INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-10-2007, 04:15 PM   #11
Maniac_Fifa
Member
 
Maniac_Fifa's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Maniac_Fifa is an unknown quantity at this point
Default

Sunt in sezonul 2 cu Manchester United.Mi-am facut un mijloc foarte puternic(cu Cristiano Ronaldo,Kaka,Ribery si Baraja)In atat joc cu Henry si Rooney.In aparare cu Abidal,Rio Ferdinand,Vidic si Chivu.In poarta apara Van der Sar.O echipa bunicica nu?In curand il i-au pe Ronaldinho si il dau afara pe Baraja deoarece joaca foarte prost.
Maniac_Fifa is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2007, 08:02 PM   #12
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

eu sunt in sezonul 2 cu Athletico Madrid,am terminat pe locul 7 primul sezon si am mers in cupa Uefa.Acum sunt pe la jumatatea clasamentului,dar nu am repetat nici un meci chiar daca am pierdut.Cel putin granzii din Spania m-au cam spulberat
sdc is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2007, 09:50 PM   #13
serginho89
Member
 
serginho89's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Timisoara
serginho89 is on a distinguished road
Default

eu sunt pe la inceputul sezonului 5 cu Manchester Utd. si deja am un adevarat dream team:
-atacanti: Rooney(97), Al.Pato(98 ), Benzema(94), C.Tevez(93), Bojan(93)
-mijlocasi: C.Ronaldo(99), Dos Santos(96), Anderson(96), Nani(94), Messi(98 ), Lulinha(93)
-fundasi: D.Alves(92), S.Ramos(94), Mertesaker(93), Bale(92)
-portar: M.Neuer(90) si mai am cativa juniori care vor creste si ei in curand
Cat timp am jucat pana acuma, pot sa spun ca am insistat foarte mult pe antrenametele ce se programeaza in timpul saptamanii, in rest jucam doar meciurile din europa, FA Cup, cupa ligii angliei si derby-urile din campionat.
Ce n-ar da Ferguson pentru o asemena echipa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
serginho89 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2007, 10:02 PM   #14
dinamovistu2007
Member
 
Join Date: Apr 2007
dinamovistu2007 is on a distinguished road
Cool ne scuzati dar ...

uitati la primu meu 11 in cariera cu barca si mai vb
si nu am schimbat statusurile jucatoriilor la player edit
si inca o chestie:julio iglesias o devenit portar si nu stiu eu???
http://files.filefront.com/My+Picturesrar/;8740028


PS:scuzati ca nu leam pus pe imageshack dar nush sal folosesc
PPS:jucatoru cu 62 lam luat pt ca era free agent si am vrut sal vand pe bani numa ca nu lo vrut nimeni

Last edited by dinamovistu2007; 07-10-2007 at 10:06 PM.
dinamovistu2007 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2007, 11:02 PM   #15
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Tare faza...
__________________

eLiTe is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2007, 11:02 AM   #16
stelistul92
Member
 
stelistul92's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
stelistul92 will become famous soon enough
Default

sdc la ce dificultate joci ? PS: Eu va recomand cu caldura jucatorii astia , cresc foarte bine : Alexandre Pato ( Ac milan ) , Bojan ( Barcelona ) , Dos Santos ( Barcelona ) , Aguero ( Atletico Madrid ) , Fabregas ( Arsenal ) si parca mai erau .. aa da Barragan .. numai stiu echipa bafta
__________________
Un penalty 500€, O eliminare 1000€, Un meci castigat 3000€, Un campionat castigat 5000€. Pentru spectacol exista =>>STEAUA<<=.Pentru restul exista Master-Card!!!
stelistul92 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2007, 02:22 PM   #17
alex_007
Member
 
Join Date: Aug 2007
alex_007 is an unknown quantity at this point
Default

pt toti ..eu nu am nici un patch de bani ,chestii din astea...joc la world class la atletico madrid(sunt in al 3 lea sezon )..si am jucat doar in uefa pt ca e f greu in spania...primul sezon locul 14 al 2 lea locul 5 si sper1 acum..echipa mea e una de tineri...ochoa (86) bale (92) huth (85) pablo(82) seitaridis(80) quaresma (92) jurado(8 raul garcia (86) reyes (86) altidore(82) si aguero:X(96)-app celmai bun din fifa 08...cam atat deocamdata..
alex_007 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2007, 03:13 PM   #18
Seth_15
Member
 
Join Date: Mar 2007
Seth_15 is an unknown quantity at this point
Default

joc cu Chelsea, nu folosesc niciun trainer sau alt fel de cod, sunt in sez 3, am cumparat pe chivu si mutu, si am vandut cam jumate din lotu care il aveam, si au ramas aceeasi in primii 11, si nu am pierdut niciun meci, nici in UCL, nici in alta liga, cam toti sunt peste 90, si joc pe Professional, si cam atata de zis ....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Seth_15 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2007, 06:21 PM   #19
mytimeisnow
Member
 
mytimeisnow's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
mytimeisnow is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stelistul92 View Post
sdc la ce dificultate joci ? PS: Eu va recomand cu caldura jucatorii astia , cresc foarte bine : Alexandre Pato ( Ac milan ) , Bojan ( Barcelona ) , Dos Santos ( Barcelona ) , Aguero ( Atletico Madrid ) , Fabregas ( Arsenal ) si parca mai erau .. aa da Barragan .. numai stiu echipa bafta
Anderson de la Manchester United a crescut in 3 sezoane de la 80 la 96.
La Manchester in sezonul 3 am urmatoarea echipa:
Hildebrand - Dani Alves, Rio Ferdinand, Nemanja Vidic, Vincent Kompany - Cristiano Ronaldo, Nasri, Obi Mikel, Anderson - Rooney , Tevez.
Rezerve: Chivu , Brown, D'Alessandro, Quaresma, Heargraves, Sneijder, Mutaldi , Signama - Pongolle si Jozy Altidore.
mytimeisnow is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2007, 07:15 PM   #20
Real_Madrid
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bucuresti
Real_Madrid has a spectacular aura aboutReal_Madrid has a spectacular aura aboutReal_Madrid has a spectacular aura about
Default

Primul meu 11.
Iker Casillas

Dani Alves. Sergio Ramos. Kompany

Robben. Fabregas. Gerrard. Wesley Sneijder.

Kaka.

C.Ronaldo. Rooney.
Real_Madrid is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:53 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL