INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-02-2010, 02:59 AM   #1
Vali95
Member
 
Join Date: Feb 2010
Vali95 is on a distinguished road
Default Intrebare be a pro club and country

Am si eu o intrebare. Mi`am facut un jucator si m`am pus la bayern. La sfarsitul sezonului daca , castig champions league , campionatu si alte cupe pot primi oferte de la alte echipe?
Vali95 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010, 11:49 AM   #2
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Vali95 View Post
Am si eu o intrebare. Mi`am facut un jucator si m`am pus la bayern. La sfarsitul sezonului daca , castig champions league , campionatu si alte cupe pot primi oferte de la alte echipe?
La sfarsitul fiecarui sezon primesti oferte de la alte cluburi.Acum depinde de tine daca vrei sa vinzi sau nu.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 03:29 AM   #3
Vali95
Member
 
Join Date: Feb 2010
Vali95 is on a distinguished road
Default

Nu cred ca ai inteles la ce ma refeream. Deci la modul be a pro:club and country te pune sati faci un jucator si sa il pui la ce echipa vrei tu. Eu mi`am pus jucatorul la bayern . Am castigat cu echipa cupa din germania Deutsche Pokal , UFC , si campionatu dar tot nu am primit nici o oferta de la alta echipa...
Vali95 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 03:43 AM   #4
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

La modul Be A Pro nu primeşti oferte de la alte cluburi.
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2010, 05:07 PM   #5
alias745
Member
 
Join Date: Aug 2009
alias745 is on a distinguished road
Default

salut pe ce buton trebuie sa apas in modul pe a pro sa iau eu loviturile libere, penaltyurile
alias745 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2010, 05:53 PM   #6
AdrianC9
Member
 
AdrianC9's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
AdrianC9 is on a distinguished road
Post

Apropo! Buna aceasta tema cu Be a pro Club and Country!
Si eu am jucat 3 sezoane am facut ovr 81, dar nu mi-a aparut nici o oferta de la o echipa.
Adica eu joc la Real Madrid si sa apara o oferta la finalul sezonmului sa joc la Manchester United, si aleg sa ma duc la Manchester United si plec de Real Madrid!
NU SE POATE?????
Adica dk incep de la 20 ani cariera de atacant si ma retrtag la 35 ani, adica in astia 15 ani joc doar la echipa aleasa de la startul jocului!
MAI SA FIE!
Nu va injur pe nimeni acum:
ATUNCI DE CE IN P.dsyhfskfdsgdkfysgfys A mea mai joc 15 ani aiurea rau, dk nu trec si eu pe la mai multe echipe, exemplu cum este manage mode, poti alege alta echipa!


Sau e bug ceva, sa sa mai astept!
Astept niste raspunsuri de la cineva care stie mai bine treaba cu Be a Pro C&C, care a jucat mai mult, eu doar 3 sezoane.

Pt ALIAS 745:
Pai trebuie sa astepti un sezon sa joci binisor, si sa fi CAPITANUL echipei tale(iar pt nationala la fel).
Adica incearca sa completezi bara aia de jos cat mai verde, aduna ceva puncte de la Team sau/si Player Task! ca sa cresti overallul.
Bara aia de jos juma verde si rosu, sa fie cat mai mult verde sau chiar maxim dk esti tare(se poate lejer...)
Eu sunt capitan si colo si colo, dar ma streseaza rau ca nu schimb si eu echipa! Sa ma transfer si eu la alta echipa, CA ASA ESTE FRUMOS SI........LOGIC!

Last edited by AdrianC9; 19-04-2010 at 05:59 PM.
AdrianC9 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL