INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 03-01-2009, 11:49 PM   #1
cclickdogy
Member
 
Join Date: Jun 2008
cclickdogy is on a distinguished road
Default Jucatori buni din centrele de juniori

Aici putem posta toti ce talente am gasit .

Voi incepe eu cu cei mai talentati jucatori pe care i-am gasit in centrele de juniori facute...

1.primul este deja o certitudine pentru echipa mea revault e titular de la 18 ani si are 70 de meciuri
2.donciulescu este pentru al-doilea sezon la echipa si isi face foarte bine treaba.are si ceva meciuri la nationala mai ales ca jucat si la euro 2012
3.korkmaz, parerea mea cel mai bun jucator gasit de mine pana acum este deabea la primu sezon si joaca super bine avand o medie foarte buna de goluri
4.frayne inca este la echipa de juniori dar sezonul urmator va fi la echipa mare.acum are un level mai scazut deoarece este accidentat
5.kourniakis la fel ca frayne va juca in prima echipa sezonul urmator
6.ferreira are ceva meciuri la echipa dar nu este titular insa cu siguranta sezonul urmator va face o echipa excelenta cu korkmaz
7.portmann nici el nu este titular dar cu siguranta sezonul urmator va fi

astept comentari despre acesti jucatori , si va astept si pe voi cu juniori vostri...
Attached Images
File Type: jpg Revault.jpg (112.8 KB, 257 views)
File Type: jpg donciulescu.jpg (113.5 KB, 189 views)
File Type: jpg Korkmaz.jpg (114.1 KB, 162 views)
File Type: jpg frayne.jpg (100.7 KB, 141 views)
File Type: jpg kourniakis.jpg (103.2 KB, 132 views)
File Type: jpg ferreira.jpg (112.5 KB, 122 views)
File Type: jpg Portmann.jpg (113.4 KB, 137 views)
cclickdogy is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2009, 12:40 PM   #2
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

eu eram la Hoffenhain de vreo 1-2 sezoane si aveam un atacant turc<Turgut Korcabey> care avea skill 65 la yourth si talent 4stele. l-am promovat si i-am promis ca va fi introdus in numeroase jocuri si asa am facut . in primul an a jucat cam 10 meciuri in toate competitiile si a dat peste 12 goluri . in al 2-lea sezon pt el a jucat mult mai multe jocuri si a dat mult mai multe goluri . Era fenomenal. L-am vandut pe Obasi si Ibisevici din cauza lui pt ca valorau bani multi si nu jucau . Am plecat de la hoffenhim si a fost transferat la Barca la varsta de 22ani si level 84 si talent 5stele pe 55mil euro . Nu este atacantul cu cel mai mare level promovat de mine si nici cu cel mai mare market value dar este de departe cel mai prolific.
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2009, 03:05 PM   #3
cclickdogy
Member
 
Join Date: Jun 2008
cclickdogy is on a distinguished road
Default

mie dupa un sezon mi a disparut un jucator de la youth ii oferisem un contract si venea la echipa mare sezonul urmator si acum cand a trecut un an a disparut jucatoru si nu-l mai gasesc nicaieri....o fi un bug?
cclickdogy is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2009, 04:06 PM   #4
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by cclickdogy View Post
mie dupa un sezon mi a disparut un jucator de la youth ii oferisem un contract si venea la echipa mare sezonul urmator si acum cand a trecut un an a disparut jucatoru si nu-l mai gasesc nicaieri....o fi un bug?
nu cred ca e bug. probabil ca vreun alt club mai prestigiosi-a oferit contract in acelasi timp
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2009, 04:29 PM   #5
cclickdogy
Member
 
Join Date: Jun 2008
cclickdogy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
nu cred ca e bug. probabil ca vreun alt club mai prestigiosi-a oferit contract in acelasi timp
nu ca eu ii oferisem inainte . si nu mai putea sa i ofere si altcineva . dar mam dus la my career si il aveam acolo ca cel mai bun jucator al meu de la youth i-am dat player details si era intr un fel free agent si daca ii dadeam offer a contract zicea ca deja a semnat un contract probabil vine sezonu urmator nu stiu
cclickdogy is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2009, 05:04 PM   #6
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

[QUOTE=cclickdogy;233215]nu ca eu ii oferisem inainte . si nu mai putea sa i ofere si altcineva . dar mam dus la my career si il aveam acolo ca cel mai bun jucator al meu de la youth i-am dat player details si era intr un fel free agent si daca ii dadeam offer a contract zicea ca deja a semnat un contract probabil vine sezonu urmator nu stiu[/QUOTE
ceea ce iti zicea era ca jucatorul a semnat deja un contract cu alta echipa , la care se va transfera la incepurul sezonului urmator si ca nu ii mai poti face oferta .
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2009, 06:06 PM   #7
zOLLY99
Member
 
Join Date: Sep 2006
zOLLY99 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to zOLLY99
Default

Quote:
Originally Posted by cclickdogy View Post
Aici putem posta toti ce talente am gasit .

Voi incepe eu cu cei mai talentati jucatori pe care i-am gasit in centrele de juniori facute...

1.primul este deja o certitudine pentru echipa mea revault e titular de la 18 ani si are 70 de meciuri
2.donciulescu este pentru al-doilea sezon la echipa si isi face foarte bine treaba.are si ceva meciuri la nationala mai ales ca jucat si la euro 2012
3.korkmaz, parerea mea cel mai bun jucator gasit de mine pana acum este deabea la primu sezon si joaca super bine avand o medie foarte buna de goluri
4.frayne inca este la echipa de juniori dar sezonul urmator va fi la echipa mare.acum are un level mai scazut deoarece este accidentat
5.kourniakis la fel ca frayne va juca in prima echipa sezonul urmator
6.ferreira are ceva meciuri la echipa dar nu este titular insa cu siguranta sezonul urmator va face o echipa excelenta cu korkmaz
7.portmann nici el nu este titular dar cu siguranta sezonul urmator va fi

astept comentari despre acesti jucatori , si va astept si pe voi cu juniori vostri...
Ai facut vreun centru de juniori de nivel inalt la club ca si eu joc la brasov si sincer nam aja super talente maxim lvl 70... repet maxim ! totzi sunt super jucatori bvo astept raspuns :P
zOLLY99 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2009, 01:35 AM   #8
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Eu sunt in sez 2013-2014 cu Steaua (nu pt ca sunt fan..ci pt ca era cea mai buna solutie de echipa de club cu care sa produc jucatori pt a-mi atinge scopu...sa castig World Cup-ul din 2014 cu Romania)....si am jucat pe ideea ca...fiecare jucator cu minim 7 stele si level mai mare de 70 de la tineret, il bagam la echipa mare...si il foloseam ca titular, pt ca in campionat e oarecum usor iar in Liga Campionilor..oricum n-aveam nici o sansa in primii 3 ani..indiferent ce jucatori cumparam..asa ca am zis ca asta e cea mai buna solutie. In felul asta am reusit sa cresc niste jucatori f buni...care pe parcurs au crescut si ca talent (stele).
In momentu de fata prin campionat defilez...sezonul trecut n-am pierdut nici un meci....iar in Liga Campionilor...de vreo 2 ani tot dau in semifinale de Inter de care nu resusesc sa trec...insa anul asta nu cred ca o sa mai am probleme.
La nationala...lucrurile merg cam tot pe aceeasi directie...si am sperante mari dupa performantele de anu trecut...6-1 si 2-2 cu Spania...iar cu celelalte tari din grupa imi permit sa fac experimente cu tinerei...
Attached Images
File Type: jpg Alin Ionescu.jpg (107.3 KB, 144 views)
File Type: jpg Sergiu Craciun.jpg (110.4 KB, 117 views)
File Type: jpg Stefan Duma.jpg (109.7 KB, 106 views)
File Type: jpg Viorel Blerinca.jpg (111.7 KB, 101 views)
File Type: jpg Viorel Pena.jpg (106.8 KB, 97 views)
File Type: jpg Untitled.jpg (81.3 KB, 100 views)
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by bgd; 24-02-2009 at 01:47 AM.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2009, 11:18 AM   #9
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by bgd View Post
Eu sunt in sez 2013-2014 cu Steaua (nu pt ca sunt fan..ci pt ca era cea mai buna solutie de echipa de club cu care sa produc jucatori pt a-mi atinge scopu...sa castig World Cup-ul din 2014 cu Romania)....si am jucat pe ideea ca...fiecare jucator cu minim 7 stele si level mai mare de 70 de la tineret, il bagam la echipa mare...si il foloseam ca titular, pt ca in campionat e oarecum usor iar in Liga Campionilor..oricum n-aveam nici o sansa in primii 3 ani..indiferent ce jucatori cumparam..asa ca am zis ca asta e cea mai buna solutie. In felul asta am reusit sa cresc niste jucatori f buni...care pe parcurs au crescut si ca talent (stele).
In momentu de fata prin campionat defilez...sezonul trecut n-am pierdut nici un meci....iar in Liga Campionilor...de vreo 2 ani tot dau in semifinale de Inter de care nu resusesc sa trec...insa anul asta nu cred ca o sa mai am probleme.
La nationala...lucrurile merg cam tot pe aceeasi directie...si am sperante mari dupa performantele de anu trecut...6-1 si 2-2 cu Spania...iar cu celelalte tari din grupa imi permit sa fac experimente cu tinerei...
Felicitari!!! Frumoasa echipa si succes la castigarea WC 2014, eu am reusit dar mai tarziu :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2009, 12:12 PM   #10
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by papimig View Post
Felicitari!!! Frumoasa echipa si succes la castigarea WC 2014, eu am reusit dar mai tarziu :P
Mersi mult...mai sunt cateva luni si ajung la world cup...sper sa reusesc..
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:45 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL