INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 04-01-2003, 12:01 PM   #1
stefan
Guest
 
Default Formula 1

Ma,voi va uitati la formula 1?Dac da ce piloti/echipe va plac si pe care ii urati?Eu tin cu McLaren de cand ma stiu,pacat ca acum le merge cam prost.mia placut cum a mers Kimi Raikkonen anu trecut,daca nu i se strica masina de 11 ori termina inaintea lu coulthard in clasament.Ma enerveaza toata echipa ferrari cu strategiile lor de cursa,mai ales schumacher care se crede sef la ferrari.

p.s. joaca cineva sim de formula 1?
  Reply With Quote
Old 04-01-2003, 01:33 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

eu sunt cu Ferrari si Schumacher, tin cu el de pe vremea cand era nu nimeni la benneton, e cel mai bun, nu poti zice nicmic, iar Ferrari e cea mai tare echipa. Oricum abia astept sa inceapa campionatul sa vad cu castiga schumi toate cursele
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2003, 02:09 PM   #3
stefan
Guest
 
Default

lasa cu nu mai castiga schumi toate cursele casi face McLaren masina buna(eh asa a zis si anu trecut ).si cu nou regulament schumi o sa mearga cu vreo 100 kg in plus pe masina
  Reply With Quote
Old 04-01-2003, 04:07 PM   #4
Catalinc7
Member
 
Join Date: Oct 2002
Location: Romania - The Dream Land
Catalinc7 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Catalinc7
Default

Mah oameni buni - Schumi e cel mai tare pilot din istoria F1, iar Ferrari cea mai tare echipa.

stefan, faza cu noul regulament nu cred ca ai inteles-o: s-a modificat doar sistemul de calificare: 2zile cu 1 tur pe zi, iar cine are timpul cel mai bun e primul la start.
Catalinc7 is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2003, 06:09 PM   #5
stefan
Guest
 
Default

Catalin,regulamentul nul stiu prea bine,dar am auzit ca daca intre primul si al doilea este o diferenta de vreo 20 de puncte,atunci la primu o sa mai adauge cateva kg pe masina,la fel cum se face si in campionatul GT.
  Reply With Quote
Old 04-01-2003, 09:26 PM   #6
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Eu tot cu Misu Schumacher tin, insa mi-a placut de Hakinen atunci cand a plans in boscheti. Foarte fain moment. De atunci am inceput sa tin si cu el. Insa acum cand s-a retras, Schumi nu prea mai are adversar. Fie pilotul e bun, dar i se strica masina (ex: Raikonen, R.Scumacher) fie pilotul habar n-are(Montoya).
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2003, 11:13 AM   #7
stefan
Guest
 
Default

da,ultimul adversar serios pe care la avut scumi a fost Hakkinen,va mai amintiti cred sezoanele 1998-2000,cand mai exista si spectacol in f1.
  Reply With Quote
Old 05-01-2003, 11:17 AM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

e vina lu schumacher ca ceilalti piloti nu au talent si ca celelalte echipe sunt falimentare???
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2003, 11:29 AM   #9
stefan
Guest
 
Default

mah,na zis nimeni ca schumacher e de vina.dupa aia cred ca sunt piloti talentati in f1(Raikkonen..........Weber)Si daca siar face tampitz (sunt cocalar de mirc)ii aia de la McLaren si Wiliams motoarele sa nu mai explodeze cred ca ar mai castiga si ei.
  Reply With Quote
Old 06-01-2003, 12:15 PM   #10
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

si eu sunt fan McLaren. Schumacher mi se parea un magar (mai tineti minte cand a intrat intentionat in Villeneuve?), dar vad ca s-a mai maturizat in ultimul timp, asa ca acum e OK.
tare sunt curios cum o sa le mearga motoarele celor de la McLaren si de la Williams, pt. ca anul asta vreau si eu sa vad o lupta pt. locul I, nu doar pt locurile 3-4 :wink:
sanshine is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL