INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-07-2005, 09:35 PM   #1
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

Cred ca nu sunt singurul de pe forum care s-a gandit la acest lucru. La ce ma refer exact?

-introducerea echipelor care au promovat
-ca liga sa ramana cu 18 echipe sugerez pastrarea Craiovei (si inca una care o doriti voi)
-un update al loturilor echipelor
-sunt de parere ca valoarea unor jucatori din divizia a este putin mai mare decat cea din patchul actual, chiar daca steaua a facut ce a facut in Uefa nu mi se pare corect sa fie singura de 3 stele. Totusi National atat in tur cat si in retur (fara Olaroiu si jumatate din echipa) au cam calcat in picioare tot ce era de calcat, si nu numai ei, si Farul, si Sportul.

noroc
hagi2006 is offline  
Old 21-07-2005, 10:00 PM   #2
DeadHope
Razvanici Pogonici
 
DeadHope's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Peste tot
DeadHope will become famous soon enoughDeadHope will become famous soon enough
Send a message via MSN to DeadHope
Default

Hm....ideea e buna...insa e putin inutila....
Nu mai e chiar asa mult pana la FIFA 06 si acolo....alta munca...alta distractie...

Plus ca acum e vacanta....si lucram mai la viteza I,....ne urnim mai greu cu caldurile astea....cel putin eu....

Oricum...in curand o sa vina alte patchuri (fara legatura cu RLSP)....care o sa va mai animeze....sper
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DeadHope is offline  
Old 21-07-2005, 10:03 PM   #3
stefan
Guest
 
Default

o sa fie si rlsp 2.0 da pe la sfarsitul lui august......sa inceapa campionatu, sa vedem si noi loturile echipamentele si dupa aia mai vorbim

cat despre Craiova probabil ca nu va fi in RLSP tinand cont ca a terminat pe ultimul loc.
 
Old 23-07-2005, 07:26 PM   #4
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

Marfa, vesti bune.

stefan: eu am mentionat Craiova ptr ca si in actualul RLSP ati introdus 2 echipe din divizia B, ca sa fie campionatul de 18 echipe si nu 16, nu? (FC Sibiu, si Jiul).
cand am spus Craiova, ma gandeam ca daca intr-adevar veti face un 2.0 veti folosii aceasi formula adica intr-oducerea a 2 echipe din B ptr completarea numarului de 18 echipe in campionat. Din ptr meu de vedere daca e posibil sa lasati numai 16 cate sunt in realitate, ar fi f. bine.

noroc, si ma bucur ca sunteti interesati!
hagi2006 is offline  
Old 23-07-2005, 07:33 PM   #5
Blue Shark
Member
 
Join Date: Apr 2005
Blue Shark is on a distinguished road
Default

Daca tot faceti RLSP 2.0 faceti si voi jucatorii din Divizia A Burger mai buni cam im medie de 79-85 minim si nu numai la Steaua ,Dinamo si Rapid.(ex: Farul , Poli Timisoara , Sportul , FC National care in retur au demonstrat ca au valoare)

Si daca tot faceti RLSP 2005 va rog daca se poate sa puneti si chant-urile ptr. Farul si sa nu mai faceti bannerele cu bleo,galben,alb ci alb-albastru.

Multumesc anticipat !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
[COLOR=blue][B][SIZE=14]
Blue Shark is offline  
Old 23-07-2005, 07:53 PM   #6
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

79-85? LOL unde crezi ca suntem? in olanda? :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 24-07-2005, 09:34 AM   #7
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

nu. dar nu cred ca majoritatea loturilor echipelor au valoare de 55-59, Cristea inafara golurilor cu valencia ce cacat a facut sa merite 70 in atac?

cu tot respectul sper ca urmatorul update sau patch sa fie bazat pe realitate si nu pe propriile preferinte.

noroc
hagi2006 is offline  
Old 24-07-2005, 09:39 AM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

da ceilalti gogosari din divizia a ce au facut? scutiti-ne de aberatii de genul asta, cand o sa ajunga national unde a ajuns steaua in cupele europene atunci o sa mai vorbim...dar cat timp te screm sa nu retrogradezi sau mai stiu eu ce suferinte mai au asa zisele echipe de fotbal din romania nici gand sa le facem mai bune ...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 24-07-2005, 08:39 PM   #9
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

National, sa scremut de retrogadare? Tu vorbesti serios? Daca nu vindea boul de Iorgulescu juma' de echipa dupa tur cu antrenor cu tot probabil ca lua campionatul sau ai uitat ca tremurau toti dupa tur ? Si daca nu era furata de dinamo in returul semifinalei (cel mai scarbos furt din istoria fotbalului romanesc) era in finala, si era posibil sa ia cupa da? Numai vorbii aiurea, inteleg ca esti stelist, si eu tin cu steaua, dar inainte sa fiu fanatic sunt realist. Si ca sa fiu dragutz cu tine, uite rezultatele meciurilor importante din editia trecuta a campionatului. (nu uita ca Rapid au scapat de locu patru cu ajutorul golaverajului, altfel era National in Uefa acum si nu Rapid).

National 1-0 Steaua / Steaua 5-1 National
National 5-1 Dinamo / Dinamo 0-1 National
National 3-3 Rapid / Rapid 3-0 National

3 victorii, 1 meci nul, si 2 infrangeri 11 goluri marcate, 12 primite

Steaua 5-1 National / National 1-0 Steaua
Steaua 1-0 Dinamo / Dinamo 0-1 Steaua
Steaua 0-0 Rapid / Rapid 2-1 Steaua

3 victorii, 1 meci nul, si tot 2 infrangeri 8 goluri marcate, 4 primite

deci despre ce vorbim defapt? despre rezultate? cu ce a stralucit steaua in campionat si national nu (ca sa numai zic ca singura echipa care a putut sa bata la otelul acasa a fost tot national, si nu steaua, rapid sau dinamo)? ca despre campionat e vorba, nu despre cupe europene, e vorba de divizia a, nu de cupa uefa. ai impresia ca nu am revazut golurile marcate de cristea in meciul cu valnencia de 100 ori ca restul de romani? dar in campionat, ca atacant nu a facut nimic. BUCUR a iesit golgheter si are rating in atac mai slab ca al lui Cristea. tie ti se pare normal asta? As vrea ca si restul de admini, si mod's care au lucrat la RLSP sa intervina in aceasta discutie, ba chiar toata lumea, daca tot discutam, sa fim corecti si cinstiti.

ps: nu am aboslut nimic cu tine ca om, sau ca, co-creator al patchului, ba din contra daca ai citit mesajele mele cred ca ai observat ca am laudat RLSP-ul si m-am bucurat enorm. dar asta nu inseamna ca, cand eu sau alti utilizatori ai RLSPului va spunem ca unele chestii au iesit mai putin bune, sau ca unele sunt putin eronate, sa te superi tu sau restu de baieti care lucreaza la patch.

noroc
hagi2006 is offline  
Old 24-07-2005, 09:22 PM   #10
stefan
Guest
 
Default

daca o luam asa Poli Iasi si Rapid ar trebui sa aiba acelasi rating pentru ca o batut pe Steaua in Ghencea si o facut 0-0 la ele acasa. daca asa am vazut noi campionatul romaniei, deci ori downloadati patchul asa cum e el ori ne lasati in pace sa ne vedem de alte treburi din care mai avem si de castigat pentru ca pe patch nu s-au cerut niciodata bani.
 
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL