INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

View Poll Results: al catelea sport favorit al vostru este hochei-ul?
3 4 8.33%
2 6 12.50%
1 5 10.42%
4 8 16.67%
5 25 52.08%
Voters: 48. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 19-04-2003, 09:58 PM   #1
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default hochei

va place hochei-ul si daca da atunci ce liga?
Blue is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2003, 10:13 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

vad ca tu esti in canada, si acolo dincate stiu hocheiul e un sport destul de important. Eu fiind in romania nu am nici otangenta cu sportul asta, si parca int-run fel imi pare rau ca la noi nu este mai popular, avand in vedere ca la noi nici nu prea exista sali speciale sau patinoare.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2003, 02:03 AM   #3
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

am fost si eu o data aici unde stau.E destul de frumos ,cel mai mult mia placut sala,dar cel mai mult si mai mult la hochei imi plac bataile. umn:
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2003, 02:50 AM   #4
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

nu e ca stau in canada , imi placea hochei-ul din romania, aici si joc, sunt intro echipa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2003, 05:54 PM   #5
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

oricum nu putem sa comparam hochei-ul din america de nord cu cel din Romania.e o diferenta mai mare decat intre divizia A si Il Calicio sau Primera Division.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2003, 06:13 PM   #6
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Bah mie imi place la hochei campionatele mondiale
Eu tin cu suedia
Voi?
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2003, 07:11 PM   #7
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ma cel putin la meciurile dintre steaua si meircurea ciuc e ceva spectacol, as putea sa zic ca se compara cu un meci din NHL.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2003, 11:28 AM   #8
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

e marfa hockey-ul. De la mine din bloc se vede Flamaropol-ul (aproape :wink: ), asa ca ma mai duc la meciuri. Am fost la ultimele 3 finale, plus la alte cateva meciuri. Cred ca dpdv al spectacolului, hockey-ul e peste fotbal. Chiar si NHL-ul, de la EA Sports, mi se pare peste FIFA. La mondiale tin de obicei cu Cehia (Hasek, Jagr) sau Slovacia (Satan). Din NHL tin cu Buffalo Sabres, de cand am jucat demo-ul de NHL 2000. Pe-atunci ii aveau oe Hasek, Satan, Mike Peca... A mai ramas doar Satan din echipa care juca finala acum 3 ani. Pacat.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2003, 01:55 PM   #9
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

sabres? aia au fost aproape de bankrupt (nu mai tin minte cum se zice in romaneste), numai ca i-a platit unul datoriile in ultimul moment. eu tin cu maple leafs, asa ca sunt din toronto, dar echipa mea favorita este ottawa senators. o sa castige stanlry cup sezonul asta.

ma-m la finale (divizia A) si sa stii ca nu avea hochei rau, zic eu ca steaua ar termina pe locul 10 dintre 12 echipe fara probleme.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2003, 03:18 PM   #10
Boss
Member
 
Join Date: Apr 2003
Location: Piatra Neamt
Boss is on a distinguished road
Default

nu exista varianta de vot pentru mine ( oricum la coada listei )

pentru cunoscatori : de ce se apuca aia sa se bata pe teren , arbitrii se uita la ei ca arbitrul la box , iar apoi revin la joc fara vreo jena ( ce sens mai are FAIR PLAY ?)

PS : voi apucati sa mai si vedeti pucul ala negru ?
Boss is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL