mai mari decat cele din FIFA si stadioane cu un numar mai mare de poligoane. Asa putem si noi sa spunem ca stadioanele noastre au fost "Next Gen" pentru ca am folosit mult mai multe poligoane si elemente 3D si texturi mai de calitate decat stadioanele originale din FIFA. "Next Gen" a fost mai mult un nume nou pentru formatul grafic 2G implementat acum vreo 10 ani de SoccerAccess cred.
  Reply With Quote
Old 08-02-2011, 06:38 PM   #5
CrossFadeRo
Banned
 
Join Date: Jan 2010
CrossFadeRo is on a distinguished road
Default

Probabil ca nu vor fi, dar avantajul FIFA e ca detine multe stadioane fictive, iar multe dintre acestea nu depasesc 20.000-30.000 locuri in tribuna, astfel incat arenele arata intr-o oarecare masura "la fel" cu cele din realitate.
Problema mare ar fi la PES, unde te trezesti ca joci pe ditamai Konami-ul de 80.000 locuri cu o arhitectura mega generica cu FC Brasov, dar cat timp ai asa ceva nu e un mare minus.
Sigur ca implementarea stadioanelor reale ar fi ceva senzational, dar m-as multumi cu feature-urile din RLSP 10 v1 pentru moment.
CrossFadeRo is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 01:10 AM   #6
JuvePerSempre
Banned
 
Join Date: Mar 2011
JuvePerSempre is on a distinguished road
Default ...

Nu va inteleg sincer. Care este diferenta daca jucati pe Oblemenco, Ghencea, Giulesti sau pe un teren random ? Niciuna. Nu va inteleg de ce credeti ca daca jucati pe vreun teren din Romania o sa castigati meci de meci. Sincer nu dau un ban daca vreun teren din Romania o sa fie adaugat in RLSP 11, din moment ce stiu ca o sa joc intr-un campionat full romanesc. Oricum, ce este spectaculos in ceea ce vreti voi (cei care doresc stadioane romanesti) doar ca la inceputul fiecarui meci care il jucati acasa ve-ti vedea 2-3 poze cu stadionul si inca ceva, unde se disputa meciul ve-ti vedea numele stadionului preferat. Mare scofala. Nu vreau sa va suparati pe mine, dar sa intelegi cam care ar fi ideea. Bafta multa tuturor
JuvePerSempre is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 07:49 PM   #7
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by JuvePerSempre View Post
Nu va inteleg sincer. Care este diferenta daca jucati pe Oblemenco, Ghencea, Giulesti sau pe un teren random ? Niciuna. Nu va inteleg de ce credeti ca daca jucati pe vreun teren din Romania o sa castigati meci de meci. Sincer nu dau un ban daca vreun teren din Romania o sa fie adaugat in RLSP 11, din moment ce stiu ca o sa joc intr-un campionat full romanesc. Oricum, ce este spectaculos in ceea ce vreti voi (cei care doresc stadioane romanesti) doar ca la inceputul fiecarui meci care il jucati acasa ve-ti vedea 2-3 poze cu stadionul si inca ceva, unde se disputa meciul ve-ti vedea numele stadionului preferat. Mare scofala. Nu vreau sa va suparati pe mine, dar sa intelegi cam care ar fi ideea. Bafta multa tuturor
Asa poti sa zici ce importanta mai au fetele, echipamentele si toate elementele grafice, ca doar tot acelasi overall il au jucatorii.
Totul tine de realism si sunt oameni care se mai plictisesc de jocul original si vor sa experimenteze ceva nou.
Imi amintesc ca jucam FIFA08 pe stadionul echipei UTA, crestea sufletul in mine cand vedeam.
In concluzie stadioanele adauga un plus de realism jocului.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2011, 02:16 AM   #8
prepe_rapid
Member
 
Join Date: Mar 2011
prepe_rapid is on a distinguished road
Default

corect paul...acelasi sentiment l am trait si eu...doar k p valentin stanescu:d...sa speram k apare vreun rlsp inainte s apara fifa 12:|
prepe_rapid is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2011, 12:32 PM   #9
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Oricum e mult mai realist sa joci cu CFR(exemplu) pe Constantin Radulescu decat sa joci pe San Siro sau Bernabeu
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2011, 05:31 PM   #10
vlad123
Member
 
vlad123's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Romania
vlad123 is an unknown quantity at this point
Default

o sa joci cu CFR pe un stadion mic din fifa 11 ca sunt destulenu neaparat pe San Siro
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Game after game after game, I realized what is most important to my life - FOOTBALL...
vlad123 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:57 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL