INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 18-07-2005, 03:12 PM   #41
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Parca am mentionat sa nu folositi alte patchuri cu rlsp...cine stie ce grozavie de patch mai era si ala...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2005, 10:21 PM   #42
CYBORG
Member
 
Join Date: Feb 2005
CYBORG is on a distinguished road
Default

aa....auziti baieti mie imi iese din fifa dupa ce bag rlsp si.......mai am si eu o propunere faceti oameni buni un RLSP bun fara bug-uri care sa mearga bine si sa aiba toate loturile de acum cu totii jucatorii !!!! sper sa il puneti pe download cat mai repedeee !!
CYBORG is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2005, 12:11 AM   #43
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

sa fie cu ceapa sau fara?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2005, 01:37 AM   #44
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Yo vreau fara pt ca nu mere ceapa!
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2005, 05:32 PM   #45
jaxul
Member
 
Join Date: Nov 2005
jaxul is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by mns@Apr 5 2005, 03:37 PM
Astazi am lansat versiunea 1.5 a patchului RLSP 2005. Acest patch contine un update al loturilor, echipamentelor, reclamelor, formatiilor echipelor si in plus fata de versiunea precedenta adauga si 4 fete in Fifa 2005 (Viorel Moldovan, Florentin Petre, Ianis Zicu, Daniel Niculae si un update la Cosmin Contra).

In cazul in care aveti deja o cariera inceputa in Divizia A si instalati patchul, nu veti mai putea continua cariera.

Pentru instalare completa asteptati ca fereastra DOS de la sfarsit sa se inchida, nu mai e nevoie sa folositi FATBHbuilder. In cazul in care ati instalat alte patchuri dupa instalarea RLSP (doar elemente grafice) si jocul iese in desktop folositi FIFA_RLSP_repair.bat din directorul jocului pentru a repara jocul. Nu uitati ca orice patch ce modifica baza de date va sterge Divizia A din joc, iar in cazul in care editati baza de date cu Creation Center nu veti mai putea continua nici o cariera inceputa inainte.

http://fifaromania.computergames.ro/...on=file&id=140

http://fifaromania.computergames.ro/RLSP/
Salut, am incercat sa descarc si eu RLSP 2005 azi dar cand dau click pe butonul "Download" ma intoarce inapoi la indexul de downloads si nu se descarca nimic.

Poate sa fie vreo problema cu browserul meu? Exista un link direct la fisierul .exe?

Mersi mult.
jaxul is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2005, 05:46 PM   #46
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

s-a mai spus si in alte topicuri... download-ul nu este disponibil in momentul de fata, deoarece sunt ceva probleme cu serverele Computer Games, din ce am inteles eu... inainte sa postati, mai cautati, ca s-ar putea sa gasiti raspunsul fara sa faceti un topic nou.
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2005, 05:48 PM   #47
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Momentan sunt probleme cu download-urile care nu tin de FifaRomania. Speram sa se rezolve cat mai curand.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2005, 12:15 AM   #48
Peterr
Member
 
Join Date: Nov 2005
Location: Botosani
Peterr is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Peterr
Default

Cei nerabdatori il pot cauta pe oDC/DC++, patch`ul existand pe majoritatea hub-urilor...

Click the banners:P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Peterr is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2006, 07:23 PM   #49
johnny
Member
 
johnny's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Braila
johnny is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to johnny
Default

care puteti va rog sa imi trimite-ti ultima versiune a patchului rlsp 2005? john_ttmyul2006@yahoo.com
__________________
Steaua=viata noastra
johnny is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2008, 02:20 PM   #50
spetrealex
Member
 
Join Date: Apr 2008
spetrealex is on a distinguished road
Default Sa va dea...

Dumnezeu sanatate...
Nu stiam ca exista asa ceva in ro., eu am fifa 2005 de mult...si ma intrebam daca exista divizie romaneasca....
Ce bucurie mi-ati facut nici nu va puteti imagina....

Merci mult si keep up the good work!!!!
spetrealex is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:05 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL