INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera

Reply
 
Thread Tools
Old 24-06-2011, 10:54 AM   #1
allexxx11
Guest
 
Thumbs up Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine!

Dau comenzi de pe site-ul Sportsdirect.com !
Comisionul meu este de 10 lei (2 lire) pe produs.
-Nu cer avans.Trebuie sa-mi spuneti ce produs doriti de pe site,codul,marimea,culoarea,...s.a.m.d...ca sa nu existe probleme.

-La peste 5 produse comandate aveti reducere 3 lire(15 lei),la peste 10 produse aveti 4 lire(20 lei) reducere...etc.

-Comenzile vor fii date atunci cand se strang destule produse pt o comanda,daca se strang produse dau si odata pe saptamana comanda!Va voi spune eu cand dau comenzile.

-Comenzile vin prin DHL asa ca pt cei ce vor sa stie unde se afla comanda va pot da codul coletului ca sa urmariti unde se afla in momentul respectiv.Comenzile ajung in aproximativ o saptamana din Anglia.

Sunt la inceput,dar timpul va dovedii ca nu sunt un tepar sau un hot!Nu ma imbogatesc daca fug cu banii,ofer respect,si vreau sa primesc ce ofer!Nu fraieresc sau tepuiesc pe nimeni,sunt cat se poate de corect.Timpul va dovedii toate astea.

Predau produsele imediat ce le-am primit si vin oriunde v-ati afla in Bucuresti,stabilim la telefon unde ne vedem.

Daca aveti nelamuriri intrebati ! Numerele de telefon la care ma puteti contacta: 0727360251 sau 0765603608,pe messenger add alex.one11,sau mai bine spune-ti aici ce produse doriti si eu le voi trece in comanda.
Cand vine comanda va voi contacta pt inmanarea produselor!

Atentie! Ca sa nu se inteleaga gresit..voi imi puteti platii cash,eu voi platii comanda prin banca,nu voi,iar pretul comenzii pe care trebuie sa-l platiti(cash)se va calcula la cursul zilei in care dau comanda,depinde cat este lira in acea zi,va voi informa eu in legatura cu asta.

Spor la cumparaturi si o zi cat se poate de buna!
Attached Images
File Type: jpg comenzi.jpg.jpg (780.5 KB, 10 views)

Last edited by allexxx11; 24-06-2011 at 04:43 PM.
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
comenzi, direct, sports, sportsdirect

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL